Nokia 3.2

‌‌

Nokia 3.2

Zobacz więcej, zrób więcej

Zarejestruj się

Większy i lepszy

Nie tylko duży, ale i sprytny.

Wszystkie ulubione materiały możesz oglądać na ekranie stworzonym do przesyłania strumieniowego, który przystosowuje się do warunków panujących w otoczeniu — wewnątrz i na zewnątrz budynków. Aparaty zaprojektowaliśmy do pracy w każdym oświetleniu, więc korzystaj z nich bez ograniczeń czasowych, zapisując uwiecznione chwile w pamięci wewnętrznej lub zewnętrznej. Funkcja odblokowywania biometrycznego przy użyciu twarzy umożliwi Ci bezpieczne przechowywanie wszystkich materiałów.

Bateria

Energia na każdy dzień

Na weekend możesz zostawić ładowarkę w domu. Bateria smartfona Nokia 3.2 działa nawet przez 2 dni po jednym naładowaniu1. To w dużej mierze zasługa sztucznej inteligencji, która dzięki poznawaniu Twojego sposobu korzystania z telefonu zmniejsza zużycie energii przez aplikacje i znacznie wydłuża żywotność baterii.

Usługę Google Assistant

Pomoc w domu lub poza nim — za jednym dotknięciem

Przycisk usługi Google Assistant3 to nieoceniona pomoc w dynamicznym trybie życia. Umożliwia zadawanie pytań, wyświetlanie harmonogramu, a nawet przyciemnianie światła. Co więcej, im częściej korzystasz z asystenta, tym lepiej Cię on poznaje. Dzięki temu możesz bardziej cieszyć się życiem, spędzając mniej czasu z telefonem.

Zobacz możliwości
Zobacz możliwości

Android™

Po prostu coraz lepiej

Nokia 3.2 udostępnia czyste środowisko Android dzięki platformie Android One działającej w systemie Android 9 Pie. Bez zbędnych elementów, bez oprogramowania innych firm, a do tego bezpłatne comiesięczne aktualizacje zabezpieczeń, które — co zaskakujące — nie spowalniają telefonu.

Badanie firmy Counterpoint

Telefony Nokia na 1. miejscu pod względem aktualizacji oprogramowania i zabezpieczeń

Smartfony Nokia otrzymują aktualizacje oprogramowania przez 2 lata oraz comiesięczne aktualizacje zabezpieczeń przez 3 lata. Dzięki realizacji tego zobowiązania cieszymy się najwyższą pozycją pod względem aktualizacji oprogramowania oraz zabezpieczeń, wyprzedzając inne marki smartfonów. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w raporcie z badania firmy Counterpoint.

Nokia 3.2

Zobacz więcej na dużym ekranie HD+ o przekątnej 6,26 cala i zrób więcej dzięki baterii o żywotności sięgającej 2 dni1. Tak, dwóch dni. Za pomocą aparatów o rozdzielczości 13 Mpix i 5 Mpix, znakomicie spisujących się w słabym oświetleniu, uwiecznisz każdą ważną chwilę, a przy użyciu szybkiej identyfikacji twarzy w mig odblokujesz telefon. Dzięki usłudze Google Assistant spokojnie zapanujesz nad każdym dniem, a wszystko to w systemie Android 9 Pie z bezpłatnymi aktualizacjami zabezpieczeń, które nie spowalniają telefonu, ale stale polepszają jego działanie.

Zarejestruj się
Pełna specjalizacja
Pełna specjalizacja
Pełna specjalizacja

Google, Android oraz inne powiązane znaki i logo są znakami towarowymi firmy Google LLC. Qualcomm i Snapdragon są znakami towarowymi firmy Qualcomm Incorporated, zarejestrowanymi w USA i innych krajach. aptX jest znakiem towarowym firmy Qualcomm Technologies International, Ltd., zarejestrowanym w USA i innych krajach. Zakres oferty może się różnić. Należy sprawdzić dostępność w danej lokalizacji. Wszystkie dane techniczne, funkcje i inne podane informacje dotyczące produktu mogą ulec zmianie bez powiadomienia. Wszystkie zdjęcia przedstawiono wyłącznie w celach ilustracyjnych.

1Bateria została poddana przez firmę HMD Global dwudniowemu testowi w warunkach rzeczywistego użytkowania. Polegał on na aktywnym korzystaniu z urządzenia z nową baterią przez 5 godzin dziennie. W ramach testu telefonu używano do gier, transmisji wideo, prowadzenia rozmów, wysyłania wiadomości SMS, przeglądania Internetu i korzystania z aplikacji (media społecznościowe, wiadomości, nawigacja, serwisy muzyczne itp.). Test został przeprowadzony przy normalnych ustawieniach urządzenia w oświetlonym wnętrzu. Na noc urządzenie pozostawiono w trybie uśpienia.

2 Pojemność baterii i liczba cykli ładowania zmniejszają się w miarę upływu czasu. Być może ostatecznie trzeba ją będzie wymienić.

3Usługa Google Assistant jest dostępna na wybranych rynkach i w wybranych wersjach językowych. W przypadku braku dostępności zastępuje ją usługa Google Search. Dostępność można sprawdzić na stronie https://support.google.com/assistant.

4 Wstępnie zainstalowane oprogramowanie i aplikacje systemowe zajmują znaczną ilość miejsca w pamięci.