Nokia 6.2

‌‌

Nokia 6.2

Nowy poziom wrażeń wizualnych

Zarejestruj się

PureDisplay

Wspaniałe kolory i wyrazistość obrazu

W pełni zanurz się w oglądanych filmach dzięki technologii PureDisplay, dostępnej wyłącznie w smartfonach Nokia. Cały materiał wideo jest przekształcany w czasie rzeczywistym na format HDR (szeroki zakres dynamiki), który zapewnia żywsze kolory i wyraźniejszy obraz. Ponadto imponujący ekran Full HD+ o przekątnej 6,3 cala sprawia, że każda sekunda zachwyca.

Sprawdź
Sprawdź
Sprawdź

Oprogramowanie

System Android™ 10 już dostępny do pobrania

Łatwe określanie ustawień prywatności, szybsze pisanie odpowiedzi i ogólne udoskonalenia, dzięki którym obsługa telefonu staje się bardziej naturalna — system Android 10 udostępnia wiele nowych funkcji, które pozwalają maksymalnie wykorzystać możliwości smartfona Nokia.

  • Ciemny motyw
  • Inteligentna odpowiedź

bateria

Bateria na dni

Masz już dość codziennego wyczerpywania się baterii? Nokia 6.2 eliminuje ten problem. Możesz nie korzystać z ładowarki przez całe dwa dni1 za sprawą wydajnego procesora Qualcomm® Snapdragon™ 636 i baterii o pojemności 3500 mAh2. Ponadto wspomagana przez sztuczną inteligencję funkcja adaptacyjnej baterii sprawia, że energię w pierwszej kolejności otrzymują najczęściej używane aplikacje.

Wzornictwo

Starannie zaprojektowany

Zainspirowany fińskim wzornictwem telefon Nokia 6.2 stanowi idealne połączenie kunsztu i wysokiej jakości materiałów. Każdy jego szczegół jest rezultatem świadomego wyboru, a otrzymana w ten sposób konstrukcja cechuje się zarówno stylowym, ponadczasowym wyglądem, jak i trwałością.

Sprawdź
Sprawdź
Sprawdź

Android™

Smartfon gotowy na system Android 10 i kolejne

Smartfon, który z czasem staje się coraz lepszy. Najnowsze środowisko Android 9 Pie daje pewność, że przez 2 lata będziesz otrzymywać uaktualnienia systemu Android, a przez 3 lata — aktualizacje zabezpieczeń.

Badanie firmy Counterpoint

Telefony Nokia na 1. miejscu pod względem aktualizacji oprogramowania i zabezpieczeń

Smartfony Nokia otrzymują aktualizacje oprogramowania przez 2 lata oraz comiesięczne aktualizacje zabezpieczeń przez 3 lata. Dzięki realizacji tego zobowiązania cieszymy się najwyższą pozycją pod względem aktualizacji oprogramowania oraz zabezpieczeń, wyprzedzając inne marki smartfonów. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w raporcie z badania firmy Counterpoint.

Usługę Google Assistant

Szczypta pomocy, gdziekolwiek jesteś

Przycisk usługi Google Assistant3 to ogromna pomoc w dynamicznym trybie życia. Umożliwia zadawanie pytań, wyświetlanie harmonogramu, a nawet przyciemnianie światła. Ponadto z każdym użyciem asystent coraz lepiej Cię poznaje, dzięki czemu możesz bardziej cieszyć się życiem, spędzając mniej czasu z telefonem.

Sprawdź
Sprawdź
Sprawdź

Usługa Google Assistant z trybem Ambient

Zrób więcej bez używania rąk

Dostępny w usłudze Google Assistant tryb Ambient umożliwia sprawdzanie pogody, przeglądanie listy zadań oraz sterowanie muzyką i inteligentnymi urządzeniami domowymi. Ponadto możesz zmienić smartfon w cyfrową ramkę na zdjęcia — a wszystko to podczas ładowania baterii.

Google One

Pełniejsze wykorzystanie usług Google dzięki Google One

Zakup smartfonu Nokia 6.2 uprawnia do 3-miesięcznego okresu próbnego usługi Google One obejmującego 100 GB miejsca (wartość 8,99zł miesięcznie)4. W ramach Google One użytkownik otrzymuje 100 GB miejsca w chmurze w usługach Dysk Google, Gmail i Zdjęcia Google, funkcję automatycznego tworzenia kopii zapasowej telefonu oraz dostęp do ekspertów firmy Google, a wszystko to w ramach współdzielonego planu rodzinnego.

Funkcje

Nokia 6.2

Nokia 6.2 zapewnia nowy poziom wrażeń wizualnych. Oglądaj filmy w trybie HDR dzięki technologii PureDisplay. Wyzwól energię twórczą podczas robienia zdjęć, korzystając z układu trzech aparatów i zaawansowanych funkcji fotograficznych opartych na sztucznej inteligencji. A wszystko to działa płynnie w systemie Android 9 Pie — dzięki czemu telefon wciąż staje się lepszy.

Wyświetlacz

Wyświetlacz

Ekran Full HD+ 6,3 cala z technologią PureDisplay. Konwersja do formatu HDR w czasie rzeczywistym.

Aparaty

Aparaty

Układ trzech aparatów z mechanizmami sztucznej inteligencji. Możliwość edytowania zdjęć przy użyciu efektów rozmycia tła.

bateria

bateria

Energooszczędny procesor Qualcomm® Snapdragon™ 636. Nawet 2-dniowy czas pracy baterii¹.

Wzornictwo

Wzornictwo

Połączenie litego metalu i szkła Corning® Gorilla® Glass — lekka i wytrzymała konstrukcja.

Pełne dane techniczne

Zarejestruj mnie

Bądź wśród pierwszych osób, które otrzymują nasze najświeższe informacje.

Google, Android oraz inne powiązane znaki i logo są znakami towarowymi firmy Google LLC. Qualcomm i Snapdragon są znakami towarowymi firmy Qualcomm Incorporated, zarejestrowanymi w USA i innych krajach. USB Type-C™ i USB-C™ są znakami towarowymi USB Implementers Forum. Zakres oferty może się różnić. Wszystkie dane techniczne, funkcje i inne podane informacje dotyczące produktu mogą ulec zmianie bez powiadomienia. Wszystkie zdjęcia przedstawiono wyłącznie w celach ilustracyjnych.

1Bateria została poddana przez firmę HMD Global dwudniowemu testowi w warunkach rzeczywistego użytkowania. Polegał on na aktywnym korzystaniu z urządzenia z nową baterią przez 5 godzin dziennie. W ramach testu telefonu używano do gier, transmisji wideo, prowadzenia rozmów, wysyłania wiadomości SMS, przeglądania Internetu i korzystania z aplikacji (media społecznościowe, wiadomości, nawigacja, serwisy muzyczne itp.). Test został przeprowadzony przy normalnych ustawieniach urządzenia w oświetlonym wnętrzu. Na noc urządzenie pozostawiono w trybie uśpienia.

2 Pojemność baterii i liczba cykli ładowania zmniejszają się w miarę upływu czasu. Być może ostatecznie trzeba ją będzie wymienić.

3Usługa Google Assistant jest dostępna na wybranych rynkach i w wybranych wersjach językowych. W przypadku braku dostępności zastępuje ją usługa Google Search. Dostępność można sprawdzić na stronie https://support.google.com/assistant.

4Obowiązują warunki.

5 Wstępnie zainstalowane oprogramowanie i aplikacje systemowe zajmują znaczną ilość miejsca w pamięci.

6 W przypadku dostarczenia z systemem Android Oreo / Android 9 Pie możliwość wykonania uaktualnienia do systemu Android 10. Uwaga: może to spowodować dodatkowe użycie danych komórkowych.

(