Shopping bag with items Shopping bag loading Facebook Google Account Warning Chevron right Chevron down Chevron up Arrow upward HMD Global Checkmark-outline Location New release /Mail Offer Privacy tip Account External link Facebook Instagram YouTube Twitter Mastercard Error Hexagon Phone with notch Relax YouTube 4G 4G Processor Play
Przejdź do treści głównej

Pozostań w kontakcie dzięki 4G i mediom społecznościowym.

Zaoszczędź 20,00 zł
279,00 zł299,00 zł
Powiększ: Węgiel Nokia 6300 4G od Tył
Powiększ: Węgiel Nokia 6300 4G od Przód i tył
Powiększ: Węgiel Nokia 6300 4G od Przedni
Powiększ: Węgiel Nokia 6300 4G od Tył
Powiększ: Węgiel Nokia 6300 4G od Przód i tył
KolorWęgiel
Model
512 MB pamięci RAM, 4 GB Pamięć wewnętrzna, Dual SIM
Produkt w magazynie, gotowy do wysyłki
Powiadom mnie

Powiadom mnie, gdy produkt Nokia 6300 4G będzie dostępny do kupienia

Wprowadź poniżej swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię, gdy produkt będzie dostępny.

Bezpłatna dostawa w ciągu 2 dni i zwroty w ciągu 14 dni*

Ten produkt może dostarczamy w ciągu 48 godzin przy zamówieniu w dzień roboczy.

Nokia 6300 4G

Nokia 6300 4G – rozpocznij rozmowę. Pozostań w kontakcie z najbliższymi dzięki aplikacjom WhatsApp i Facebook. Bądź na bieżąco z ulubionymi treściami multimedialnymi w YouTube i znajdź drogę przy pomocy usługi Google Maps – jeszcze większa płynność obsługi dzięki szybkiej technologii 4G. Możesz też znajdować odpowiedzi, informacje i kontaktować się ze znajomymi za pomocą usługi Google Assistant. Wydajność urządzenia i trwałość korpusu umożliwiają jeszcze dłuższe rozmowy.

Pełne dane techniczne

Aplikacje społecznościowe

Prowadź żywe rozmowy za pomocą aplikacji WhatsApp i Facebook.

YouTube

Oglądaj i przesyłaj strumieniowo, co i kiedy chcesz w serwisie YouTube.

4G i hotspot Wi-Fi

Skorzystaj z komfortu technologii 4G i udostępniaj połączenie przy pomocy funkcji hotspotu Wi-Fi.

Qualcomm® Snapdragon™ 210

For smooth and optimized performance.

Udzielaj się w sieciach społecznościowych

Łączność

Silniejsze więzi

Niezależnie od tego, czy chodzi o wspaniały dzień z rodziną na plaży czy o zdjęcie, dzięki któremu możesz do niego wrócić — warto mieć łączność z tym, co najważniejsze.

Qualcomm® 210 i trwałość

Zachowuj wspomnienia

Telefon Nokia 6300 4G został zaprojektowany tak, aby dotrzymać Ci kroku dzięki procesorowi Qualcomm® Snapdragon™ 210 i trwałej obudowie.

Aplikacje społecznościowe

Dziel się tym, co lubisz

W telefonie Nokia 6300 4G chodzi przede wszystkim o połączenia. Z łatwością kontaktuj się ze znajomymi za pomocą aplikacji WhatsApp i Facebook – więcej możliwości w sklepie z aplikacjami.

YouTube

Rozrywka za jednym dotknięciem

Nadchodzi przestój. Odtwarzaj swoje ulubione utwory i oglądaj najnowsze treści multimedialne w serwisie YouTube – przesyłanie strumieniowe właśnie stało się płynniejsze dzięki szybkiej technologii 4G.

4G i hotspot Wi-Fi

Nawiąż połączenie

Połączenia i treści multimedialne – to tylko kilka rzeczy, które działają płynniej dzięki technologii 4G. A za pomocą hotspotu Wi-Fi możesz udostępniać połączenie znajomym.

Bądź na bieżąco! Zarejestruj się i w pierwszej kolejności otrzymuj aktualności oraz oferty promocyjne dotyczące telefonów Nokia.

Qualcomm i Snapdragon są znakami towarowymi firmy Qualcomm Incorporated, zarejestrowanymi w USA i innych krajach. Google, YouTube i Google Maps są znakami towarowymi firmy Google LLC. Zakres oferty może się różnić. Należy sprawdzić dostępność w danej lokalizacji. Wszystkie dane techniczne, funkcje i inne podane informacje dotyczące produktu mogą ulec zmianie bez powiadomienia. Zdjęcia mają charakter wyłącznie ilustracyjny.

2 Pojemność baterii i liczba cykli ładowania zmniejszają się w miarę upływu czasu. Być może ostatecznie trzeba ją będzie wymienić. 3 Wstępnie zainstalowane oprogramowanie i aplikacje systemowe zajmują znaczną ilość miejsca w pamięci.