Shopping bag with items Shopping bag loading Google Account Warning Chevron right Chevron down Chevron up Arrow upward HMD Global Checkmark-outline Location New release /Mail Offer Privacy tip Account External link Facebook Instagram YouTube Twitter Mastercard Play Relax YouTube 4G 4G Processor
Przejdź do treści głównej

Udzielaj się w sieciach społecznościowych

Nokia 6300 4G

Nokia 6300 4G – rozpocznij rozmowę. Pozostań w kontakcie z najbliższymi dzięki aplikacjom WhatsApp i Facebook. Bądź na bieżąco z ulubionymi treściami multimedialnymi w YouTube i znajdź drogę przy pomocy usługi Google Maps¹ – jeszcze większa płynność obsługi dzięki szybkiej technologii 4G. Wydajność urządzenia i trwałość korpusu umożliwiają jeszcze dłuższe rozmowy.

Pełne dane techniczne

Aplikacje społecznościowe

Prowadź żywe rozmowy za pomocą aplikacji WhatsApp i Facebook.

YouTube

Oglądaj i przesyłaj strumieniowo, co i kiedy chcesz w serwisie YouTube.

4G i hotspot Wi-Fi

Skorzystaj z komfortu technologii 4G i udostępniaj połączenie przy pomocy funkcji hotspotu Wi-Fi.

Qualcomm® Snapdragon™ 210²

For smooth and optimized performance.

Łączność

Silniejsze więzi

Niezależnie od tego, czy chodzi o wspaniały dzień z rodziną na plaży czy o zdjęcie, dzięki któremu możesz do niego wrócić — warto mieć łączność z tym, co najważniejsze.

Qualcomm® 210 i trwałość²

Zachowuj wspomnienia

Telefon Nokia 6300 4G został zaprojektowany tak, aby dotrzymać Ci kroku dzięki procesorowi Qualcomm® Snapdragon™ 210² i trwałej obudowie.

Aplikacje społecznościowe

Dziel się tym, co lubisz

W telefonie Nokia 6300 4G chodzi przede wszystkim o połączenia. Z łatwością kontaktuj się ze znajomymi za pomocą aplikacji WhatsApp i Facebook – więcej możliwości w sklepie z aplikacjami.

YouTube

Rozrywka za jednym dotknięciem

Nadchodzi przestój. Odtwarzaj swoje ulubione utwory i oglądaj najnowsze treści multimedialne w serwisie YouTube – przesyłanie strumieniowe właśnie stało się płynniejsze dzięki szybkiej technologii 4G.

4G i hotspot Wi-Fi

Nawiąż połączenie

Połączenia i treści multimedialne – to tylko kilka rzeczy, które działają płynniej dzięki technologii 4G. A za pomocą hotspotu Wi-Fi możesz udostępniać połączenie znajomym.

Bądź na bieżąco! Zarejestruj się i w pierwszej kolejności otrzymuj aktualności oraz oferty promocyjne dotyczące telefonów Nokia.

Google, YouTube i Google Maps są znakami towarowymi firmy Google LLC. Zakres oferty może się różnić. Należy sprawdzić dostępność w danej lokalizacji. Wszystkie dane techniczne, funkcje i inne podane informacje dotyczące produktu mogą ulec zmianie bez powiadomienia. Zdjęcia mają charakter wyłącznie ilustracyjny.

¹ Pojemność baterii i liczba cykli ładowania zmniejszają się w miarę upływu czasu. Być może ostatecznie trzeba ją będzie wymienić.

² Qualcomm i Snapdragon są znakami towarowymi firmy Qualcomm Incorporated, zarejestrowanymi w USA i innych krajach.