‌‌

Nokia 7.1

Wyróżnij się z tłumu

Dowiedz się więcej

Aparat

Zdjęcia warte pokazania

Zdjęcia zrobione telefonem Nokia 7.1 wyglądają tak dobrze, że aż chce się je udostępniać. Podwójny aparat tylny z elementami optycznymi firmy ZEISS pozwala uzyskać oszałamiające zdjęcia, a dzięki technologii SI możesz nadać zdjęciom artystyczną głębię, dodając postacie 3D, maski i filtry.

Poznaj aparat
Poznaj aparat
Poznaj aparat

PureDisplay

Podziwiaj każdy szczegół

Bez względu na to, czy jesteś w słonecznych plenerach, czy w skąpo oświetlonym pomieszczeniu, ekran telefonu Nokia 7.1 dynamicznie dostosowuje się do otoczenia, zapewniając wspaniałe wrażenia wizualne.

Więcej informacji
Więcej informacji
Więcej informacji

Wzornictwo

Luksusowy wygląd

Sprzęt

Cały dzień bez ładowania

Z telefonem Nokia 7.1 możesz oglądać, grać i korzystać z Internetu dłużej bez ładowania. Mocy obliczeniowej starczy na wszystko — od gier AR po streaming — dzięki wydajnej platformie mobilnej Qualcomm® Snapdragon™ 636.

Do

  • Obsługa kart MicroSD 400 GB
  • 3 GB / 4 GB pamięci RAM

Oprogramowanie

Najlepsze, co oferuje Android oraz najnowsze innowacyjne rozwiązania Google

Telefon Nokia 7.1 jest wyposażony w system Android One z oprogramowaniem firmy Google.

Odkryj Androida
Odkryj Androida
Odkryj Androida

Nokia 7.1

Rób zachwycające zdjęcia aparatami telefonu Nokia 7.1 z pomiarem głębi obrazu i wspomaganiem najlepszych technologii SI w branży. Tryb HDR gwarantuje bardziej wyraziste i ostrzejsze obrazy niezależnie od warunków oświetleniowych. Jasny wyświetlacz PureDisplay Full HD+ 5,8 cala o proporcjach ekranu 19:9 zapewnia ogrom wrażeń, nie zwiększając rozmiarów urządzenia. Platforma mobilna Qualcomm Snapdragon 636 utrzymuje żywotność baterii przez cały dzień, a system Android 9 Pie⁵ dba o to, by telefon był zawsze bezpieczny i aktualny.

Pełna specjalizacja
Pełna specjalizacja
Pełna specjalizacja

Android jest znakiem towarowym firmy Google LLC. Qualcomm Snapdragon jest produktem firmy Qualcomm Technologies Inc. i/lub jej spółek zależnych. USB Type-C™ jest znakiem towarowym USB Implementers Forum. Zakres oferty może się różnić. Należy sprawdzić dostępność w danej lokalizacji. Wszystkie dane techniczne, funkcje i inne podane informacje dotyczące produktu mogą ulec zmianie bez powiadomienia. Zdjęcia przedstawiono wyłącznie w celach ilustracyjnych.

1 Zdjęcia Google to usługa umożliwiająca bezpłatne przechowywanie nieograniczonej liczby zdjęć wysokiej jakości. Do korzystania z niej wystarczy konto Google i dostęp do Internetu.

2 Do słuchawek Nokia True Wireless dołączone jest przenośne etui z baterią umożliwiającą 4 naładowania, co zapewnia do 15 godzin żywotności baterii. Pojemność baterii i liczba cykli ładowania zmniejszają się w miarę upływu czasu. Być może ostatecznie trzeba ją będzie wymienić. Testy przeprowadzono w warunkach laboratoryjnych.

3 Wstępnie zainstalowane oprogramowanie i aplikacje systemowe zajmują znaczną ilość miejsca w pamięci.

4 Pojemność baterii i liczba cykli ładowania zmniejszają się w miarę upływu czasu. Być może ostatecznie trzeba ją będzie wymienić. Testy przeprowadzono w warunkach laboratoryjnych.

5W przypadku dostarczenia z systemem Android Oreo możliwość wykonania uaktualnienia do systemu Android 9 Pie. Uwaga: może to spowodować dodatkowe użycie danych komórkowych