Nokia 7.2

Nokia 7.2

Wyzwól swą twórczą energię

Zarejestruj się

Kolorowy ekran

Obraz wideo HDR. Przez cały czas.

Dostępna wyłącznie w smartfonach Nokia technologia PureDisplay zapewnia wyjątkowo ostry obraz. Wszystkie wyświetlane filmy są przekształcane w czasie rzeczywistym na format szerokiego zakresu dynamiki (HDR), który zwiększa klarowność obrazu. A jasny ekran Full HD+ o przekątnej 6,3 cala sprawia, że oglądanie materiałów wideo jest czystą przyjemnością.

Sprawdź
Sprawdź
Sprawdź

bateria

Więcej możliwości. Mniej ładowania.

Wydajny procesor Qualcomm® Snapdragon™ 660 w połączeniu z najnowszym systemem operacyjnym Android™ 9 Pie sprawia, że nawet przez dwa dni można nie korzystać z ładowarki1. Ponadto smartfon Nokia 7.2 zawiera wspomaganą przez sztuczną inteligencję funkcję adaptacyjnej baterii, dzięki której energię w pierwszej kolejności otrzymują najczęściej używane aplikacje.

Wzornictwo

Estetyka przede wszystkim

Zainspirowany fińską tradycją wzornictwa smartfon Nokia 7.2 ucieleśnia idealną harmonię kunsztu i wysokiej jakości materiałów. Cechuje się on ponadczasowym wzornictwem, które przekłada się nie tylko na dobry wygląd, ale i na trwałość produktu.

Sprawdź

Nokia 7.2

Laureat: CES 2020 Innovation Awards

Nagroda przyznana w kategorii urządzeń mobilnych i akcesoriów w uznaniu innowacyjnych funkcji, estetycznego wzornictwa oraz walorów konstrukcyjno-technicznych.

Usługę Google Assistant

Szczypta pomocy, gdziekolwiek jesteś

Przycisk usługi Google Assistant2 to ogromna pomoc w dynamicznym trybie życia. Umożliwia zadawanie pytań, wyświetlanie harmonogramu, a nawet przyciemnianie światła. Ponadto z każdym użyciem asystent coraz lepiej Cię poznaje, dzięki czemu możesz bardziej cieszyć się życiem, spędzając mniej czasu z telefonem.

Sprawdź

Usługa Google Assistant z trybem Ambient

Zrób więcej bez używania rąk

Dostępny w usłudze Google Assistant tryb Ambient umożliwia sprawdzanie pogody, przeglądanie listy zadań oraz sterowanie muzyką i inteligentnymi urządzeniami domowymi bez dotykania telefonu. Ponadto możesz zmienić telefon w cyfrową ramkę na zdjęcia — a wszystko to podczas ładowania baterii.

Google One

Pełniejsze wykorzystanie usług Google dzięki Google One

Zakup telefonu Nokia 7.2 uprawnia do 3-miesięcznego okresu próbnego usługi Google One obejmującego 100 GB miejsca (wartość 8,99zł miesięcznie)4. W ramach Google One użytkownik otrzymuje 100 GB miejsca w chmurze w usługach Dysk Google, Gmail i Zdjęcia Google, funkcję automatycznego tworzenia kopii zapasowej telefonu oraz dostęp do ekspertów firmy Google, a wszystko to w ramach współdzielonego planu rodzinnego.

Funkcje

Nokia 7.2

Dzięki smartfonowi Nokia 7.2 uwolnisz swój potencjał twórczy. Rób zachwycające zdjęcia, oglądaj wszystkie filmy w trybie HDR i nie korzystaj z ładowarki nawet przez 2 dni¹. A wszystko to działa płynnie w systemie Android 9 Pie — więc gdy już Ci się wydaje, że telefon osiągnął maksimum możliwości, ten znowu wspina się o oczko wyżej.

Aparaty

Aparaty

Układ trzech aparatów obejmujący aparat główny o rozdzielczości 48 Mpix i elementy optyczne ZEISS Optics.

Wyświetlacz

Wyświetlacz

Ekran Full HD+ 6,3 cala z technologią PureDisplay. Konwersja do formatu HDR w czasie rzeczywistym.

bateria

bateria

Energooszczędny procesor Qualcomm® Snapdragon™ 660 i wspomagana przez sztuczną inteligencję adaptacyjna bateria.

Wzornictwo

Wzornictwo

Wielowarstwowa powłoka dająca gładkie metaliczne wykończenie. Tył wykonany z rozpraszającego światło szkła satynowego.

Pełne dane techniczne

Zarejestruj mnie

Bądź wśród pierwszych osób, które otrzymują nasze najświeższe informacje.

Google, Android i inne powiązane znaki są znakami towarowymi firmy Google LLC. aptX jest znakiem towarowym firmy Qualcomm Technologies International, Ltd., zarejestrowanym w USA i innych krajach. Qualcomm jest znakiem towarowym firmy Qualcomm Incorporated, zarejestrowanymi w USA i innych krajach. USB Type-C™ i USB-C™ są znakami towarowymi USB Implementers Forum. Zakres oferty może się różnić. Należy sprawdzić dostępność w danej lokalizacji. Wszystkie dane techniczne, funkcje i inne podane informacje dotyczące produktu mogą ulec zmianie bez powiadomienia. Wszystkie zdjęcia przedstawiono wyłącznie w celach ilustracyjnych.

1Bateria została poddana przez firmę HMD Global dwudniowemu testowi w warunkach rzeczywistego użytkowania. Polegał on na aktywnym korzystaniu z urządzenia z nową baterią przez 5 godzin dziennie. W ramach testu telefonu używano do gier, strumieniowych transmisji wideo, rozmów telefonicznych, wysyłania wiadomości SMS, przeglądania Internetu i korzystania z aplikacji (media społecznościowe, aktualności, nawigacja, serwisy muzyczne itp.). Test został przeprowadzony przy normalnych ustawieniach urządzenia w oświetlonym wnętrzu. Na noc urządzenie pozostawiono w trybie uśpienia. Żywotność baterii w znacznym stopniu zależy od ustawień, sposobu użytkowania i innych czynników.

2Usługa Google Assistant jest dostępna na wybranych rynkach i w wybranych wersjach językowych. W przypadku braku dostępności zastępuje ją usługa Google Search. Dostępność można sprawdzić na stronie https://support.google.com/assistant.

3Obowiązują warunki.

4 Wstępnie zainstalowane oprogramowanie i aplikacje systemowe zajmują znaczną ilość miejsca w pamięci.

5 Pojemność baterii i liczba cykli ładowania zmniejszają się w miarę upływu czasu. Być może ostatecznie trzeba ją będzie wymienić.

* Według badań przeprowadzonych w 2020 r. przez firmę Counterpoint Research.