Nokia 7 Plus

‌‌

Nokia 7 Plus

Po prostu coraz lepiej

Kup teraz

Ekran

Zobacz więcej

Możliwości wyświetlacza
Możliwości wyświetlacza
Możliwości wyświetlacza

Aparat

Aparat z potencjałem

Smartfon pozwala zmieniać proporcje ekranu i funkcje fotografowania, a także dostosowywać parametry różnych trybów aparatu, na przykład intensywność takich efektów jak rozmycie tła i upiększenie. Natomiast płynna integracja funkcji Google Lens™ i Motion Photos z aplikacją aparatu sprawia, że odkrywanie i uwiecznianie otaczającego świata w nowy, oryginalny sposób jest wyjątkowo łatwe.

Poznaj aparat
Poznaj aparat
Poznaj aparat

Wzornictwo

Piękno w sile

Sprzęt

Dwudniowy czas pracy na baterii¹

Zobacz baterię
Zobacz baterię
Zobacz baterię

Sprzęt

Dwudniowy czas pracy na baterii¹

Nokia 7 Plus zawiera platformę mobilną Qualcomm® Snapdragon™ 660, która zapewni Ci całą potrzebną moc. Natomiast bateria o pojemności 3800 mAh2 i funkcja adaptacyjnej baterii dostępna w systemie Android 9 Pie sprawiają, że po jednym naładowaniu baterii ze smartfona można korzystać nawet przez dwa dni1.

Oprogramowanie

System Android™ 10 już dostępny do pobrania

Łatwe określanie ustawień prywatności, szybsze pisanie odpowiedzi i ogólne udoskonalenia, dzięki którym obsługa telefonu staje się bardziej naturalna — system Android 10 udostępnia wiele nowych funkcji, które pozwalają maksymalnie wykorzystać możliwości smartfona Nokia.

  • Ciemny motyw
  • Inteligentna odpowiedź

Badanie firmy Counterpoint

Telefony Nokia na 1. miejscu pod względem aktualizacji oprogramowania i zabezpieczeń

Smartfony Nokia otrzymują aktualizacje oprogramowania przez 2 lata oraz comiesięczne aktualizacje zabezpieczeń przez 3 lata. Dzięki realizacji tego zobowiązania cieszymy się najwyższą pozycją pod względem aktualizacji oprogramowania oraz zabezpieczeń, wyprzedzając inne marki smartfonów. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w raporcie z badania firmy Counterpoint.

Nokia 7 Plus

Winner: 2018-2019 Best Consumer Smartphone

logo-gsmarena

Audio

Od szeptu po grom

Gdziekolwiek jesteś, bez względu na natężenie dźwięku w Twoim otoczeniu, trzy wysokiej jakości mikrofony wyłapią nawet najbardziej subtelne niuanse brzmienia.

Niezbędne akcesoria

Nokia 7 Plus

Szczegóły

Cena dotyczy urządzeń kupionych przez Internet w sklepie z telefonami marki Nokia. Cena może się różnić w przypadku zakupu u innego sprzedawcy, a także w zależności od pamięci, koloru i innych cech danego produktu.

Pełna specjalizacja
Pełna specjalizacja
Pełna specjalizacja

Google, Android, Android One i inne są znakami towarowymi Google LLC. Oreo jest znakiem towarowym grupy Mondelez International, Inc. Qualcomm i Snapdragon są znakami towarowymi Qualcomm Incorporated, zarejestrowanymi w USA i innych krajach. Zakres oferty może się różnić. Należy sprawdzić dostępność w danej lokalizacji. Wszystkie dane techniczne, funkcje i inne podane informacje dotyczące produktu mogą ulec zmianie bez powiadomienia. Zdjęcia przedstawiono wyłącznie w celach ilustracyjnych.

1Bateria została poddana przez firmę HMD Global dwudniowemu testowi w warunkach rzeczywistego użytkowania. Polegał on na aktywnym korzystaniu z urządzenia z nową baterią przez 5 godzin dziennie. W ramach testu telefon używano do gier, transmisji wideo, prowadzenia rozmów, wysyłania wiadomości SMS, przeglądania internetu i korzystania z aplikacji (media społecznościowe, wiadomości, nawigacja, serwisy muzyczne itp.). Test został przeprowadzony przy normalnych ustawieniach urządzenia w oświetlonym wnętrzu. Na noc urządzenie pozostawiono w trybie uśpienia.

2Bateria umożliwia ograniczoną ilość cykli ładowania. Z czasem jej pojemność ulega zmniejszeniu. Po pewnym czasie może zajść potrzeba jej wymiany.

3Wbudowane oprogramowanie systemowe i aplikacje wykorzystują znaczącą ilość pamięci urządzenia.

4Telefon Nokia 7 Plus Dual SIM jest wyposażony w hybrydowe gniazdo kart, w którym można zamiennie umieścić drugą kartę SIM albo kartę pamięci MicroSD.

5Usługa Google Photos udostępnia bezpłatne, nielimitowane miejsce do przechowywania zdjęć wysokiej jakości; wymaga posiadania konta Google oraz połączenia internetowego.

6W przypadku dostarczenia z systemem Android Oreo / Android 9 Pie możliwość wykonania uaktualnienia do systemu Android 10. Uwaga: może to spowodować dodatkowe użycie danych komórkowych