Shopping bag with items Shopping bag loading Facebook Google Warning Chevron right Arrow upward HMD Global Checkmark Location New release /Mail OfferPrivacy tip Error Hexagon Warranty Lock Longevity External link Facebook Instagram YouTube Twitter Mastercard Arrow right Camera 5G 5G Android Processor

Nokia 8.3 5G

Smartfony
Nokia 8.3 5G

Nagrywaj profesjonalne filmy i błyskawicznie je udostępniaj przez 5G.

Zapisz 300,00 zł
1699,00 zł 1999,00 zł
Kolor
Model
8 GB pamięci RAM, 128 GB Pamięć zewnętrzna, Dual SIM

Ten produkt może zostać wysłany w ciągu 48 godzin, jeśli zostanie zamówiony w dniu roboczym. Darmowa dostawa przy zamówieniu o wartości 649 złotych minimum.

Najbardziej zaufane

Pełne bezpieczeństwo

Trwała konstrukcja

Wyższy poziom kreatywności

Obejrzyj teraz

Nokia 8.3 5G

Teraz można bez trudu wznieść swoje zdjęcia i filmy na profesjonalny poziom. Wbudowane efekty kinowe ZEISS nadają każdemu filmowi wspaniały wygląd, a poczwórny aparat PureView pomaga w rejestrowaniu wyjątkowych chwil, które aż chce się pokazać innym. Błyskawiczna łączność 5G otworzy przed Tobą świat nowych możliwości. A dzięki najnowszym uaktualnieniom systemu Android zawsze będziesz o krok do przodu.

Pełne dane techniczne

Poczwórny aparat PureView z elementami optycznymi ZEISS Optics

Profesjonalne zdjęcia dzięki imponującemu poczwórnemu aparatowi i efektom kinowym ZEISS.

Łączność 5G

Zdobądź przewagę dzięki mocy i szybkości nowoczesnego smartfona 5G.

Najlepsze, co oferuje Android

Gwarantowane uaktualnienia systemu Android przez dwa lata i comiesięczne aktualizacje zabezpieczeń przez trzy lata

Potężna wydajność

Życie bez opóźnień z energooszczędną platformą modułową Qualcomm® Snapdragon ™ 765G.

Efekty ZEISS

Wspaniały wygląd każdego filmu

Dzięki efektom kinowym ZEISS każdy film wygląda profesjonalnie. Dodając do nagranego materiału efekt anamorficzny i błękitne rozbłyski, łatwo mu nadać wspaniały wygląd. Do tego swoje fantastyczne filmy w rozdzielczości 4K można udostępniać za pośrednictwem sieci 5G1.

Kinowe narzędzia do korekcji barwy

Nowy wymiar filmów

Dzięki łatwym w użyciu narzędziom do korekcji barwn można się poczuć jak zawodowy kolorysta. Do wyboru jest dziesięć różnych filtrów, dzięki którym filmy będą się twórczo wyróżniać.

Filmowanie w słabym oświetleniu

Aparat, który nie boi się ciemności

Fotki po zmroku? Nie ma sprawy. Niezależnie od tego, czy jest to słabo oświetlona restauracja, czy koncert pod gołym niebem, możesz nagrywać i udostępniać filmy ze swoich nocnych przygód. O ich realistyczny wygląd zadbają superpiksele o rozmiarze 2,8 μm.

Technologia audio OZO

Usłyszysz każdy dźwięk

Technologia audio OZO — umożliwiająca rejestrowanie niezwykle realistycznego dźwięku o pełnym 360-stopniowym pokryciu — otwiera nowy wymiar wrażeń audio w nagrywanych filmach. Żeby w to uwierzyć, trzeba to usłyszeć.

Wzornictwo

Skandynawskie wzornictwo — nawet w kolorystyce

Precyzyjna konstrukcja, dbałość o szczegóły. Smartfon Nokia 8.3 5G nawiązuje do tradycji pierwotnego skandynawskiego wzornictwa i jest dostępny w zainspirowanej zorzą polarną kolorystyce Polar Night.

CERTYFIKAT TÜV RHEINLAND

Twoje oczy będą Ci wdzięczne

Projektując bardzo duży wyświetlacz, szczególnie zadbaliśmy też o Twój wzrok. Dlatego smartfon Nokia 8.3 5G otrzymał od TÜV Rheinland certyfikat potwierdzający niski poziom emisji światła niebieskiego, dzięki któremu korzystanie z ulubionych aplikacji, gier i filmów mniej męczy oczy.

Aparat 64 Mpix

Nie umknie żaden szczegół

Korzystając z imponującego układu czterech aparatów, można robić fenomenalne zbliżenia, fantastyczne fotografie krajobrazowe, tętniące życiem portrety oraz wszelkie inne zdjęcia. Tryb kamery sportowej umożliwia stabilne nagrywanie filmów podczas ruchu.

Wstrząsy na filmach wygładza tryb kamery sportowej, który został zaprojektowany z myślą o fascynujących ujęciach robionych w ruchu. Nic nie przegapisz.

Google One

Pełniejsze wykorzystanie usług Google dzięki Google One

W ramach subskrypcji Google One użytkownik otrzymuje 100 GB miejsca w chmurze w usługach Dysk Google, Gmail i Zdjęcia Google, funkcję automatycznego tworzenia kopii zapasowej telefonu oraz dostęp do ekspertów firmy Google, a wszystko to w ramach wspólnego planu rodzinnego.

Dowiedz się więcej o usłudze Google One

Ekran 6,81 cala

Zachwycające wrażenia na całej powierzchni

Wrażenie nieodpartego realizmu na niesamowitym ekranie o przekątnej 6,81 cala, idealnym zarówno dla twórców, jak i graczy. Jest on nie tylko imponująco duży, ale i zachwycająco ostry — dzięki pionierskiej technologii PureDisplay.

Łączność 5G

Bezkonkurencyjna szybkość dzięki technologii 5G

Ciesz się życiem bez opóźnień. Błyskawiczne przesyłanie strumieniowe filmów, natychmiastowe ich udostępnianie oraz gry bez zakłóceń dzięki niezrównanej w tej klasie technologii 5G. Ponadto platforma modułowa Qualcomm® Snapdragon™ 765G jest zoptymalizowana pod kątem technologii 5G, co zapewnia stałą gotowość na przyszłe wyzwania.

Dowiedz się więcej o technologii 5G

Dwudniowy czas pracy na baterii²

Czas na więcej

Zabawa bez końca. Jedno ładowanie wystarcza nawet na dwa dni, więc telefon nie jest ograniczeniem — niezależnie od tego gdzie się wybierasz.

Urządzenie gotowe na system Android 11

Najlepsze, co oferuje system Android™. Przez cały czas.

O krok przed konkurencją — jest większa wydajność, a nie ma bloatware. Dzięki dwuletniemu okresowi uaktualnień oprogramowania oraz trzyletniemu okresowi comiesięcznych aktualizacji zabezpieczeń telefon będzie działać lepiej i dłużej.

Przycisk Asystenta Google³

Szczypta pomocy, gdziekolwiek jesteś

Dostęp do Twojego ulubionego asystenta jest jeszcze łatwiejszy dzięki osobnemu przyciskowi usługi Google Assistant3. Ponadto z każdym użyciem asystent coraz lepiej Cię poznaje, dzięki czemu możesz bardziej cieszyć się życiem, spędzając mniej czasu z telefonem.

czytnik linii papilarnych

Błyskawiczne odblokowywanie

W smartfonie Nokia 8.3 5G połączono przycisk zasilania z czytnikiem linii papilarnych, umożliwiając płynny i bezpieczny dostęp do telefonu.

Badanie firmy Counterpoint

Drugi rok na 1. pozycji w rankingu zaufania⁶

„Nokia liderem rankingu zaufania na podstawie ocen oprogramowania, aktualizacji zabezpieczeń i jakości wykonania”

Dzięki zapewnianym przez okres 3 lat comiesięcznym aktualizacjom zabezpieczeń i dostarczanym przez 2 lata uaktualnieniom systemu Android™ smartfony Nokia ponownie trafiły na szczyt rankingu zaufania opracowanego przez firmę Counterpoint Research, tym razem za rok 2020. Ponadto nasze standardy testowania urządzeń, przewyższające przeciętne kryteria branżowe, pozwoliły nam wyprzedzić inne marki smartfonów pod względem jakości wykonania. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z raportem z badań.

logo-Counterpoint-black-180px

Przeczytaj raport z badania

Bądź na bieżąco! Zarejestruj się i w pierwszej kolejności otrzymuj aktualności oraz oferty promocyjne dotyczące telefonów Nokia.

*Przy zamówieniu w weekend, święto lub po godzinie 13.00 w ostatni dzień roboczy tygodnia, zamówienie będzie wysłane w kolejnym dniu roboczym. Darmowa dostawa przy zamówieniu o wartości 649 złotych minimum. Ze względu na trudności wynikające z pandemii covid-19 możliwe są pewne opóźnienia, jednak większość dostaw jest realizowana na czas.

HMD Global Oy jest wyłącznym licencjobiorcą marki Nokia dla telefonów i tabletów. Nokia jest zarejestrowanym znakiem towarowym firmy Nokia Corporation. Android, Google oraz inne powiązane znaki i logo są znakami towarowymi firmy Google LLC. Qualcomm Snapdragon jest produktem firmy Qualcomm Technologies Inc. i/lub jej spółek zależnych. Qualcomm i Snapdragon są znakami towarowymi firmy Qualcomm Incorporated, zarejestrowanymi w USA i innych krajach. USB Type-C™ i USB-C™ są znakami towarowymi USB Implementers Forum. Zakres oferty może się różnić. Należy sprawdzić dostępność w danej lokalizacji. Wszystkie dane techniczne, funkcje i inne podane informacje dotyczące produktu mogą ulec zmianie bez powiadomienia. Zdjęcia przedstawiono wyłącznie w celach ilustracyjnych.

1 Technologia 5G może nie być obsługiwana przez operatora sieci lub przez usługodawcę, z którego usług użytkownik korzysta w podróży. Rzeczywista szybkość zależy od sieci i innych czynników.

Bateria została poddana przez firmę HMD Global dwudniowemu testowi w warunkach rzeczywistego użytkowania. Polegał on na aktywnym korzystaniu z urządzenia z nową baterią przez pięć godzin dziennie. W ramach testu telefonu używano np. do gier, strumieniowych transmisji wideo, rozmów telefonicznych, wysyłania wiadomości SMS, przeglądania Internetu i korzystania z aplikacji (media społecznościowe, aktualności, nawigacja, serwisy muzyczne itp.). Test był prowadzony przy normalnych ustawieniach urządzenia w oświetlonym wnętrzu. Na noc urządzenie pozostawiano w trybie uśpienia.

3Usługa Google Assistant jest dostępna na wybranych rynkach i w wybranych wersjach językowych. W przypadku braku dostępności zastępuje ją usługa Google Search. Dostępność można sprawdzić na stronie https://support.google.com/assistant.

4 Pojemność baterii i liczba cykli ładowania zmniejszają się w miarę upływu czasu. Być może ostatecznie trzeba ją będzie wymienić.

5 Wstępnie zainstalowane oprogramowanie i aplikacje systemowe zajmują znaczną ilość miejsca w pamięci.