Nokia 8.3 5G

‌‌

Nokia 8.3 5G

Wyższy poziom kreatywności

Zarejestruj się

Filmowanie z efektami ZEISS

Wspaniały wygląd każdego filmu

Korzystając z wbudowanych efektów kinowych ZEISS, możesz filmować jak profesjonalista — nawet jeśli nim nie jesteś. Dodając do nagranego materiału efekt anamorficzny i błękitne rozbłyski, łatwo nadasz mu wspaniały wygląd. Do tego swoje fantastyczne filmy w rozdzielczości 4K możesz udostępniać za pośrednictwem sieci 5G.

Sprawdź
Sprawdź
Sprawdź

Poczwórny aparat PureView z elementami optycznymi ZEISS Optics

Z dbałością o każdy szczegół

Aparat na każdą okazję. Korzystając z imponującego układu czterech aparatów PureView, możesz wykonywać fenomenalne zbliżenia, fantastyczne szerokokątne fotografie krajobrazowe, tętniące życiem portrety i zdjęcia każdego innego rodzaju. A dzięki najnowszym technologiom i elementom optycznym ZEISS Optics zawartym w niesamowicie szczegółowym aparacie głównym 64 Mpix, specjalistycznym aparacie ultraszerokokątnym do fotografowania w słabym oświetleniu oraz zaawansowanych aparatach makro i z czujnikiem głębi żadna sytuacja Cię nie zaskoczy.

Łączność 5G

Bezkonkurencyjna szybkość dzięki technologii 5G

Ciesz się życiem bez opóźnień. Graj bez zakłóceń w gry na platformie Stadia, streamuj filmy i udostępniaj zawartość w sieci 5G. Platforma Qualcomm® Snapdragon™ 765G Modular Platform jest zoptymalizowana pod kątem technologii 5G, co zapewnia stałą gotowość na przyszłe wyzwania.

Dowiedz się więcej o procesorach Qualcomm® Snapdragon™

Android™ 10

Najlepsze, co oferuje Android. Przez cały czas.

Prywatność to ważna sprawa. Dlatego w najnowszym systemie Android 10 i jego kolejnych wersjach znajdziesz wzmocnione zabezpieczenia oraz więcej opcji umożliwiających dostosowanie. Ponadto masz gwarantowane uaktualnienia oprogramowania przez 2 lata i comiesięczne aktualizacje zabezpieczeń przez 3 lata.

Czytnik linii papilarnych w przycisku zasilania

Błyskawiczne odblokowywanie

W smartfonie Nokia 8.3 5G połączono przycisk zasilania i czytnik linii papilarnych, umożliwiając szybki i bezpieczny dostęp do telefonu.

Ekran 6,81 cala

Zachwycające wrażenia na całej powierzchni

Zatrać się na wspaniałym ekranie o przekątnej 6,81 cala, idealnym dla graczy, nałogowych oglądaczy i twórców. Jest on nie tylko imponująco duży, ale i zachwycająco ostry — dzięki pionierskiej technologii PureDisplay.

Wzornictwo

Skandynawskie wzornictwo — nawet w kolorystyce

Precyzyjna konstrukcja, dbałość o szczegóły. Smartfon Nokia 8.3 5G nawiązuje do tradycji pierwotnego skandynawskiego wzornictwa i jest dostępny w zainspirowanej zorzą polarną kolorystyce Polar Night.

Funkcje

Nokia 8.3 5G

Teraz możesz łatwo wznieść swoje zdjęcia i filmy na profesjonalny poziom. Wbudowane efekty kinowe ZEISS nadadzą każdemu filmowi wspaniały wygląd, a poczwórny aparat PureView z elementami optycznymi ZEISS Optics pomoże w rejestrowaniu wyjątkowych chwil, które aż chce się pokazać innym. Szybka i niezawodna łączność 5G otworzy przed Tobą świat nowych możliwości, a najnowsze uaktualnienia systemu Android sprawią, że zawsze będziesz o krok do przodu.

Poczwórny aparat PureView z elementami optycznymi ZEISS Optics

Poczwórny aparat PureView z elementami optycznymi ZEISS Optics

Układ czterech aparatów z efektami kinowymi ZEISS.

Łączność 5G

Łączność 5G

Szybka i przyszłościowa technologia 5G.

Powered by Android 10

Powered by Android 10

Uaktualnienia systemu Android przez 2 lata i comiesięczne aktualizacje zabezpieczeń przez 3 lata.

Moc

Moc

Energooszczędna platforma Qualcomm® Snapdragon™ 765G Modular Platform.

Pełne dane techniczne

Zarejestruj mnie

Bądź wśród pierwszych osób, które otrzymują nasze najświeższe informacje.

Android, Google oraz inne powiązane znaki i logo są znakami towarowymi firmy Google LLC. Qualcomm Snapdragon jest produktem firmy Qualcomm Technologies Inc. i/lub jej spółek zależnych. Qualcomm i Snapdragon są znakami towarowymi firmy Qualcomm Incorporated, zarejestrowanymi w USA i innych krajach. USB Type-C™ i USB-C™ są znakami towarowymi USB Implementers Forum. Zakres oferty może się różnić. Należy sprawdzić dostępność w danej lokalizacji. Wszystkie dane techniczne, funkcje i inne podane informacje dotyczące produktu mogą ulec zmianie bez powiadomienia. Zdjęcia przedstawiono wyłącznie w celach ilustracyjnych. Technologia 5G może nie być obsługiwana przez operatora sieci lub przez usługodawcę, z którego usług użytkownik korzysta w podróży.

1Usługa Google Assistant jest dostępna na wybranych rynkach i w wybranych wersjach językowych. W przypadku braku dostępności zastępuje ją usługa Google Search. Dostępność można sprawdzić na stronie https://support.google.com/assistant.

2 Pojemność baterii i liczba cykli ładowania zmniejszają się w miarę upływu czasu. Być może ostatecznie trzeba ją będzie wymienić.

3 Wstępnie zainstalowane oprogramowanie i aplikacje systemowe zajmują znaczną ilość miejsca w pamięci.