Facebook Instagram YouTube Twitter Mastercard 90Hz

Smartfon Nokia G11

Przejdź do treści głównej
The front of the Nokia G11
The front of the Nokia G11

Bezpieczniejsze, pełniejsze doświadczenie, które zachowasz na jeszcze dłużej.

3-dniowa żywotność baterii¹

Wytrzymała bateria i większa moc obliczeniowa wystarczy na cały weekend.

Aktualizacje zabezpieczeń

Dostępne przez 3 lata comiesięczne aktualizacje zabezpieczeń³, zapewniające ochronę wszystkich Twoich danych.

Aktualizacje systemu operacyjnego Android™

Wszystkie najnowsze funkcje dzięki uaktualnieniom systemu operacyjnego przez 2 lata. Telefon gotowy na system Android 12⁴.

Nokia G11

Niezawodna energia na dłużej. Nokia G11 łączy trzydniowy czas pracy baterii¹ z płynnym działaniem, umożliwiając korzystanie z rozrywki przez cały dzień na większym i jaśniejszym ekranie. Aparat z trzema obiektywami pozwala robić zachwycające zdjęcia w dzień i w nocy. A dzięki dwukrotnie większej liczbie aktualizacji zabezpieczeń niż u konkurencji², dostępnym przez 2 lata aktualizacjom systemu operacyjnego oraz technologii odblokowywania za pomocą odcisku palca i twarzy możesz mieć pewność, że Twoje urządzenie jest bezpieczne wewnątrz i na zewnątrz.

Pełne dane techniczne

3-dniowa żywotność baterii

Bateria, która wystarczy na weekend.

Aktualizacje systemu operacyjnego i aktualizacje zabezpieczeń

Uaktualnienia systemu operacyjnego przez 2 lata. Comiesięczne aktualizacje zabezpieczeń przez 3 lata.

Częstotliwość odświeżania 90 Hz

Płynniejsze przewijanie ekranu. Bardziej płynne działanie.

Potrójny aparat

Wszechstronny aparat. Znakomite zdjęcia w dzień i w nocy.

Friends using the Nokia G11 smartphone

Battery

Niech czas z rodziną trwa dłużej

Smartfon Nokia G11 łączy 3-dniowy czas działania baterii z wysoką wydajnością, pomagając spędzać jeszcze więcej czasu z rodziną – podczas oglądania filmów, grania w gry i nie tylko. Udostępnia też funkcję szybkiego ładowania 18 W⁵ – a więc nawet po zaskakującym zakończeniu jednego odcinka serialu możesz szybko przystąpić do oglądania kolejnego.

A Nokia G11 updating over night

Aktualizacje

Aktualizacje i bezpieczeństwo

Dostępne przez 2 lata uaktualnienia systemu operacyjnego pozwalają zawsze korzystać z nowoczesnych funkcji, a dostarczane przez 3 lata terminowe aktualizacje zabezpieczeń zapewniają bezpieczeństwo.

The 6.5” 90Hz screen on Nokia G11

Wyświetlacz

Ekran wystarczająco duży dla wszystkich

Nie ma co ukrywać – każdy woli duży ekran od małego. Właśnie dlatego 6,5-calowy ekran smartfona Nokia G11 jest wystarczająco duży, by wszyscy mogli się wokół niego zgromadzić. Dysponuje również częstotliwością odświeżania 90 Hz, dzięki czemu przewijanie mediów społecznościowych i zdjęć jest zaskakująco płynne.

The triple rear camera on Nokia G11

Camera

Aparaty na każdą okazję

Telefon Nokia G11 wyposażono w fantastyczny potrójny aparat tylny umożliwiający robienie pięknych zdjęć o każdej porze dnia i nocy, a także aparat do selfie. Tak więc niezależnie od tego, czy chodzi o zdjęcia rodzinne, zachwycające zbliżenia czy autoportrety, masz pod ręką wszystko, czego potrzebujesz.

Zwiększ bezpieczeństwo dzięki ExpressVPN

Nieistotne, czy korzystasz z sieci WiFi czy z danych komórkowych, ExpressVPN wprowadza dodatkową warstwę zabezpieczeń do połączenia internetowego, chroniąc Twoje dane przed nieuprawnionym dostępem. Skorzystaj z 30-dniowej bezpłatnej wersji próbnej ExpressVPN, dostępnej wyłącznie na wybranych telefonach Nokia. Bez zobowiązań i podawania metody płatności – wszystko gotowe w mniej niż minutę.

Dowiedz się więcej

Wszystko, co chcesz usłyszeć i jeszcze więcej

Wszystkie utwory i audycje internetowe, które znasz i cenisz – oraz miliony czekające na odkrycie. Smartfony Nokia mają teraz wstępnie zainstalowaną aplikację Spotify, najpopularniejszą na świecie usługę strumieniowego przesyłania dźwięku. Tylko kilka dotknięć dzieli Cię od najpopularniejszych piosenek największych artystów świata. Odtwarzaj co tydzień na Spotify.

Dowiedz się więcej

Nawiązuj kontakty, odkrywaj możliwości

Obecnie smartfony Nokia są fabrycznie wyposażone w aplikację LinkedIn, umożliwiającą korzystanie z największej na świecie sieci zawodowej. Za pomocą kilku kliknięć możesz łączyć się z osobami reprezentującymi różne środowiska i doświadczenia, odkrywać nowe możliwości oraz rozwijać swoją karierę.

Sprawdź

Don't miss out. Sign up and be the first to get Nokia phone news and offers.

Wszystkie dane techniczne, funkcje i inne podane informacje dotyczące produktu mogą ulec zmianie bez powiadomienia. Zakres oferty może się różnić. Należy sprawdzić dostępność w danej lokalizacji.

¹ Bateria została poddana przez firmę HMD Global trzydniowemu testowi w warunkach rzeczywistego użytkowania. Polegał on na aktywnym korzystaniu z urządzenia z nową baterią przez pięć godzin dziennie. W ramach testu telefonu używano np. do gier, strumieniowych transmisji wideo, rozmów telefonicznych, wysyłania wiadomości SMS, przeglądania Internetu i korzystania z aplikacji (media społecznościowe, aktualności, nawigacja, serwisy muzyczne itp.). Test był prowadzony przy normalnych ustawieniach urządzenia w oświetlonym wnętrzu. Na noc urządzenie pozostawiano w trybie czuwania.

² Nokia G11 od daty swojej światowej premiery otrzymuje łącznie 36 aktualizacji zabezpieczeń. Inne smartfony z tego samego przedziału cenowego otrzymują średnio do 16 aktualizacji zabezpieczeń w całym okresie swojej eksploatacji.

³ Od daty światowej premiery smartfonu Nokia G11.

⁴ Android jest znakiem towarowym firmy Google LLC.

⁵ Obsługa szybkiego ładowania zgodnego z technologią USB Power Delivery 3.0 18 W. Szybką ładowarkę należy kupić oddzielnie. Pakiet sprzedażny zawiera ładowarkę 10 W.