Shopping bag with items Shopping bag loading Facebook Google Warning Chevron right Arrow upward HMD Global Checkmark Location New release /Mail OfferPrivacy tip User guide External link Help Facebook Instagram YouTube Twitter Mastercard Error Hexagon Backlit Remote App Bluetooth USB

Nokia Streaming Box

Streaming Devices
Nokia Streaming Box 8000

Wszystko, czego oczekujesz od telewizora Smart TV, w jednym urządzeniu

449,00 zł
Kolor
Produkt w magazynie, gotowy do wysyłki

StreamView jest licencjobiorcą marki Nokia w odniesieniu do telewizorów, dekoderów cyfrowych i odbiorników radiowych DAB.

Najważniejsze funkcje

  • Wszystko, czego oczekujesz od telewizora Smart TV, w jednym urządzeniu. Niekończąca się rozrywka dzięki dostępowi do platform Netflix, YouTube, Prime Video oraz Disney+, a także ponad 7000 aplikacji w sklepie Google Play. Surfuj w Internecie, graj i oglądaj – wszystko to, siedząc wygodnie na kanapie*.
Pełne dane techniczne

Obrazy tętniące życiem

Dzięki rozdzielczości 4 razy wyższej niż Full HD oraz szerokiemu zakresowi dynamiki kolory i detale przykuwają oko.

Jakość dźwięku ma znaczenie

Połącz Nokia Streaming Box z systemem audio zgodnym z Dolby Atmos, a dźwięk dookolny przeniesie Cię w centrum akcji.

The Android experience

Wszystkie funkcje inteligentnego urządzenia, które znasz i cenisz, dostępne bezpośrednio na telewizorze wraz z tysiącami aplikacji i gier czekających na odkrycie w sklepie Google Play.

Pomoc jest w zasięgu ręki

Szukasz serialu, aplikacji czy prognozy pogody? Zapytaj Google.

Zdjęcie

Wyjście 4K HDR

  • Ostrzejszy, jaśniejszy i wyraźniejszy obraz – wszystko wydaje się bardziej realistyczne niż kiedykolwiek: od najnowszego hitu kinowego po ulubiony serial*.

Rozdzielczość 4K wykorzystuje czterokrotnie więcej pikseli niż Full HD, oferując jeszcze bardziej szczegółowy obraz. Dzięki szerokiemu zakresowi dynamiki (HDR) w każdej scenie kolory są żywsze i bardziej realistyczne, a obraz niezwykle szczegółowy.

Audio

Zanurz się w dźwięku

  • Monumentalna ścieżka dźwiękowa, dowcipne dialogi, efekty specjalne – bogaty, wysokiej jakości dźwięk w technologii Dolby® Digital Plus przeniesie Cię do świata filmu. Podłącz zestaw kina domowego, by wypełnić pokój dźwiękiem rodem z sali kinowej, odtwarzanym w technologii Dolby Atmos z obsługą aż do 7.1 kanałów*.

Android TV

Wszystko na dużym ekranie

  • Odkrywaj świat rozrywki zarówno podczas chwil, które poświęcasz tylko dla siebie, jak i podczas spotkań z rodziną i znajomymi.*

Przesyłaj strumieniowo zawartość z ulubionych aplikacji, odtwarzaj muzykę, graj w gry, przesyłaj z innego urządzenia i korzystaj z pomocy funkcji Google Assistant.

Niekończąca się rozrywka

Pobieraj najlepsze aplikacje i gry, aby uruchomić je bezpośrednio na telewizorze. Oglądaj, graj i słuchaj, korzystając z biblioteki ponad 5000 aplikacji czekających na odkrycie w sklepie Google Play.

Po prostu powiedz odpowiednią frazę

Jaki jest najlepszy sposób na wyszukiwanie pośród 500 000 filmów i seriali? Przycisk Google Assistant oraz Twój głos. Naciśnij przycisk i zapytaj o film lub serial, który chcesz obejrzeć, rekomendacje pasujące do Twojego nastroju, a nawet o aplikację lub grę ze sklepu Google Play.

To nie jedyne korzyści z używania asystenta Google Assistant – po podłączeniu urządzeń inteligentnego domu przygasi on dla Ciebie światła lub udzieli na telewizorze odpowiedzi na zadawane pytania.

Uzyskaj bardziej szczegółowy obraz

Dzięki zaimplementowanej technologii Chromecast możesz przesyłać zdjęcia, filmy i muzykę wprost z urządzenia mobilnego na telewizor. Udostępnianie nigdy nie było prostsze.

Gry

Czas na zabawę

Przejdź na wyższy poziom rozrywki dzięki łączności Bluetooth dla kontrolerów gier, zewnętrznych głośników i innych urządzeń Bluetooth.

To jeszcze nie wszystko

Masz wszystko pod kontrolą

Podświetlenie ułatwia znalezienie odpowiedniego przycisku, gdy światła są przygaszone. Bezpośrednie przejście do platform YouTube i Netflix za pomocą specjalnego przycisku.

Pilot Android TV

Używaj telefonu z Androidem jako pilota do telewizora. Dotknij przycisku mikrofonu, aby rozpocząć wyszukiwanie głosowe, lub użyj klawiatury do wprowadzania tekstu.

Bluetooth

Podłącz zgodne głośniki i kontrolery gier, aby cieszyć się muzyką i grami na wiele sposobów.

USB

Łatwe podłączanie oraz możliwość oglądania filmów i zdjęć zapisanych na zewnętrznym dysku USB.

Podłącz. Działaj.

Wystąpił problem? Uzyskaj pomoc dotyczącą Nokia Streaming Box

Instrukcja obsługi

Pobierz instrukcję obsługi tego produktu w formacie PDF.

Pobierz instrukcję obsługi

Często zadawane pytania

Przejdź do StreamView, aby zobaczyć odpowiedzi na często zadawane pytania.

Uzyskaj odpowiedzi

Kontakt z pomocą techniczną

Potrzebujesz dodatkowej pomocy? Zespół obsługi klienta StreamView jest gotowy, by Ci pomóc.

Skontaktuj się

HMD Global Oy jest wyłącznym licencjobiorcą marki Nokia dla telefonów i tabletów. Nokia jest zarejestrowanym znakiem towarowym firmy Nokia Corporation. Android, Google oraz inne powiązane znaki i logo są znakami towarowymi firmy Google LLC. Zakres oferty może się różnić. Należy sprawdzić dostępność w danej lokalizacji. Wszystkie dane techniczne, funkcje i inne podane informacje dotyczące produktu mogą ulec zmianie bez powiadomienia. Zdjęcia mają charakter wyłącznie ilustracyjny.

Firma HMD Global jest dystrybutorem urządzenia Nokia Streaming Box 8000 firmy Streamview GmbH – licencjobiorcy marki Nokia w odniesieniu do telewizorów, dekoderów cyfrowych i odbiorników radiowych DAB. Nokia nie jest producentem, importerem, dystrybutorem ani sprzedawcą produktów marki Nokia oferowanych przez firmy HMD Global i Streamview GmbH.