Shopping bag with items Shopping bag loading Google Account Warning Chevron right Chevron down Chevron up Arrow upward HMD Global Checkmark-outline Location New release /Mail Offer Privacy tip Account External link Facebook Instagram YouTube Twitter Mastercard Longevity Video call Design HD Tablet

Nokia T21

Przejdź do treści głównej
Nokia T21 tablet
Nokia T21 tablet

Nokia T21

Do domu, biura i wielu innych zastosowań

Po prostu trwałość

Tablet Nokia T21 będzie Ci służyć przez długie lata. Trwałe materiały zapewniają mu długą żywotność. Nawet 3-dniowa żywotność baterii¹ sprawia, że możesz pracować przez cały weekend bez ładowania.

Po prostu bezpieczny

Bez obaw korzystaj z usług bankowych, przeglądaj strony internetowe i rób zakupy online. Dzięki dostępnym przez 3 lata comiesięcznym aktualizacjom zabezpieczeń² Twoje pliki i dane są skutecznie chronione.

Duży i trwały ekran

Cała konstrukcja tabletu Nokia T21 stoi pod znakiem trwałości. Solidną budowę zewnętrzną łączy on z dostarczanymi przez 2 lata uaktualnieniami systemu operacyjnego Android², które zapewnią dostępność jego najnowszych funkcji.

Nokia T21

Niezależnie od tego, czy chodzi o pracę, naukę czy rozrywkę, możesz się nią zająć przy użyciu tabletu należącego do najlepszych w swojej klasie. Nokia T21 będzie służyć Ci pomocą dzięki wytrzymałej konstrukcji, nawet 3-dniowej żywotności baterii¹, comiesięcznym aktualizacjom zabezpieczeń przez 3 lata i 2 aktualizacjom systemu operacyjnego Android². Wyzwól swoją kreatywność dzięki obsłudze aktywnego pióra³ lub skonfiguruj tablet jako drugi ekran komputera z systemem Windows. Zrób sobie przerwę i obejrzyj film, przesyłając go strumieniowo w jakości HD.

Pełne dane techniczne

Trwała konstrukcja

Trwała budowa: wytrzymały korpus aluminiowy z osłoną anteny wykonaną z tworzyw sztucznych pochodzących w 60% z recyklingu.

Połączenia wideo HD

Idealne urządzenie do rozmów towarzyskich i służbowych.

Funkcje wspierające produktywność

Sprawdza się jako drugi ekran. Jest zgodny z aktywnymi piórami³.

Maksymalne wykorzystanie przerw

Oglądaj filmy w postaci transmisji strumieniowych HD przy użyciu głośników stereo z funkcją odtwarzania OZO.

The durable body of the Nokia T21 tablet

Trwałość

Trwałość wewnątrz i na zewnątrz

Tablet Nokia T21 powstał z myślą o trwałości. A dostępne przez 3 lata comiesięczne aktualizacje¹ zapewniają mu długą żywotność.

HD video calling on a Nokia T21 tablet

Łączność

Kontaktuj się, z kim chcesz – gdziekolwiek jesteś

Połączenia wideo HD, połączenia głosowe i SMS-y – bądź w kontakcie ze znajomymi, rodziną i współpracownikami z poziomu jednego tabletu.

Using an active pen with Nokia T21

Produktywność

Kreatywność w zasięgu ręki

Szkicuj pomysły, rób notatki lub rysuj kolejne arcydzieła dzięki funkcji obsługi aktywnego pióra, zgodnej z technologiami Wacom WGP i Wacom Active ES™ 2.0³.

Nokia T21 tablet with stereo speakers

Rozrywka

Relaks i rozrywka

Kiedy przyjdzie czas na przerwę, wykorzystaj ją w pełni i obejrzyj film w doskonałej jakości przesyłania strumieniowego HD. Głośniki stereo z odtwarzaniem OZO o głośności do 96 decybeli sprawią, że dźwięk dorówna jakości obrazu.

Sprawdź

Kids Space

Usługa Google Kids Space powstała, aby pobudzać ciekawość i kreatywność dzieci oraz zachęcać je do rozwijania zainteresowań dzięki polecanym aplikacjom, książkom i filmom. Usługa Google Kids Space została stworzona dla dzieci i działa z kontem Google dziecka, w którego zarządzaniu mogą pomagać rodzice przy użyciu mechanizmu kontroli rodzicielskiej Family Link.

Google Kids Space on a Nokia T21 tablet
Google Kids Space on a Nokia T21 tablet

My Device app

„Moje urządzenie” to znacznie więcej niż aplikacja – to miejsce kompleksowej obsługi, które wydłuża czas eksploatacji urządzenia Nokia, a jednocześnie zapewnia wszystkie korzyści płynące z jego posiadania. Możesz tam sprawdzać stan urządzenia, uzyskiwać dostęp do dedykowanej całodobowej pomocy technicznej i korzystać z wyjątkowych ofert naszych partnerów. W aplikacji jest też dostępna gwarancja urządzenia i możliwość zarządzania ubezpieczeniem, a wszystko to za dotknięciem jednego przycisku.

The My Device app on a Nokia T21 tablet
The My Device app on a Nokia T21 tablet

Bądź na bieżąco! Zarejestruj się i w pierwszej kolejności otrzymuj aktualności oraz oferty promocyjne dotyczące telefonów Nokia.

Google i Android są znakami towarowymi firmy Google LLC.

¹ Bateria została poddana przez firmę HMD Global trzydniowemu testowi w warunkach rzeczywistego użytkowania. Polegał on na aktywnym korzystaniu z urządzenia z nową baterią przez 5 godzin dziennie. W ramach testu urządzenia używano np. do gier, strumieniowych transmisji wideo, rozmów telefonicznych, wysyłania wiadomości SMS, przeglądania Internetu i korzystania z aplikacji (media społecznościowe, aktualności, nawigacja, serwisy muzyczne itp.). Test był prowadzony przy normalnych ustawieniach urządzenia w oświetlonym wnętrzu. Na noc urządzenie pozostawiano w trybie czuwania.
Testy baterii przeprowadzone przez firmę HMD Global potwierdziły zachowanie przez nią co najmniej 80% oryginalnej pojemności po 800 pełnych cyklach ładowania.

² Od daty globalnej premiery urządzenia Nokia T21.

³ Aktywne pióro do nabycia osobno. Urządzenie zgodne z aktywnymi piórami innych firm wykorzystującymi technologie WGP i AES 2.0.