Facebook Instagram YouTube Twitter Mastercard 6.43
Przejdź do treści głównej
Nokia X30 5G smartphone
Nokia X30 5G smartphone

Nokia X30 5G

Z myślą o jutrze

Zrównoważony rozwój

Stworzony, by działać lepiej na wiele sposobów

Wykonana z aluminium pochodzącego w 100% z recyklingu i plastiku w 65% z odzysku Nokia X30 5G to nasz najbardziej ekologiczny smartfon oferujący funkcje premium – takie jak najlepsza w historii jakość zdjęć PureView.

Bezpieczeństwo

Secure, inside and out

Zdajemy sobie sprawę, że smartfony często zawierają najbardziej prywatne dane i są niezbędnym narzędziem w codziennym życiu. Dlatego Nokia X30 5G jest objęta comiesięcznymi aktualizacjami zabezpieczeń przez 3 lata1, dzięki czemu możesz korzystać z najnowszych funkcji z poczuciem bezpieczeństwa.
Trwałość

Zaprojektowany, aby trwać

Nokia X30 5G została opracowana, aby przekraczać granice oczekiwanej żywotności smartfona. Ochronę zapewnia 3-letnia gwarancja2 i 3 aktualizacje systemu operacyjnego1. Ponadto urządzenie zaprojektowano z myślą o codziennych wyzwaniach, wyposażając je w solidny metalowy korpus i wytrzymały wyświetlacz.

Nokia X30 5G

Nasz najbardziej ekologiczny smartfon z najlepszą w historii jakością zdjęć PureView. Obudowa jest wykonana z aluminium pochodzącego w 100% z recyklingu i plastiku pochodzącego w 65% z recyklingu. 3 lata gwarancji, 3 aktualizacje systemu operacyjnego i 3 lata comiesięcznych aktualizacji zabezpieczeń dowodzą, że Nokia X30 5G została opracowana, aby przekraczać granice oczekiwanej żywotności smartfona. Rejestruj zachwycające ultraszerokokątne ujęcia krajobrazu oraz tętniące życiem nocne zdjęcia i podziwiaj je na naszym najlepszym w historii wyświetlaczu PureDisplay o przekątnej 6,43 cala i częstotliwości odświeżania 90 Hz z jasnymi kolorami oraz płynnym wyświetlaniem.

Pełne dane techniczne

Ochrona planety

Nasz najbardziej wyrafinowany smartfon w historii.

Najlepsza jakość zdjęć PureView

Zapewnia zachwycające ultraszerokokątne ujęcia i tętniące życiem nocne migawki.

Jaśniejsze kolory, płynniejsze wyświetlanie

Dzięki wyświetlaczowi FHD+ AMOLED PureDisplay o przekątnej 6,43 cala i częstotliwości odświeżania 90 Hz.

Pewność i bezpieczeństwo na dłużej

3 lata gwarancji, 3 aktualizacje systemu operacyjnego i 3 lata comiesięcznych aktualizacji zabezpieczeń.

Zrównoważony rozwój

Nasz najbardziej ekologiczny smartfon

Jesteśmy dumni z tego, że korpus smartfona Nokia X30 5G jest wykonany z aluminium pochodzącego w 100% z recyklingu, a tylna pokrywa z plastiku pochodzącego w 65% z recyklingu – bez kompromisów w zakresie wydajności.

Our best PureView photo experience yet

Aparat

Najlepsza jakość zdjęć PureView

Funkcja Capture Fusion wykorzystuje potencjał głównego aparatu do ultraszerokokątnych ujęć, zapewniając zachwycające zdjęcia krajobrazu. Tryby Dark Vision i Night Selfie gwarantują ostre zdjęcia i selfie nawet po zachodzie słońca. Aparat jest chroniony przez odporne na zarysowania szkło Corning® Gorilla® Glass DX+, które przepuszcza 98% światła do obiektywu.

Tryb nocny 2.0

Zaawansowany tryb nocny umożliwiający rejestrowanie wyraźnych, naturalnych i zrównoważonych ujęć nocnych z wyjątkową szczegółowością.

Tryb statywu

Automatycznie włączana, gdy urządzenie jest stabilne lub umieszczone na statywie, aby zapewnić długą ekspozycję i najlepszą jakość zdjęć nocnych.

Dark Vision

Automatycznie włączane w ciemnym otoczeniu, umożliwiając zarejestrowanie najmniejszych detali ledwo widocznych gołym okiem.

Portret SI

Wyraźne detale twarzy dzięki technologii SI.

Wyświetlacz

Nasz najlepszy wyświetlacz w idealnym rozmiarze

Oznacza to lepsze kolory, jaśniejszy ekran i płynniejsze wyświetlanie – idealne do przewijania treści, przesyłania strumieniowego lub przeglądania stron. A wszystko to w smartfonie, który lepiej mieści się w dłoni i kieszeni, chronionym przez najtwardsze szkło Corning® Gorilla® Glass Victus®.

Urządzenia Nokia zawierają teraz aplikację GoPro Quik.

Wyzwól kreatywność, gdziekolwiek jesteś. Teraz możesz nagrywać, edytować i udostępniać na wybranych telefonach Nokia za pomocą aplikacji GoPro Quik.

Sprawdź
The GoPro Quik app on a Nokia device

Wszystkie ulubione utwory i wiele więcej

Wszystkie utwory i audycje internetowe, które znasz i cenisz – oraz tysiące czekające na odkrycie. Smartfony Nokia mają teraz wstępnie zainstalowaną aplikację Spotify. Najpopularniejsze utwory największych światowych twórców w zasięgu ręki.

Dowiedz się więcej
Browsing Spotify on a Nokia smartphone

Szyfruj połączenie niezależnie od tego, gdzie jesteś

Skorzystaj z większej ochrony prywatności i bezpieczeństwa na nasz koszt. Ekskluzywny dostęp do ExpressVPN bezpłatnie przez 30 dni. Umożliwia szyfrowanie połączenia i poczucie bezpieczeństwa niezależnie od tego, gdzie jesteś.

Dowiedz się więcej
Setting up ExpressVPN on a Nokia device

Don't miss out. Sign up and be the first to get Nokia phone news and offers.

Android jest znakiem towarowym firmy Google LLC. Zakres oferty może się różnić. Należy sprawdzić dostępność w danej lokalizacji. Wszystkie dane techniczne, funkcje i inne podane informacje dotyczące produktu mogą ulec zmianie bez powiadomienia. Zdjęcia mają charakter wyłącznie ilustracyjny.

¹ Od daty globalnej premiery urządzenia Nokia X30 5G.

² Zobacz zakres ochrony w Ograniczonej gwarancji producenta.