Facebook Instagram YouTube Twitter Mastercard

Powody, dla których warto wybrać telefon Nokia

Przejdź do treści głównej

Dlaczego warto wybrać telefon Nokia?

Wyjątkowa niezawodność

Kupując telefon Nokia, otrzymujesz urządzenie zaprojektowane na dłużej, wyposażone w najnowsze zabezpieczenia i funkcje systemu Android. Dłuższa żywotność naszych urządzeń ułatwia oszczędzanie zasobów naturalnych i zmniejszanie ilości e-odpadów.

love it

Smartfony Nokia eleganckie skandynawskie wzornictwo z najnowszymi funkcjami systemu Android. Są przystępne, niezawodne i wpisują się w działania na rzecz bardziej zrównoważonych praktyk. To proste: z telefonem Nokia poczujesz się lepiej.

trust it

Telefony są wykorzystywane do utrwalania, udostępniania i ponownego przeżywania wspomnień. Telefony Nokia otrzymują 2 lata comiesięcznych aktualizacji zabezpieczeń – to 2 razy więcej niż u konkurencji1. Ponadto nasze centra danych znajdują się w Finlandii, gdzie podlegają rygorystycznym europejskim przepisom o ochronie danych.

keep it

Im rzadziej wymieniamy telefony, tym bardziej pomagamy naszej planecie – a telefony Nokia są zaprojektowane z myślą o trwałości. Są poddawane bardziej rygorystycznym testom niż większość urządzeń w branży, a dzięki wieloletnim uaktualnieniom systemu Android i aktualizacjom zabezpieczeń oprogramowanie wytrzymuje próbę czasu.

Znajdź swój telefon Nokia

Bez względu na to, czego oczekujesz od urządzenia mobilnego, znajdziesz telefon Nokia spełniający Twoje potrzeby. Poznaj nasze serię i odkryj swoje nowe urządzenie.

Seria Nokia X

Przesuwamy granice dzięki naszym najbardziej ekologicznym smartfonom

Odkryj serie

Nokia G-series

Najwyższy komfort obsługi nie dotyczy wyłącznie sztandarowych urządzeń

Odkryj serie

Nokia C-series

Niezawodność w wyjątkowo korzystnej cenie

Odkryj serie

Don't miss out. Sign up and be the first to get Nokia phone news and offers.

¹ Wybrane smartfony Nokia od daty swojej światowej premiery otrzymują łącznie 36 aktualizacji zabezpieczeń. Inne smartfony z tego samego przedziału cenowego otrzymują średnio do 16 aktualizacji zabezpieczeń w całym okresie swojej eksploatacji.