Facebook Instagram YouTube Twitter

Android 11 ve Nokia telefonlar

Skip to main content

Nokia telefonlar ve Android™ 11. Harika.

En son yenilikler hep sizinle

Güvenilir, güvenli ve dayanacak şekilde üretilmiş. Nokia telefonunun bu vaadi, en yeni ve en iyi Android sürümünü de tanımlıyor. Sohbetlerinizi, gizliliğinizi ve refahınızı ön planda tutan Android 11 artık kullanımda.

Mesajlaşma

Bırakın sohbet akıp gitsin

Artık uygulamadan uygulamaya atlamak yok. Sohbetlerinizi tek bir yerden yanıtlayın. En sık görüştüğünüz kişilerden gelen mesajlar kilit ekranında gösterilebilir. Böylece en yakın ve en sevdiğiniz kişilerin mesajlarını asla kaçırmazsınız.

Mesajlaşma

Baloncuklar

Sohbetleri diğer uygulamaların üzerinde gösterilecek şekilde sabitleyin. Ne yapıyor olursanız olun, sohbetten her zaman bir dokunuş uzaktasınız.

Uygulama izinleri

Patron sizsiniz

Uygulamalardan en iyi şekilde yararlanırken kontrolü elinizde tutun. Mikrofonunuza, kameranıza veya konumunuza tek seferlik erişim izni verin. Böylece gelecekte erişim gerektiğinde uygulama sizden tekrar izin alacaktır.

Güvenlik

Güvenli ve sağlam. Basit.

Android 11, uygulamalarınızın Google Play'de güncelleme almasıyla aynı şekilde güvenlik ve gizlilik düzeltmeleri sunar. Ayrıca Nokia telefonların aylık güncellemeleri sayesinde, telefonunuzun en son güvenlik önlemleriyle donatılmış olduğundan emin olabilirsiniz.

Google Assistant

Hareket hâlindeyken yardım

Mobil cihazdaki Google Assistant, işlerinizi hızlıca halletmeniz ve en önemli şeylere odaklanabilmeniz için her zaman yanınızda. Sesli komutlar vererek görevleri ve yapılacaklar listelerini yönetin, yol tarifi alın ve hareket halindeyken iletişimi sürdürün.

Dijital Refah

Güzel sabahlar iyi bir gece uykusu sonunda başlar

Telefonunuzun ses seviyesini otomatik olarak düşüren ve ekranınızı gri tonlamaya çeviren Uyku Zamanı Modu ile günün yorgunluğunu üzerinizden atın. Yeni güne yeni ve geliştirilmiş Saat ile başlayın. En sevdiğiniz şarkı eşliğinde Gün Doğumu Alarmının kademeli ekran parlaklığı ile uyanın.

Kurumsal özellikler

İşe koyulma vakti

Takviminiz ve anımsatıcılar gibi yerlerde işle ilgili ve kişisel ögelerin kombine görünümünü edinin. Yeni varlık yönetimi özellikleri sayesinde, BT departmanları kullanıcıların kişisel kullanımlarını görmeleri gerekmeden şirket telefonlarında güvenliği sağlayabilir.

İşletmeler için

HMD Global Oy, telefonlar ve tabletler için Nokia markasının münhasır lisans sahibidir. Nokia, Nokia Corporation'ın tescilli bir ticari markasıdır. Google, Android, Google Play, YouTube ve diğer markalar Google LLC'nin ticari markalarıdır.