Facebook Instagram YouTube Twitter

Güvenli Android kurumsal sürümüyle bilgisayar korsanlarını durdurun

Skip to main content

İşletmeler içinKurumsal mobilite için tek adresiniz

Dünyanın en geniş Android Enterprise Recommended serisi. Kurumsal mobil cihazlardan çok daha fazlası: Aynı zamanda onları koruma, yönetme ve bağlantılı tutma araçlarını da sunuyoruz. Avrupa'nın lider akıllı telefon markasının efsanevi güvenilirliği de cabası.

İşletmenize en uygun çözümü bulmak için iletişime geçin veya KOBİ'ler de dâhil olmak üzere her türlü işletme için sunduğumuz tüm akıllı telefon çeşitlerini keşfedin.

Techradar Pro 1. Sıralaması

Nokia XR20 en iyi iş akıllı telefonu seçildi

IP65 su geçirmezlik sertifikası, askeri standart kasası ve etrafındaki en sağlam ekran camıyla donatılan Nokia XR20, en zorlu işletmeler için tasarlandı. Dört yıllık güvenlik güncellemeleri de sunuyor.

Ayrıca, Android Enterprise Recommended Nokia XR20, günümüzün 1 numaralı iş akıllı telefonu seçildi.

Daha fazla okuyun

En geniş ürün yelpazesi

Her fiyat noktasında güvenli akıllı telefonlar ve tabletler

Büyüklüğü ne olursa olsun, işletmeniz için doğru kararı verin.

Hangi Android Enterprise Recommended Nokia akıllı telefonunu seçerseniz seçin, en az iki yıllık Android yazılım yükseltmeleri ve üç yıl boyunca aylık güvenlik güncellemeleri alırsınız1. Seçili cihazlarda değer katan bir hizmet olarak 4. güvenlik yamasından da yararlanabilirsiniz.

Ayrıca dünyanın en geniş Android Enterprise Recommended akıllı telefon ve tablet seçenekleri sayesinde, her kullanıcının ve sektörün ihtiyaçlarına en uygun cihazı seçebilirsiniz.

İşletmelerin aynı anda 10'a kadar cihaz satın alabileceklerini ve bu alım için KDV faturası alabileceklerini biliyor muydunuz?

Telefonlara göz atın

Nokia XR20 : Work-proof and for the long run

İletişim

Nokia G50: A future-proof 5G¹ smartphone

İletişim

Nokia G21: Support for years and battery for days

İletişim

love it

Tüm cihazlarımızda ve inanılmaz değerde yenilikçi deneyimler yaratıyoruz. Her telefonun tasarımını önemsiyoruz: Kuzey/İskandinav renk paleti ile güzel, zamansız Fin estetiği.

trust it

Hangi segment için yapılmış olursa olsun, tüm Nokia telefonları için birkaç yıl boyunca düzenli güvenlik güncellemeleri. Nokia cihazları, saf Android deneyimini zedeleyen hiçbir yazılım veya dağınıklık olmadan Android'in en iyi sürümüne sahiptir.

keep it

Üstün dayanıklılık, telefonunuzu çok daha uzun süre kullanabilmenizi sağlar. Nokia telefonlar, sektör ortalamasından daha zorlu testlerden geçerek dayanıklı olacak şekilde üretilmiştir. Daha uzun süreli güvenlik için daha uzun koruma – 3 yıl boyunca güvenlik güncellemeleri

İletişim

Verimliliğinizi artırın

Nokia T20 - uzun süre dayanacak şekilde tasarlanmış bir tablet

Net 2K 10,4” ekran, uzun pil ömrü ve güncel güvenlik, Nokia T20'nin ofiste veya iş sahasında verimliliğinizi artırması için sunduğu özelliklerden sadece birkaçı.

Efsanevi Pure Android işletim sistemimizi temel alan Nokia T20, iki yıllık Android işletim sistemi yükseltmesi ve üç yıl boyunca aylık güvenlik yamaları sağlayan ilk Android Enterprise Recommended tablet.

Daha fazla bilgi edinin
Close-up of the camera on the Nokia T20

A tablet designed to last

Manage business devices your way

HMD Enable Pro – HMD'nin EMM çözümü – ile şirket BT'si, Nokia akıllı telefonlarını ve tabletlerini görev için gerekli uygulamalar ve yapılandırmalarla dağıtabilir. Verimli, kullanımı kolay ve esnek HMD Enable Pro, Android Management API'si üzerine inşa edilmiş geleceğe hazır bir çözümün yanı sıra en yeni Android Enterprise özelliklerinin avantajlarından yararlanmanızı sağlar. Ayrıca tüm Android 9 GMS ve daha yeni cihazlarda çalışır.

Daha fazla bilgi edinin

Your global IoT data roaming connectivity solution

HMD Connect Pro ile işletmeniz, dünya çapında 200'den fazla konumda erişim ile küresel ve güvenilir kapsama alanının keyfini çıkarabilir. Hatta tüm verileriniz güvenli bir şekilde yönlendirilir ve bağlı cihazlarınız dünyanın neresinde olursa olsun, bir yönetim konsolu üzerinden SIM kartları kontrol edebilirsiniz. Çözümümüz, dünya çapında bağlı milyonlarca SIM kartla denenmiş ve test edilmiş Nokia WING'e dayanmaktadır.

Daha fazla bilgi edinin

Nokia telefon sigortası ve garanti planları

Nokia telefon sigortası, sıvı hasarı da dâhil olmak üzere kaza sonucu oluşan hasarlara karşı dünya çapında teminat sağlarken, Nokia telefon sigortası ayrıca hırsızlığa karşı da teminat sağlar. 1 veya 2 yıllık planlar arasında seçim yapın. Nokia telefonunun uzatılmış garantisi de mevcuttur. Bu garanti üreticinin garantisini uzatır ve mekanik arızalara karşı bir yıl daha koruma sağlar.

Nokia kurumsal cihaz filonuzu kapsayan size özel bir teklif için iletişime geçin.

Daha fazla bilgi edinin
Nokia T20 stays secure with regular updates

Mobil güvenlik

İşletmenizin emin ellerde olduğunu hissedin

Akıllı telefonlar iş hayatının ayrılmaz bir parçası hâline geldi. Bu nedenle mobil cihazların güvenliğini ve depoladıkları ve eriştikleri iş verilerini dikkate almak çok önemli. Bu yüzden kurumsal kullanıma hazır akıllı telefonlarımız söz konusu olduğunda güvenlik bir numaralı önceliğimizdir.

Android Enterprise Recommended mührüne sahip tüm Nokia akıllı telefonlar ve tabletler, verilerinizi kapsamlı çok katmanlı güvenlik özellikleriyle korur. Üç yıl boyunca aylık güncellemeler1 ile işletmeniz bugün ve gelecekte en son siber tehditlere karşı güvende tutulur.
En son güvenlik güncellemelerini görün

Müşteri sesi

Başarı örnekleri

Lörrach Başarı Örneği

Lörrach Council in Germany benefiting from secure mobile communications with Nokia 7.2 and Nokia 8.3 5G

Daha fazla bilgi edinin
LumiraDx Başarı Örneği

Etkili IoT bağlantı yönetimi ile COVID-19 teşhisini hızlandırma

Daha fazla bilgi edinin
In-tech GmbH case study

Wi-Fi Calling on Nokia 4.2 and Nokia 5.1 Plus improves connectivity at in-tech

Daha fazla bilgi edinin
CCS insight study

Android-Powered Nokia Smartphones: New contenders in the enterprise mobile device market

Daha fazla bilgi edinin
Isle of Wight Council case study

The Isle of Wight Council secures 650 Nokia 5.3 smartphones

Daha fazla bilgi edinin
Vessel case study

Vessel engages HMD Connect Pro to revolutionise Patient Data Management

Daha fazla bilgi edinin
Nokia

Nokia smartphones exceed Nokia’s own exacting standards

Daha fazla bilgi edinin
SAP

SAP runs on Nokia smartphones

Daha fazla bilgi edinin
Mukava

Security to protect your most sensitive data

Daha fazla bilgi edinin
Accon avm

Accon avm uses Nokia smartphones for secure FMI enterprise communications

Daha fazla bilgi edinin
YBS

YBS transforms with Nokia smartphones

Daha fazla bilgi edinin
EnBW

How Nokia phones became the preferred smartphones of EnBW

Daha fazla bilgi edinin

SürdürülebilirlikYarını korumak için tasarlandı

2017'den beri sürdürülebilirlik stratejimiz üzerinde titizlikle çalışıyoruz ve çabalarımız meyvelerini veriyor. Sürdürülebilirlik derecelendirme kuruluşu EcoVadis tarafından 2021'de sürdürülebilir uygulamalara bağlılık için sektörümüzde yalnızca ilk %6'ya verilen Altın madalya ile ödüllendirildik. Ama henüz işimiz bitmedi.

İletişim

Bize mesaj bırakırsanız size ulaşacağız

For consumer Nokia phone support, please visit nokia.com/phones/support

Choose Android Enterprise Recommended Nokia smartphones for your employees and business, and enjoy better security, manageability and reliability from a European brand you can trust. Your personal data will be processed according to HMD Global's Privacy Policy.

Nokia kurumsal akıllı telefonlar ile ilgilendiğiniz için teşekkür ederiz. Ekibimizin bir üyesi kısa süre içinde sizinle iletişime geçecektir.

Android, Google ve diğer ilgili markalar ve logolar Google LLC'nin ticari markalarıdır. Teklifler değişiklik gösterebilir. Ülkenizde sunulup sunulmadığını kontrol edin. Sağlanan bütün özellikler, nitelikler ve diğer ürün bilgileri önceden bildirilmeksizin değiştirilebilir. Tüm resimler sadece tanımlama amaçlıdır.

1İki yıllık Android yazılım yükseltmeleri ve üç yıl boyunca aylık güvenlik güncellemeleri, küresel satışların başlangıcından itibaren kullanılabilir.