Nokia 7 Plus

‌‌

Nokia 7 Plus

Gün geçtikçe daha iyi olur

Kaydolun

Ekran

Daha fazlasını görün

Ekran deneyimi
Ekran deneyimi
Ekran deneyimi

Tasarım

Güçlü güzellik

Donanım

2 gün pil ömrü¹

Pili keşfedin
Pili keşfedin
Pili keşfedin

Donanım

2 gün pil ömrü¹

Nokia 7 Plus ihtiyacınız olan bütün gücü sağlayan Qualcomm® Snapdragon™ 660 mobil platformunu içerir. Büyük 3800mAh2 pil ve Android 9 Pie'daki Uyarlamalı Pil özelliği de size tek bir şarjla iki güne kadar pil ömrü sunar.

Yazılım

Android™ 10 artık indirilebilir

Daha kolay gizlilk ayarları, daha hızlı cevap yazma ve telefonunuzu kullanmayı daha doğal hale getiren genel iyileştirmeler - Android 10 Nokia akıllı telefonunuzdan en iyi şekilde yararlanmanızı sağlayacak bir dolu yeni özellikle gelir.

  • Karanlık Tema
  • Akıllı Cevap

Counterpoint çalışması

Nokia telefonları, yazılım güncellemeleri ve güvenlikte birinci sırada

Nokia akıllı telefonlarda 2 yıl yazılım güncellemesi ve 3 yıl aylık güvenlik güncellemesi vardır. Bu sözümüzü tutmak, yazılım güncellemeleri ve güvenlik açısından en üst sırada olmamızı sağlar ve bizi diğer akıllı telefon markalarının önüne geçirir. Daha fazla bilgi edinmek için Counterpoint'in çalışmasını inceleyin.

Nokia 7 Plus

Winner: 2018-2019 Best Consumer Smartphone

Ses

Fısıltıdan gümbür gümbür gelen seslere

Nerede olursanız olun ve desibel seviyesi ne olursa olsun, yüksek kaliteli üç mikrofon, sesteki en küçük farkları bile yakalar.

Ana Aksesuarlar

Nokia 7 Plus

Ayrıntılar

Kaydolun
Tüm Özellikler
Tüm Özellikler
Tüm Özellikler

Beni kaydet

En güncel haberleri ilk siz öğrenin

Google, Android, Android One ve diğer ticari markalar Google LLC'nin ticari markalarıdır. Oreo Mondelez International, Inc. grubunun bir ticari markasıdır. Qualcomm ve Snapdragon ABD'de ve diğer ülkelerde tescilli olan Qualcomm Incorporated'ın bir ticari markasıdır. Tekliflerde değişiklikler olabilir. Yerel pazarda bulunurluğunu kontrol edin. Sağlanan bütün özellikler, nitelikler ve diğer ürün bilgileri önceden bildirilmeksizin değiştirilebilir. Resimler sadece açıklama amaçlıdır.

12 günlük batarya testi, HMD Global tarafından gerçek hayat koşulların kullanım ile gerçekleştirilmiştir. Test, yeni bir batarya ile cihazın günde 5 saat boyunca aktif olarak kullanılmasını içermektedir. Cihaz kullanımı video akışı, arama, SMS gönderme, uygulamaları tarama ve kullanma (sosyal medya, haber, navigasyon ve müzik) gibi etkinlikleri içermektedir. Test, aydınlatılmış kapalı ortamda normal cihaz ayarları ile gerçekleştirildi. Cihaz gece bekleme modunda bırakıldı.

2Batarya, sınırlı yeniden şarj döngüsüne sahiptir ve batarya kapasitesi zamanla azalır. En sonunda bataryanın değiştirilmesi gerekebilir.

3Önceden yüklenmiş sistem yazılımı ve uygulamalar hafızanın önemli bir parçasını kullanır.

4Nokia 7 Plus Dual SIM cihazında ikinci bir SIM kart veya MicroSD kart için hibrit bir kart yuvası bulunur.

5Google Photos uygulaması, sınırsız sayıda fotoğrafı yüksek kalitede ve ücretsiz olarak depolama imkanı sunar; kullanım için Google hesabı ve internet bağlantısı gereklidir.

6Android Oreo / Android 9 Pie ile sunulduysa, Android 10'a yükseltilebilir. Lütfen bunun ek mobil veri tüketebileceğine dikkat edin

(