Nokia 8.3 5G

‌‌

Nokia 8.3 5G

Yaratıcılığınızı artırın

Kaydolun

ZEISS efektleriyle filme alın

Her videonuz bir şaheser olsun

Dâhilî ZEISS sinematik efektleri sayesinde, profesyonel olmasanız bile profesyonellere taş çıkartacak çekimler yapın. Destansı bir görünüm kazandırmak için çekimlerinize kolayca anamorfik efektler ve mavi ışıklar ekleyin. Ayrıca, çarpıcı 4K videolarınızı 5G üzerinden paylaşın.

Daha fazla bilgi edinin
Daha fazla bilgi edinin
Daha fazla bilgi edinin

ZEISS Optics özellikli PureView dörtlü kamera

Hiçbir ayrıntı gözden kaçmaz

Her detayı yakalayacak bir kamera. Etkileyici PureView dörtlü kamera ile olağanüstü yakın çekimler, destansı panoramik manzaralar, canlı portreler ve çok daha fazlası sizi bekliyor. En son teknoloji ve ZEISS Optics kullanan ultra ayrıntılı 64 MP ana kamera, özel düşük ışıklı bir ultra geniş kameranın yanı sıra gelişmiş derinlik ve makro kameralarla her türlü çekim için hazır olacaksınız.

5G bağlanırlık

5G sayesinde rakipsiz hızlar

Hayatı daha az gecikmeyle yaşayın. Stadia oyunlarını dikkatiniz dağılmadan oynayın, filmleri anında izleyin ve 5G üzerinden içerik paylaşın. Ayrıca, Qualcomm® Snapdragon™ 765G Modüler Platformu, 5G için optimize edilmiş olduğundan bir sonraki aşamaya her zaman hazırsınız.

Qualcomm® Snapdragon™ hakkında daha fazla bilgi edinin

Android™ 10

Android'in en iyisi. Her zaman.

Gizlilik önemlidir. Bu nedenle, en yeni Android 10'dan ve gelecekteki sürümlerden gelişmiş güvenlik özelliklerinin yanı sıra daha özelleştirilebilir seçenekler bekleyebilirsiniz. Ayrıca, 2 yıl boyunca yükseltmeler ve 3 yıl boyunca aylık güvenlik güncellemeleri alacağınızı garanti ediyoruz.

Parmak izi sensörlü güç düğmesi

Kilidini anında açın

Nokia 8.3 5G, telefonunuza hızlı ve güvenli erişim için güç düğmesini ve parmak izi sensörünü birleştiriyor.

6.81" ekran

Uçtan uca mükemmellik

Oyun oynayanlar, video çekenler ve içerik yaratıcıların kullanımı için uygun, destansı 6.81" ekranda çekim yapın. Etkileyici büyüklüğünün yanı sıra öncü PureDisplay teknolojisi sayesinde son derece keskin bir ekran.

Tasarım

İskandinav tasarımı - rengine kadar

Mükemmel olması için üretilmiş. Özenle tasarlanmış. Tarihi İskandinav tasarımını temel alan Nokia 8.3 5G, Kuzey Işıkları'ndan esinlenilen Polar Night (Kutup Gecesi) rengini taşıyor.

Features

Nokia 8.3 5G

Fotoğraf ve videolarınızı kolayca profesyonel seviyeye çıkarın. ZEISS sinematik efektleri, her videonun destansı görünmesini sağlar ve ZEISS Optics özellikli PureView dörtlü kamera, dünyayla paylaşmak istediğiniz anları yakalamanıza olanak tanır. Hızlı ve güvenilir 5G bağlantısı ile yeni olasılıkların kilidini açın. Ayrıca, en son Android güncellemeleri sayesinde her zaman bir adım önde olacaksınız.

ZEISS Optics özellikli PureView dörtlü kamera

ZEISS Optics özellikli PureView dörtlü kamera

ZEISS sinematik efektleri sunan dörtlü kamera.

5G bağlanırlık

5G bağlanırlık

Hızlı, geleceğe hazır 5G teknolojisi.

Powered by Android 10

Powered by Android 10

2 yıl boyunca Android yükseltmeleri ve 3 yıl boyunca aylık güvenlik güncellemeleri.

Güçlü

Güçlü

Enerji tasarruflu Qualcomm® Snapdragon™ 765G Modüler Platform.

Tüm Özellikler

Beni kaydet

En güncel haberleri ilk siz öğrenin

Android, Google ve diğer ilgili markalar ve logolar Google LLC'nin ticari markalarıdır. Qualcomm Snapdragon, Qualcomm Technologies Inc.'in ve/veya alt kuruluşlarının bir ürünüdür. Qualcomm ve Snapdragon, Qualcomm Incorporated'ın ABD ve diğer ülkelerde tescilli ticari markalarıdır. USB Type-C™ ve USB-C™ USB Implementers Forum'un ticari markalarıdır. Teklifler değişiklik gösterebilir. Ülkenizde satışta olup olmadığını kontrol edin. Sağlanan bütün özellikler, nitelikler ve diğer ürün bilgileri önceden bildirilmeksizin değiştirilebilir. Resimler yalnızca açıklama amaçlıdır. 5G özelliği, ağ hizmet sağlayıcınız veya seyahat ederken kullandığınız servis sağlayıcı tarafından desteklenmiyor olabilir.

1Google Assistant yalnızca seçili pazarlarda ve dillerde elverişlidir. Google Assistant'ın elverişli olmadığı yerlerde yerini Google Search alır. Elverişliliği https://support.google.com/assistant'tan kontrol edin.

2 Pilin sınırlı şarj döngüsü vardır ve pil kapasitesi zamanla azalır. Sonunda pilin yenisiyle değiştirilmesi gerekebilir.

3 Ön yüklemeli sistem yazılımı ve uygulamalar bellek yerinin önemli bir kısmını kullanır.

(