Nokia 8.3 5G

‌‌

Nokia 8.3 5G

İhtiyacın olan tek cihaz

Yaratıcılığınızı artırın

Kaydolun

ZEISS efektleri

Her videonuz bir şaheser olsun

Yerleşik ZEISS sinematik efektleriyle videolarınıza bir uzman dokunuşu katın. Efsanevi bir görünüm için çekimlerinize anamorfik ve mavi alevler ekleyin. Ayrıca, çarpıcı 4K videolarınızı 5G1 üzerinden paylaşın.

Daha fazla bilgi edinin
Daha fazla bilgi edinin
Daha fazla bilgi edinin

64 MP kamera

Her küçük ayrıntıyı hatırlayın

Etkileyici dört kamera ile olağanüstü yakın çekimler, muhteşem manzara resimleri, canlı portreler ve birçok diğer olasılık mümkün. Hareketli sahnelerde daha sarsıntısız videolar için Action Cam moduna geçin.

Daha fazla bilgi edinin
Daha fazla bilgi edinin
Daha fazla bilgi edinin

Action Cam modu

Gittiğiniz kadar sabit

Heyecan verici orta hareketlilikte anlar için tasarlanan Action Cam modu ile videolarınız pürüzsüz olabilir. Hiçbir şeyi kaçırmayın.

Google One

Get more out of Google with Google One

Nokia 8.3 5G satın aldığınızda, 6 aylık 100 GB Google One üyelik denemesi ($1,99/ay değerinde) pakete dâhil. Google One üyesi olarak şunlara erişim kazanacaksınız: Google Drive, Gmail ve Google Fotoğraflar'da 100 GB bulut depolama alanı, otomatik telefon yedekleme ve Google uzmanlarına erişim. Tümü tek bir paylaşılabilir aile planında.

6.81" ekran

Uçtan uca mükemmellik

İçerik oluşturuculara ve oyunculara uygun destansı 6,81 inç ekrana kendinizi kaptırın. Sadece büyük değil, öncü PureDisplay teknolojisi sayesinde aynı zamanda süper keskin.

5G bağlanırlık

5G sayesinde rakipsiz hızlar

Hayatı daha az gecikmeyle yaşayın. Sınıfının en iyisi 5G sayesinde filmleri anında izleyin, videoları anında paylaşın ve oyunları dikkatiniz dağılmadan oynayın. Ayrıca, Qualcomm® Snapdragon™ 765G Modüler Platformu, 5G ve küresel dolaşım için optimize edilmiş olduğundan bir sonraki aşamaya hazır olacaksınız.

5G hakkında daha fazla bilgi edinin

2 gün pil ömrü²

Daha fazlası için zaman

Eğlence bitmiyor. Tek bir şarjla cihazı 2 güne kadar kullanabilirsiniz. Bu sayede, nereye giderseniz gidin telefonsuz kalmazsınız.

Android 11'e Hazır

Android™'in en iyisi. Her zaman.

Artırılmış performans sayesinde bloatware olmadan eğrinin önünde kalın. 2 yıllık garantili yazılım yükseltmeleri ve 3 yıllık aylık güvenlik güncellemeleriyle telefonunuzdan daha uzun süre yararlanacaksınız.

Google Asistan Düğmesi

Gittiğiniz her yerde biraz yardım

Özel Google Asistan Düğmesi sayesinde favori asistanınıza erişmek her zamankinden daha kolay3. Ayrıca her kullanımda öğrenir ve uyum sağlar. Böylece telefonunuzla daha az uğraşarak hayatınızda daha fazla şey yapabilirsiniz.

Fingerprint sensor

Kilidini anında açın

Nokia 8.3 5G, telefonunuza daha pratik ve pürüzsüz erişim için güç düğmesiyle parmak izi sensörünü birleştiriyor.

Tasarım

İskandinav tasarımı - rengine kadar

Mükemmel olması için üretilmiş. Özenle tasarlanmış. Nokia 8.3 5G için tüm cam gövdesinden kuzey ışıklarından ilham alan büyüleyici rengi Polar Night'a kadar tarihî İskandinav tasarımı temel alındı.

Features

Nokia 8.3 5G

Fotoğraf ve videolarınızı kolayca profesyonel seviyeye çıkarın. ZEISS sinematik efektleri, her videonun destansı görünmesini sağlar ve PureView dörtlü kamera, dünyayla paylaşmak istediğiniz anları yakalamanıza olanak tanır. Göz kamaştırıcı hızdaki 5G teknolojisiyle yayın, oyun ve diğer yeni olasılıkların kilidini açın. Ayrıca, en son Android güncellemeleri sayesinde her zaman bir adım önde olacaksınız.

ZEISS Optics özellikli PureView dörtlü kamera

ZEISS Optics özellikli PureView dörtlü kamera

Etkileyici Quad kamera ve ZEISS sinema efektleri ile profesyonel çekimler yapın.

5G bağlanırlık

5G bağlanırlık

Geleceğe dayanıklı 5G akıllı telefonun gücü ve hızı sayesinde bir adım önde olun.

Android'in en iyisi

Android'in en iyisi

2 yıl boyunca Android yükseltmeleri ve 3 yıl boyunca aylık güvenlik güncellemeleri ile kendinizi güvende hissedin

Güçlü performans

Güçlü performans

Enerji tasarruflu Qualcomm® Snapdragon™ 765G Modüler Platform ile gecikmelere son.

Tüm Özellikler

Beni kaydet

En güncel haberleri ilk siz öğrenin

HMD Global Oy, telefonlar ve tabletler için Nokia markasının münhasır lisans sahibidir. Nokia, Nokia Corporation'ın tescilli bir ticari markasıdır. Android, Google ve diğer ilgili markalar ve logolar Google LLC'nin ticari markalarıdır. Qualcomm Snapdragon, Qualcomm Technologies Inc.'in ve/veya alt kuruluşlarının bir ürünüdür. Qualcomm ve Snapdragon, Qualcomm Incorporated'ın ABD ve diğer ülkelerde tescilli ticari markalarıdır. USB Type-C™ ve USB-C™, USB Implementers Forum'un ticari markalarıdır. Teklifler değişiklik gösterebilir. Ülkenizde satışa sunulmamış olabilir. Sağlanan bütün özellikler, nitelikler ve diğer ürün bilgileri önceden bildirilmeksizin değiştirilebilir. Resimler sadece açıklama amaçlıdır.

1 5G özelliği, ağ hizmet sağlayıcınız veya seyahat ederken kullandığınız servis sağlayıcı tarafından desteklenmiyor olabilir. Gerçek hız ağa ve diğer faktörlere bağlıdır.

2 2 gün pil ömrü testi, HMD Global tarafından gerçek hayat kullanımı testi kullanılarak gerçekleştirilmiştir. Bu test süresince cihaz yeni bir pille günde 5 saat boyunca aktif olarak kullanıldı. Kullanım şekilleri: oyun, video izleme, çağrı yapma, sms gönderme, internette gezinme ve uygulamalar (sosyal medya, haberler, navigasyon ve müzik gibi). Test, normal cihaz ayarlarıyla aydınlık bir iç mekânda gerçekleştirilmiştir. Cihaz gece boyunca beklemede bırakılmıştır.

3Google Assistant yalnızca seçili pazarlarda ve dillerde kullanılabilir. Google Assistant'ın kullanılamadığı ülkelerde Google Search kullanılmaktadır. Kullanılabilirlik durumunu bu adresten kontrol edebilirsiniz: https://support.google.com/assistant.

4 Pilin sınırlı şarj döngüsü vardır ve pil kapasitesi zamanla azalır. Sonuç olarak pilin zamanla değiştirilmesi gerekebilir.

5 Ön yüklemeli sistem yazılımı ve uygulamalar bellek yerinin önemli bir kısmını kullanır.

NO TIME TO DIE © 2020 Danjaq, MGM. NO TIME TO DIE, icon-007-disclaimer and related James Bond Trademarks and Materials © 1962-2020 Danjaq and MGM. NO TIME TO DIE, icon-007-disclaimer and related James Bond Trademarks are trademarks of Danjaq. All Rights Reserved.

(