‌‌
Desteğe başvurun

Bize ulaşın

Bizimle sohbet edin

Müşteri destek birimimiz ile sohbete başlamadan önce lütfen bizimle iletişim bilgilerinizi paylaşın.

Bize e-posta gönderin

Bize sorununuzu anlatın. Size e-posta ile dönüş yapacağız.
Kullanım kılavuzları
Kullanıcı kılavuzları

Nokia telefonları için en son kullanıcı kılavuzları

Tüm kullanıcı kılavuzlarını gör
SSS

En çok görüntülenen makaleler ve konular

Telefonumda şarj işlemi neden zaman zaman %100'e ulaşmadan önce duruyor?

Düşük veya yüksek sıcaklıklarda, şarj koruması etkinleştirilir. Bunun amacı, pilin ideal şekilde ve güvenli performans göstermesini sağlamaktır. Normal hızlarda şarj etmeye devam etmek için lütfen telefonunuzu oda sıcaklığındaki bir ortama taşıyın.

>

Telefonum şarj olmuyor. Ne yapmalıyım?

Öncelikle sorunun kullandığınız güç kaynağında veya prizde olmadığından emin olun. Telefonunuzu farklı bir prize takıp şarj olup olmadığına bakarak bunu hızlıca kontrol edebilirsiniz. Sorun prizde değilse, güç kablosuna veya telefonunuzdaki şarj bağlantı noktasına daha yakından bakın ve her şeyin olması gerektiği gibi göründüğünden emin olun. Sonra telefonunuzu tamamen kapatıp prize takın. Pil tamamen boşalmışsa şarj işleminin 2-3 dakika sonra başlayabileceğini unutmayın.

>

Akıllı telefonumu nasıl sıfırlarım ve ilk fabrika ayarlarına tamamen döndürürüm?

Lütfen unutmayın: donanım sıfırlaması, akıllı telefonunuzdaki bütün verileri, ayarları ve içeriği silerek telefonu ilk fabrika ayarlarına döndürür. Donanım sıfırlamasından önce cihazınızı kesinlikle yedeklemenizi öneririz. Akıllı telefonunuzun uzaktan nasıl yedekleneceğini öğrenmek için burayı ziyaret edin.

Akıllı telefonunuzu sıfırlamak ve bütün içeriğini silmek için önce telefonunuzun bir güç kaynağına bağlı olduğundan emin olun. Ayrıca donanım sıfırlaması yaparken pilinizde en az %50 şarj olduğundan emin olmanızı öneririz.

Ses artırma tuşuna ve güç düğmesine aynı anda yaklaşık 30 saniye veya kök (root) menüsü görünene kadar basın. Sonra kök menüde yapmak istediğiniz işlemi seçin, bu durumda “Verileri sil/fabrika sıfırlaması” seçilir.

Alternatif olarak, Ayarlar > Yedekle ve Sıfırla > Fabrika veri sıfırlaması > Telefonu sıfırla > Her şeyi sil'e dokunarak da donanım sıfırlaması gerçekleştirebilirsiniz.

>
Service ve onarımlar

Servis ve onarım

Rezervasyonsuz servis ve onarımlar

Telefonunuzu mağaza veya operatörden satın aldıysanız servis ve onarım için lütfen telefonunuzu satın aldığınız mağazaya götürün.

Konum ara
Garanti ve sigorta

Garanti

Garanti kontrol edin

Garantinizin geçerli olup olmadığını kontrol etmek için cihazınızın IMEI kodunu girin.

IMEI kodumu nasıl bulabilirim?

Android telefonlar IMEI kodunu bulmak için telefonunuzun Ayarlar > Telefon Hakkında > Durum > IMEI Bilgileri bölümüne gidin. Telefonunuzun iki tane IMEI kodu varsa lütfen IMEI1'i girin.

Klasik telefonlar Telefonunuzun IMEI kodunu bulmak için ana ekrandayken *#06# tuşlarına basın.

Konumunuzu seçin
Garanti kontrol edin

Garantinizi bulun

Nokia telefon veya aksesuarınız için garanti koşullarını edinin.

Garantiyi göster