Shopping bag with items Shopping bag loading Facebook Google Account Warning Chevron right Chevron down Chevron up Arrow left Arrow right Arrow left Arrow upward HMD Global Checkmark-outline Location New release /Mail Offer Privacy tip Account External link Facebook Instagram YouTube Twitter

Nokia 3 kullanıcı kılavuzu

Tüm Cihazlar

Nokia 3

Başlarken
Tuşlar ve parçalarSIM kartı ve hafıza kartını takma veya çıkarmaTelefonunuzu şarj etmeTelefonunuzu açma ve kurmaÇift SIM ayarlarıTelefonunuzu kilitleme veya telefonunuzun kilidini açmaDokunmatik ekranı kullanma

Tuşlar ve parçalar

Yeni telefonunuzun tușlarını ve parçalarını keșfedin.

Teknik özellikler

Teknik özellikler

Ekran: 5” IPS HD 1280 x 720, Gorilla Glass 3 Pil: 2630 mAh, çıkarılamaz Boyutlar: 143,43 x 71,40 x 8,48 mm (kamera çıkıntısı ile 8,61 mm) Ağırlık: 139 g Bekleme süresi: 550 saat Maksimum konuşma süresi: 12,7 saat İşletim sistemi: Android 7.0 İşlemci: MT6737, Dört çekirdekli ARM, Cortex A53,1,3 GHz Kamera: Arka: 8 MP AF, 1,12 um BSI, f/2, 84˚, LED Flaş, Ön 8 MP AF, 1,12 um BSI, f/2, 84˚, Ön Flaş Bellek: Hafıza: 2 GB LPDDR3; ROM: 16 GB eMMC 5.1; uSD 128 GB’a kadar

Telefonunuz

Telefonunuz
 1. Ana kamera
 2. Ses konektörü
 3. Mikrofon
 4. SIM kartlar
 5. Micro SD kart
 6. Hoparlör
 7. Mikrofon
 8. Şarj cihazı konektörü
 9. Giriş
 10. Ön kamera
 11. Kulaklık
 12. Ses seviyesi tuşları
 13. Açma-Kapama/Kilit tuşu

Anten kullanımdayken antene dokunmaktan kaçının. Antene dokunmak iletișim kalitesini etkiler ve daha yüksek bir güç düzeyinde çalıșması nedeniyle pil ömrünü kısaltabilir.

Cihazınıza zarar verebileceğinden, çıkış sinyali üreten ürünleri cihazınıza bağlamayın. Ses konektörüne herhangi bir gerilim kaynağı bağlamayın. Bu cihazla kullanım için onaylananların dışında herhangi bir harici cihaz veya mikrofonlu kulaklığı ses konektörüne bağlarsanız, özellikle ses düzeylerine dikkat edin.

Cihazın parçaları manyetiktir. Cihaz metal maddeleri çekebilir. Cihazın yanına kredi kartları veya diğer manyetik depolama ortamları koymayın; çünkü bu ortamlarda depolanan bilgiler silinebilir.

Bu size yardımcı oldu mu?

Hâlâ desteğe mi ihtiyacınız var?

Destekle iletişime geçin

Canlı sohbet

Canlı sohbet

Our chat service is open 24 hours a day, 7 days a week. Simply fill in your contact details and we'll connect you to a support representative.

Bize bir eposta gönderin

Bize sorununuzu anlatın. Size e-posta ile dönüş yapacağız.

Yardım

Bakım merkezleri

Uzmanlarımızın göz atması için cihazınızı bize getirmeyi mi tercih edersiniz? Size en yakın Nokia telefonlar bakım merkezini bulun.

Yakınınızda bir bakım merkezi bulun