Shopping bag with items Shopping bag loading Facebook Google Account Warning Chevron right Chevron down Chevron up Arrow left Arrow right Arrow left Arrow upward HMD Global Checkmark-outline Location New release /Mail Offer Privacy tip Account External link Facebook Instagram YouTube Twitter

Nokia 3 kullanıcı kılavuzu

Tüm Cihazlar

Nokia 3

Tuşlar ve parçalarSIM kartı ve hafıza kartını takma veya çıkarmaTelefonunuzu şarj etmeTelefonunuzu açma ve kurmaÇift SIM ayarlarıTelefonunuzu kilitleme veya telefonunuzun kilidini açmaDokunmatik ekranı kullanma
Temel Adımlar

Bildirimler

Bildirimlerle telefonunuzda olup bitenden haberdar olun.

Bildirim panelini kullanma

Mesajlar veya cevapsız çağrılar gibi yeni bildirimler aldığınızda ekranın üst tarafındaki durum çubuğunda gösterge simgeleri görüntülenir. Simgeler hakkında daha fazla bilgi için bildirim panelini açın ve ayrıntıları görüntüleyin.

Bildirim panelini açmak için durum çubuğunu aşağıya sürükleyin. Bildirim panelini kapatmak için, durum çubuğunu ekranda yukarıya sürükleyin.

Bir uygulamanın bildirim ayarlarını değiştirmek için, Ayarlar > Bildirimler seçeneğine dokunun ve uygulama ayarlarını açmak üzere uygulama adına dokunun.

Hızlı ayar simgelerini kullanma

Hızlı ayar simgelerini kullanma

Özellikleri etkinleştirmek için, bildirim panelindeki hızlı ayarlar simgelerine dokunun. Daha fazla simge görmek için, menüyü aşağıya sürükleyin.

Simgeleri yeniden düzenlemek için mode_edit öğesine dokunun, bir simgeye basılı tutun ve ardından, başka bir yere sürükleyin.

Bu size yardımcı oldu mu?

Hâlâ desteğe mi ihtiyacınız var?

Destekle iletişime geçin

Canlı sohbet

Canlı sohbet

Before starting chat with our customer support, please leave your contact details. Contact our chat support for online purchases support, product information, warranty support.

Bize bir eposta gönderin

Bize sorununuzu anlatın. Size e-posta ile dönüş yapacağız.

Yardım

Bakım merkezleri

Uzmanlarımızın göz atması için cihazınızı bize getirmeyi mi tercih edersiniz? Size en yakın Nokia telefonlar bakım merkezini bulun.

Yakınınızda bir bakım merkezi bulun