Shopping bag with items Shopping bag loading Google Account Warning Chevron right Chevron down Chevron up Arrow left Arrow right Arrow left Arrow upward Checkmark-outline Location New release /Mail Offer Privacy tip Account External link Facebook Instagram YouTube Twitter

Nokia 3 kullanıcı kılavuzu

Skip to main content
Tüm Cihazlar

Nokia 3

Yararlı Bağlantılar

PDF’i indirYazılım Güncellemeleri

Ülkeler ve Diller

Farklı bölgelerde ve dillerde ürün kullanıcı kılavuzları sunduğumuzdan, seçtiğiniz konumun dışındaki bir Nokia web sayfasına yönlendirilebilirsiniz.

Dil seçin
Tuşlar ve parçalarSIM kartı ve hafıza kartını takma veya çıkarmaTelefonunuzu şarj etmeTelefonunuzu açma ve kurmaÇift SIM ayarlarıTelefonunuzu kilitleme veya telefonunuzun kilidini açmaDokunmatik ekranı kullanma
Temel Adımlar

Veri dolaşım ücretlerinden tasarruf etme

Hücresel veri ayarlarını değiştirerek veri dolaşım ücretlerini azaltabilir ve telefon faturalarınızdan tasarruf edebilirsiniz. En uygun bağlantı yöntemini kullanmak için Wi-Fi ve hücresel ağ ayarlarını değiştirin. Veri dolaşımı, şebeke servis sağlayıcınızın sahibi olmadığı veya işletmediği ağlar üzerinden veri almak için telefonunuzun kullanılması anlamına gelir. Dolaşımdayken, özellikle yurt dışında bulunduğunuz zamanlarda internete bağlanmak veri maliyetlerini önemli ölçüde yükseltebilir. Wi-Fi bağlantısı kullanmak, hücresel veri bağlantısı kullanmaktan genellikle daha hızlı ve daha ekonomiktir. Hem Wi-Fi hem de hücresel veri bağlantısının mevcut olması durumunda, telefonunuz Wi-Fi bağlantısını kullanır.

Wi-Fi ağa bağlanma

  1. Ayarlar > Wi-Fi seçeneğine dokunun.
  2. Wi-Fi ağının Açık olduğundan emin olun.
  3. Kullanmak istediğiniz bağlantıyı seçin.

Hücresel veri bağlantısını kapatma

Ekranın üst tarafından aşağıya kaydırın, network_cell seçeneğine dokunun ve Hücresel veri seçeneğini Kapalı olarak değiştirin.

Veri dolaşımını durdurma

Ayarlar > Diğer > Hücresel ağlar seçeneğine dokunun ve Veri dolaşımı seçeneğini kapalı olarak ayarlayın.
Bu size yardımcı oldu mu?

Ülkeler ve Diller

Dil seçin

Hâlâ desteğe mi ihtiyacınız var?

Destekle iletişime geçin

Canlı sohbet

Canlı sohbet

Our chat service is open 24 hours a day, 7 days a week. Simply fill in your contact details and we'll connect you to a support representative.

Chat with us

Before starting chat with our customer support, please leave your contact details. Contact our chat support for online purchases support, product information, warranty support.

Yıldızla işaretlenmiş alanların doldurulması zorunludur.

Bize bir eposta gönderin

Bize sorununuzu anlatın. Size e-posta ile dönüş yapacağız.

Yardım

Bakım merkezleri

Uzmanlarımızın göz atması için cihazınızı bize getirmeyi mi tercih edersiniz? Size en yakın Nokia telefonlar bakım merkezini bulun.

Yakınınızda bir bakım merkezi bulun