Shopping bag with items Shopping bag loading Google Account Warning Chevron right Chevron down Chevron up Arrow left Arrow right Arrow left Arrow upward Checkmark-outline Location New release /Mail Offer Privacy tip Account External link Facebook Instagram YouTube Twitter

Nokia 3 kullanıcı kılavuzu

Skip to main content
Tüm Cihazlar

Nokia 3

Yararlı Bağlantılar

PDF’i indirYazılım Güncellemeleri

Ülkeler ve Diller

Farklı bölgelerde ve dillerde ürün kullanıcı kılavuzları sunduğumuzdan, seçtiğiniz konumun dışındaki bir Nokia web sayfasına yönlendirilebilirsiniz.

Dil seçin
Tuşlar ve parçalarSIM kartı ve hafıza kartını takma veya çıkarmaTelefonunuzu şarj etmeTelefonunuzu açma ve kurmaÇift SIM ayarlarıTelefonunuzu kilitleme veya telefonunuzun kilidini açmaDokunmatik ekranı kullanma
Kamera

Fotoğraf ve videolarınız

Fotoğraf ve videolarınızı telefonunuzda görüntüleme

Fotoğraflar öğesine dokunun.

Fotoğraf ve videolarınızı bilgisayarınıza kopyalama

Fotoğraf ve videolarınızı bilgisayara kopyalamak veya taşımak için bilgisayarınızın dosya yöneticisini kullanabilirsiniz.

Uyumlu bir USB kablosu kullanarak telefonunuzu bilgisayara bağlayın. USB bağlantı türünü ayarlamak için bildirim panelini açın ve USB bildirimine dokunun.

Fotoğraf ve videolarınızı paylaşma

  1. Fotoğraflar menüsünde paylaşmak istediğiniz fotoğrafa dokunun ve share öğesine dokunun.
  2. Fotoğraf veya videoyu paylaşma yönteminizi seçin.
Bu size yardımcı oldu mu?

Ülkeler ve Diller

Dil seçin

Hâlâ desteğe mi ihtiyacınız var?

Destekle iletişime geçin

Canlı sohbet

Canlı sohbet

Our chat service is open 24 hours a day, 7 days a week. Simply fill in your contact details and we'll connect you to a support representative.

Chat with us

Before starting chat with our customer support, please leave your contact details. Contact our chat support for online purchases support, product information, warranty support.

Yıldızla işaretlenmiş alanların doldurulması zorunludur.

Bize bir eposta gönderin

Bize sorununuzu anlatın. Size e-posta ile dönüş yapacağız.

Yardım

Bakım merkezleri

Uzmanlarımızın göz atması için cihazınızı bize getirmeyi mi tercih edersiniz? Size en yakın Nokia telefonlar bakım merkezini bulun.

Yakınınızda bir bakım merkezi bulun