Shopping bag with items Shopping bag loading Facebook Google Warning Chevron right Chevron down Chevron up Arrow left Arrow right Arrow left Arrow upward HMD Global Location New release /Mail Offer Privacy tip External link Facebook Instagram YouTube Twitter

Nokia 3310 kullanım kılavuzu

Tüm Cihazlar

Nokia 3310

Başlarken
Tuşlar ve parçalarTelefonunuzu kurun ve açınTelefonunuzu şarj etmeTuşları kilitleme ya da kilidini açma

Tuşlar ve parçalar

Yeni telefonunuzun tuşlarını ve parçalarını keşfedin.

Telefonunuz

Telefonunuz

Telefonunuzun tuşları ve parçaları:

 1. Şarj cihazı konektörü
 2. Kulaklık
 3. Sayı tuşları
 4. Seçim tuşu
 5. İşlev tuşu, çağrı tuşu
 6. İşlev tuşu, çağrı sonlandırma/güç tuşu
 7. Kulaklık konektörü
 8. Hoparlör
 9. Kamera
 10. Fener
 11. Anten alanı
 12. Arka kapak açma yuvası

Tuşları kilitlemek için Git > Tuşları kilitle öğesini seçin.

Tuşları açmak için tuşuna basın ve Tuş Aç öğesini seçin.

Anten kullanımdayken antene temas etmekten kaçının. Antenlere temas etmek iletișim kalitesini etkiler ve daha yüksek bir güç düzeyinde çalıșması nedeniyle pil ömrünü kısaltabilir.

Cihazınıza zarar verebileceğinden, çıkış sinyali üreten ürünleri cihazınıza bağlamayın. Ses konektörüne herhangi bir voltaj kaynağı bağlamayın. Bu cihazla kullanım için onaylananlar dışında herhangi bir harici cihaz veya kulaklıklı mikrofon setini ses konektörüne bağlarsanız ses düzeylerine özellikle dikkat edin. Cihazın parçaları manyetiktir. Cihaz metal maddeleri çekebilir. Cihazın yanına kredi kartı veya diğer manyetik depolama ortamları koymayın, kayıtlı bilgiler silinebilir.

Bu kullanım kılavuzunda belirtilen şarj cihazı, kulaklık veya veri kablosu gibi aksesuarların bazıları ayrı olarak satılabilir.

Not: Telefonu bir güvenlik kodu soracak șekilde ayarlayabilirsiniz. Önceden ayarlanmış kod 12345'tir. Gizliliğinizi ve kişisel verilerinizi korumak için bunu değiştirin. Ancak kodu değiştirdiğinizde, HMD Global açamayacağı ya da geçemeyeceği için, yeni kodu unutmamanız gerektiğini hatırlayın.
Bu size yardımcı oldu mu?

Hâlâ desteğe mi ihtiyacınız var?

Destekle iletişime geçin

Canlı sohbet

Canlı sohbet

Before starting chat with our customer support, please leave your contact details. Contact our chat support for online purchases support, product information, warranty support.

Bize bir eposta gönderin

Bize sorununuzu anlatın. Size e-posta ile dönüş yapacağız.

Nokia Mobile Shop support

Encuentra el soporte y contacta a las solicitudes relacionadas con tus compras en la tienda en línea.

Yardım

Bakım merkezleri

Uzmanlarımızın göz atması için cihazınızı bize getirmeyi mi tercih edersiniz? Size en yakın Nokia telefonlar bakım merkezini bulun.

Yakınınızda bir bakım merkezi bulun