Shopping bag with items Shopping bag loading Facebook Google Warning Chevron right Chevron down Chevron up Arrow left Arrow right Arrow left Arrow upward HMD Global Checkmark Location New release /Mail Offer Privacy tip External link Facebook Instagram YouTube Twitter

Nokia 5.1 Plus kullanıcı kılavuzu

Tüm Cihazlar

Nokia 5.1 Plus

Telefonunuzu güncel tutmaTuşlar ve parçalarSIM kartı ve hafıza kartını takma veya çıkarmaTelefonunuzu şarj etmeTelefonunuzu açma ve kurmaÇift SIM ayarlarıParmak izi kimliğini ayarlamaTelefonunuzu kilitleme veya telefonunuzun kilidini açmaDokunmatik ekranı kullanma

Çağrılar

Çağrı yapma

  1. phone öğesine dokunun.
  2. Numarayı girin veya group öğesine dokunun ve çağrı yapmak istediğiniz kişiyi seçin.
  3. phone öğesine dokunun. Takılı ikinci bir SIM'iniz varsa, bu SIM'den çağrı yapmak için ilgili simgeye dokunun.

Arama cevaplama

Telefon çaldığında cevaplamak için yukarı çekin.

İpucu: Telefonunuzun sessiz modda kalmasını istemiyor, ancak aramaları da hemen cevaplayamıyor musunuz? Gelen çağrıyı susturmak için, ses düzeyi azaltma tuşuna basın. Telefonunuzu, alındığında sesi kapatacak şekilde ayarlayabilirsiniz: Ayarlar > Sistem > Hareketler > Alındığında ses kapalı öğesine dokunun ve açık olarak değiştirin.

Gelen çağrıyı telefonu ters çevirerek reddedebilmek isterseniz, Ayarlar > Sistem > Hareketler > Çağrıyı reddetmek için ters çevir öğesine dokunun ve açık olarak değiştirin.

Bir aramayı reddetme

Aramayı reddetmek için ekranı aşağı çekin.

Bu size yardımcı oldu mu?

Hâlâ desteğe mi ihtiyacınız var?

Destekle iletişime geçin

Canlı sohbet

Sohbetimiz açık 09:00-18:00. İngilizce sohbet desteğimizden şu anda da faydalanabilirsiniz. Lütfen önce iletişim bilgilerinizi doldurun!

Bize bir eposta gönderin

Bize sorununuzu anlatın. Size e-posta ile dönüş yapacağız.

Yardım

Bakım merkezleri

Uzmanlarımızın göz atması için cihazınızı bize getirmeyi mi tercih edersiniz? Size en yakın Nokia telefonlar bakım merkezini bulun.

Yakınınızda bir bakım merkezi bulun