Shopping bag with items Shopping bag loading Google Account Warning Chevron right Chevron down Chevron up Arrow upward HMD Global Checkmark-outline Location New release /Mail Offer Privacy tip Account Chevron left Chevron right External link Facebook Instagram YouTube Twitter Arrow right

Explore the latest Nokia phones

Skip to main content
Nokia 2660 Flip in Pop Pink

Nokia 2660 FlipЛаскаво просимо на інший бік!

Nokia C32

Завдяки 3 дням роботи від акумулятора без підзарядки та чудовій якості фото в умовах низької освітленості ви зможете робити прекрасні знімки на пам’ять будь-де і будь-коли.

Вам також може сподобатися

Переглянути всі смартфони

  Nokia C22

  Новий

  Міцний корпус та ємна батарея

  Від 3 999,00 ₴

  Nokia G11

  Покращена система захисту даних, ще більше корисних функцій та спеціальних можливостей, надпотужна батарея, яка тримає заряд декілька днів.

  Від 3 999,00 ₴

  Nokia G21

  Регулярні оновлення та надійна підтримка пристрою роками і потужний акумулятор, що працює декілька днів на одному заряді

  Від 5 199,00 ₴
A Nokia smartphone with Google apps

«Чистий» Android

Часом менше – це краще. Значно краще.

У повсякденному житті ми часто стикаємось з дрібними перешкодами: затори на дорогах, погодні умови, зустріч, на яку ви могли запізнитися. Тому, коли ви шукаєте у своєму телефоні відповіді, ніщо не повинно вам заважати.

На наших смартфонах немає надлишкових програм, що витрачатимуть заряд батареї та зменшуватимуть ефективність роботи. Смартфони Nokia постачаються з ОС Android, чистою і безпечною.

Вам також може сподобатися

Переглянути всі кнопкові телефони

  Nokia 8000 4G

  Залишайтеся на зв’язку, підкресліть свій стиль

Не пропустіть! Зареєструйтесь і серед перших отримуйте новини та пропозиції щодо телефонів Nokia.