Facebook Instagram YouTube Twitter

Explore the latest Nokia phones

Skip to main content

Nokia G42 5GТакий швидкий. Такий лавандовий. Такий витривалий.

Сумісність із 5G, витривалий акумулятор та можливість ремонту з QuickFix.

Nokia C32

Завдяки 3 дням роботи від акумулятора без підзарядки та чудовій якості фото в умовах низької освітленості ви зможете робити прекрасні знімки на пам’ять будь-де і будь-коли.

Вам також може сподобатися

Переглянути всі смартфони

  Nokia C22

  Міцний корпус та ємна батарея

  Від 3 799,00 ₴

  Nokia G11

  Покращена система захисту даних, ще більше корисних функцій та спеціальних можливостей, надпотужна батарея, яка тримає заряд декілька днів.

  Від 3 999,00 ₴

  Nokia G21

  Регулярні оновлення та надійна підтримка пристрою роками і потужний акумулятор, що працює декілька днів на одному заряді

  Від 5 199,00 ₴

Зекономте від 30% на проживанні

Забронюйте пропозиції Чорної п’ятниці до 29 листопада 2023 року!

A Nokia smartphone with Google apps

«Чистий» Android

Часом менше – це краще. Значно краще.

У повсякденному житті ми часто стикаємось з дрібними перешкодами: затори на дорогах, погодні умови, зустріч, на яку ви могли запізнитися. Тому, коли ви шукаєте у своєму телефоні відповіді, ніщо не повинно вам заважати.

На наших смартфонах немає надлишкових програм, що витрачатимуть заряд батареї та зменшуватимуть ефективність роботи. Смартфони Nokia постачаються з ОС Android, чистою і безпечною.

Вам також може сподобатися

Переглянути всі кнопкові телефони

  Nokia 2660 Flip

  Ласкаво просимо на інший бік!

  Від 2 699,00 ₴

Don't miss out. Sign up and be the first to get Nokia phone news and offers.

 • Заощаджуйте щонайменше 15 % на нових бронюваннях проживання в об’єктах, які беруть участь в акції та мають позначку Late Escape Deal на сторінці результатів пошуку або вибору номера. Бронювання потрібно зробити до 03.01.2024, 00:59 за київським часом, а перебування має бути між 01.10.2023 і 03.01.2024 включно. Знижка поширюється тільки на вартість номера та не враховує будь-які додаткові збори або податки. У разі внесення будь-яких змін до бронювання ви можете втратити знижку та будете зобов’язані сплатити повну вартість. Цю знижку не можна використати в поєднанні з будь-якою іншою акцією, окрім знижок Genius. В акції не беруть участь номери з позначкою Partner Offer (пропозиція від партнерів). Зазначена пропозиція надається готелем-учасником і залежить від наявності вільних місць.

За пропозицію та питання, пов’язані з бронюванням подорожі, несе відповідальність Booking.com.