Shopping bag with items Shopping bag loading Facebook Google Account Warning Chevron right Chevron down Chevron up Arrow upward HMD Global Checkmark-outline Location New release /Mail Offer Privacy tip Account Chevron left Chevron right External link Facebook Instagram YouTube Twitter Arrow right

Explore the latest Nokia phones

Skip to main content

Nokia G60 5GМіцний. Надійний. Довговічний.

The 2K display on Nokia T20

Nokia T20Надійний і довговічний планшет

Любіть, довіряйте, обирайте

Зустрічайте нову лінійку смартфонів. Дізнайтеся про останні моделі, які стануть вам у нагоді вдома, на роботі та у будь-яких справах.

Вам також може сподобатися

Переглянути всі смартфони

Android™ 11 уже скоро!

В останній версії Android передбачено низку цікавих функцій для смартфонів Nokia, які покращують найрізноманітніші характеристики пристроїв — від способу надсилання повідомлень до способу оновлення системи безпеки.

Nokia smartphones with apps and Google Assistant
A Nokia smartphone with Google apps

«Чистий» Android

Часом менше – це краще. Значно краще.

У повсякденному житті ми часто стикаємось з дрібними перешкодами: затори на дорогах, погодні умови, зустріч, на яку ви могли запізнитися. Тому, коли ви шукаєте у своєму телефоні відповіді, ніщо не повинно вам заважати.

На наших смартфонах немає надлишкових програм, що витрачатимуть заряд батареї та зменшуватимуть ефективність роботи. Смартфони Nokia постачаються з ОС Android, чистою і безпечною.

Вам також може сподобатися

Переглянути всі кнопкові телефони

Не пропустіть! Зареєструйтесь і серед перших отримуйте новини та пропозиції щодо телефонів Nokia.