Why Android and Nokia make the perfect match

Із Фінляндії з любов'ю

Android™ з часом стає тільки краще

Дізнатися більше

Наша історія

Із Фінляндії з любов'ю.

Наша історія

Із Фінляндії з любов'ю.

Наша історія починається у Фінляндії, де телефони Nokia створюють стильними і довговічними, здатними витримувати випробування часом — так само, як і завжди актуальна ОС Android.

Ідеальний дизайн із найнеобхіднішим — так само, як і у встановленій версії Android.

Нічого зайвого. Жодного надлишкового ПЗ. Кожен смартфон Nokia працює бездоганно і з часом стає лише краще, залишаючись повністю захищеним. Усе просто.

"Чистий" Android

Часом менше – це краще. Значно краще.

"Чистий" Android

Часом менше – це краще. Значно краще.

У повсякденному житті ми часто стикаємось із дрібними перешкодами: затори на дорогах, погодні умови, магазин, який ви забули відвідати. Тому, коли ви шукаєте у своєму телефоні відповіді, ніщо не повинно вам заважати.

На наших телефонах немає надлишкових програм, що витрачатимуть заряд батареї. Немає нічого зайвого, що зменшувало б ефективність роботи. Смартфони Nokia постачаються з ОС Android. Чистою, безпечною Android. Нічого непотрібного, нічого, що може вам завадити.

з регулярними оновленнями

З часом стає тільки краще

з регулярними оновленнями

З часом стає тільки краще

Ви оціните продуктивність смартфонів Nokia одразу ж після покупки. Навіть через кілька років ваш пристрій буде як новий. Адже протягом трьох років ми надаємо щомісячні оновлення системи безпеки.

Якщо ви вже думаєте про наступну версію Android, у нас є добра новина. Протягом двох років ваш смартфон Nokia отримуватиме оновлення ОС. Ми гарантуємо, що у вас завжди буде найсвіжіша та найкраща версія Android разом із новими функціями Google. Тому не дивуйтеся, якщо через рік або два ви все ще розповідатимете про свій "новий" телефон.

Android 9 Pie

Можливості штучного інтелекту

Можливості штучного інтелекту вже у вашому смартфоні Nokia на Android 9 Pie. Чим більше ви користуєтеся пристроєм, тим кращим він стає. З такими функціями, як адаптивний акумулятор та адаптивна яскравість, телефон вивчає ваші вподобання та забезпечує більш стабільну і довготривалу роботу.

Смартфони Nokia та Google One

Google One: безкоштовна тримісячна підписка¹

Проблеми з нестачею місця тепер у минулому. З підпискою на Google One ви отримаєте 100 ГБ хмарного сховища на Google Диску, Gmail та Google Фото й автоматичне резервне копіювання ваших фото, контактів тощо. Крім того, ви можете користуватися підпискою разом із близькими та спростити зберігання даних для всіх. На 3 місяці — все включено (тільки для окремих моделей смартфонів Nokia)

*За результатами дослідження, проведеного у 2020 році компанією Counterpoint Research.

Shopping bag with items Facebook Google Warning Arrow upward HMD Global Location External link small Facebook Instagram LinkedIn YouTube Twitter