‌‌

Android™ 9 Pie

Смартфони Nokia на Android 9 Pie

Новітні можливості штучного інтелекту до ваших послуг. Android 9 Pie адаптується до ваших звичок використання смартфона Nokia, вивчаючи ваші уподобання у режимі реального часу, забезпечуючи вам додаткову зручність користування.

Battery_icon.svg
Адаптивна батарея

Функція адаптивної батареї вивчає, як саме ви використовуєте улюблені додатки і одночасно пріорітизує їх над тими, якими ви користуєтесь рідше, забезпечуючи економію заряду акумулятора. А для ідеальних налаштувань екрана в ОС Android 9 Pie передбачена функція адаптивна яскравість, яка вивчає ваші звички користування і автоматично встановлює яскравість екрана відповідно до них.

Apps_actions_icon.svg
App Actions

Доступна лише в смартфонах, що увійшли до програми Android One і пристроях Google Pixel, функція App Actions передбачає ваші наступні дії та дозволяє користуватися телефоном ще швидше. Наприклад, ваш телефон буде автоматично адаптуватися під час ранкових поїздок на роботу або при підключенні навушників.

Slices

Більше інформації, швидша робота

Незалежно від того, що ви робите: переглядаєте новини, звіряєте графіки або замовляєте їжу, функція Slices прискорить пошук того, що вам потрібно. Вона надає швидкий доступ до тих розділів ваших улюблених додатків, що актуальні для вас саме зараз.

Інтерфейс користувача

Легкість використання

Android 9 Pie забезпечує користувачам покращений інтерфейс із більшим рівнем безпеки та інтуїтивно зрозумілою навігацією. Використовуйте жестове управління замість звичних кнопок для більш легкого і швидкого перемикання між додатками.

Digital Wellbeing

Краща якість життя

Дізнайтеся більше про те, як саме ви використовуєте свій смартфон Nokia: контролюйте кількість отриманих повідомлень, скільки часу ви проводите користуючись додатками й як часто ви перевіряєте свій телефон. Легко встановлюйте денні обмеження або вмикайте режим "не непокоїти", щоб на певний час залишитися наодинці.

Nokia є зареєстрованою торговою маркою корпорації Nokia. Android, Google та інші торгові марки є власністю Google LLC. Усі зображення наведено виключно для ілюстрації.