Shopping bag with items Shopping bag loading Google Account Warning Chevron right Chevron down Chevron up Arrow upward HMD Global Checkmark-outline Location New release /Mail Offer Privacy tip Account External link Facebook Instagram YouTube Twitter Arrow right

Зупиніть хакерів за допомогою безпечної системи Android Enterprise

Skip to main content

Nokia T20

Надійний і довговічний планшет

Від 7 999,00 ₴

Nokia G21

Регулярні оновлення та надійна підтримка пристрою роками і потужний акумулятор, що працює декілька днів на одному заряді

Від 6 299,00 ₴

Nokia G11

Покращена система захисту даних, ще більше корисних функцій та спеціальних можливостей, надпотужна батарея, яка тримає заряд декілька днів.

Від 5 199,00 ₴

Boost your enterprise mobility

Найширший у світі діапазон пристроїв Android Enterprise Recommended. Ми пропонуємо не тільки корпоративні мобільні пристрої, але також засоби для їхнього захисту, керування ними та їхнього підключення до різних мереж. Також ми гарантуємо знамениту надійність від провідного європейського бренду смартфонів.

Зв’яжіться з нами, щоб знайти найкраще рішення для вашого підприємства або познайомитися з повним асортиментом смартфонів, які ми пропонуємо для всіх видів бізнесу, включаючи малі та середні підприємства.

aer full

Для підприємств