Реакція спільноти користувачів телефонів Nokia на пандемію COVID-19

‌‌

Наша реакція на пандемію COVID-19

Бережіть себе та залишайтеся на зв’язку!

У відповідь на пандемію COVID-19 компанія HMD Global, що створює телефони Nokia, прагне допомагати людям у всьому світі. Генеральний директор HMD Global Флоріан Зайхе розповість, як саме.

Повідомлення від CEO компанії

Бережіть себе та залишайтеся на зв’язку!

Наша компанія ставить собі на меті об'єднувати людей. У цей непростий час, коли всі стороняться один одного, ми вважаємо своєю відповідальністю зробити так, щоб людям, найбільш уразливим до COVID-19, не загрожували повна соціальна ізоляція та самотність.

Компанія HMD Global, дім для телефонів Nokia, прийняла рішення подарувати телефони Nokia тим, кому зв'язок зараз є найнеобхіднішим: медичним працівникам, пацієнтам, що хворіють на COVID-19, людям похилого віку й тим, хто має хронічні захворювання та знаходиться у групі ризику.

Ми — міжнародний стартап і пишаємося роботою з геніальними людьми з усіх куточків світу, здатними до співчуття. Сьогодні ми закликаємо всіх працівників із найбільш постраждалих країн звернутися до місцевих громад і запропонувати кілька некомерційних організацій, яким буде доцільніше пожертвувати мобільні телефони.

Усі ми знаходимося в цій складній ситуації разом, і жодна людина не має переживати цей час наодинці.

Флоріан Зайхе

Генеральний директор компанії HMD Global, дому телефонів Nokia

(