Nokia 1.3

‌‌

Nokia 1.3

Значно більше

Зареєструватися

Дисплей

Більше. Яскравіше. Сміливіше.

Побачте все в хорошій якості на великому 5,71” дисплеї HD+ навіть за умов надвисокого освітлення — завдяки покращенню яскравості екрану.

Android™ 10 (Go edition)

Готові? Увага. Руш!

Швидший і безпечніший процес роботи з останньою версією Android 10 (Go edition). Крім того, ваш телефон готовий до оновлення Android 11 (Go edition), так що він і надалі залишатиметься актуальним.

Дізнатися більше

Додаток Google Go

Наведіть. Відскануйте. Дізнайтесь.

Досліджуйте те, що ви бачите навколо себе, з Google Lens Go. Просто наведіть на текст, який ви не розумієте, та відскануйте його — він буде прочитаний уголос або перекладений із різних мов на вашу.

Штучний інтелект для зйомки

Освітлюйте ніч

Фотографуєте після заходу сонця? Жодних проблем! За допомогою AI отримуйте яскраві, деталізовані знімки навіть за умов низького освітлення.

Дізнатися більше
Дізнатися більше
Дізнатися більше

Додаток Gallery Go

Швидше знаходьте свої фото

Ніколи ще навігація по вашій галереї не була такою простою — усе завдяки автоматичній організації з додатком Gallery Go. Крім того, ви можете редагувати свої зображення одним швидким натисканням.

Aкумулятор

Цілий день на 1 заряді. Щодня.

З батареєю, що працює ще довше, Nokia 1.3 дозволить вам зробити більше справ протягом дня. Акумулятор потужністю 3000 мА г1 тримає заряд з ранку до ночі.2

Кнопка Google Асистент³

Найшвидший доступ до Google Асистенту

Дізнавайтеся прогноз погоди, телефонуйте друзям, стежте за новинами та робіть набагато більше за допомогою спеціальної кнопки Google Асистент, використовуючи лише свій голос.

Процесор

Створений для високої ефективності

Nokia 1.3 має достатню швидкість завдяки оптимізованому мобільному процесору на платформі Qualcomm® 215.

Дизайн

Надійні параметри. Приголомшливе покриття.

Натхненні скандинавським дизайном, гладка скляна передня панель і міцна 3D-нанотекстурована задня панель забезпечують стильне і, у той же час, міцне покриття. Оберіть один із 3 приголомшливих кольорів — аквамарин, пісочний або графіт.

Функції

Nokia 1.3

З Nokia 1.3 ви отримуєте значно більше. Великий 5,71” дисплей HD+, що дозволить побачити усе; зйомки за умов слабкого освітлення, щоб робити якісні світлини після заходу сонця; та батарея, що працює цілий день без підзарядки. Крім того, ще швидший і безпечніший процес роботи з Android 10 (Go edition).

Дисплей

Дисплей

Побачте кожну деталь на дисплеї 5,71” HD+.

Aкумулятор

Aкумулятор

З акумулятором 3000 мА·г1 заряду вистачить на весь день.

Камера

Камера

Приголомшливі фотографії навіть при слабкому освітленні з інтелектуальними режимами зйомки.

Android™ 10 (Go edition)

Android™ 10 (Go edition)

Швидкість і безпечність, що з часом стають тільки кращими.

Усі характеристики

Nokia 1.3

Вже у продажу

1999 грн

Ціни у офіційних партнерів можуть відрізнятися залежно від модифікації пристроїв (наприклад, обсягу пам'яті). Як учасник програми Amazon Associates, HMD Global отримує бонуси від покупок, що відповідають вимогам.

Зареєструватися

Отримуйте наші останні новини одними із перших.

HMD Global Oy має ексклюзивну ліцензію на виробництво телефонів та планшетів під брендом Nokia. Nokia є зареєстрованою торговою маркою Корпорації Nokia. Android, Google та інші пов'язані марки та логотипи є торговими марками компанії Google LLC. Qualcomm є торговою маркою компанії Qualcomm Technologies Inc. та/або її дочірніх компаній.

Пропозиції можуть відрізнятися. Перевіряйте наявність на локальному ринку. Усі специфікації, характеристики й інші надані відомості про продукт можуть бути змінені без попередження. Усі зображення представлені виключно в ілюстративних цілях.

1Кількість циклів заряджання акумулятора обмежено, а його ємність із часом зменшується. Згодом може знадобитися заміна акумулятора.

2Перевірка роботи акумулятора проводилася компанією HMD Global шляхом тестування пристрою протягом одного дня в умовах реального життя. Тестування відбувалося шляхом активного користування пристроєм із новим акумулятором протягом 5 годин на день. Приклади користування: ігри, відео-стримінг, дзвінки, відправлення SMS, пошук і перегляд інформації, а також користування додатками (наприклад, перегляд інформації у соціальних мережах, читання новин, керування інтерфейсом користувача та прослуховування музики). Випробування проводилося з стандартними налаштуваннями пристрою в освітленому приміщенні.

3Google Assistant доступний не на всіх ринках і мовах. В регіонах, де Google Assistant недоступний, можна використовувати Google Search. Перевірте доступність на сайті https://support.google.com/assistant.

4Попередньо встановлене програмне забезпечення системи та додатки займають значну частину пам’яті.

(