Shopping bag with items Shopping bag loading Facebook Google Warning Chevron right Arrow upward HMD Global Checkmark Location New release /Mail OfferPrivacy tip Error Hexagon External link Facebook Instagram YouTube Twitter Display 5.71 inches 5.71 Battery Camera GO GO Arrow right

Nokia 1.3

Смартфони
Nokia 1.3

Отримайте ще більше чудових вражень.

Колір

Nokia 1.3

З Nokia 1.3 ви отримуєте значно більше. Великий 5,71” дисплей HD+, що дозволить побачити усе; зйомки за умов слабкого освітлення, щоб робити якісні світлини після заходу сонця; та батарея, що працює цілий день без підзарядки. Крім того, ще швидший і безпечніший процес роботи з Android 10 (Go edition).

Усі характеристики

Дисплей

Побачте кожну деталь на дисплеї 5,71” HD+.

акумулятор

З акумулятором 3000 мА·г1 заряду вистачить на весь день.

Приголомшливі фотографії навіть при слабкому освітленні з інтелектуальними режимами зйомки.

Android™ 10 (Go edition)

Швидкість і безпечність, що з часом стають тільки кращими.

Значно більше

Переглянути зараз

Дисплей

Більше. Яскравіше. Сміливіше.

Побачте все в хорошій якості на великому 5,71” дисплеї HD+ навіть за умов надвисокого освітлення — завдяки покращенню яскравості екрану.

Процесор

Створений для високої ефективності

Nokia 1.3 має достатню швидкість завдяки оптимізованому мобільному процесору на платформі Qualcomm® 215.

акумулятор

Цілий день на 1 заряді. Щодня.

З батареєю, що працює ще довше, Nokia 1.3 дозволить вам зробити більше справ протягом дня. Акумулятор потужністю 3000 мА г1 тримає заряд з ранку до ночі.2

Дизайн

Надійні параметри. Приголомшливе покриття.

Натхненні скандинавським дизайном, гладка скляна передня панель і міцна 3D-нанотекстурована задня панель забезпечують стильне і, у той же час, міцне покриття. Оберіть один із 3 приголомшливих кольорів — аквамарин, пісочний або графіт.

Кнопка Google Асистент³

Найшвидший доступ до Google Асистенту

Дізнавайтеся прогноз погоди, телефонуйте друзям, стежте за новинами та робіть набагато більше за допомогою спеціальної кнопки Google Асистент, використовуючи лише свій голос.

Android™ 10 (Go edition)

Готові? Увага. Руш!

Швидший і безпечніший процес роботи з останньою версією Android 10 (Go edition). Крім того, ваш телефон готовий до оновлення Android 11 (Go edition), так що він і надалі залишатиметься актуальним.

Додаток Google Go

Наведіть. Відскануйте. Дізнайтесь.

Досліджуйте те, що ви бачите навколо себе, з Google Lens Go. Просто наведіть на текст, який ви не розумієте, та відскануйте його — він буде прочитаний уголос або перекладений із різних мов на вашу.

Gallery Go

Швидше знаходьте свої фото

Ніколи ще навігація по вашій галереї не була такою простою — усе завдяки автоматичній організації з додатком Gallery Go. Крім того, ви можете редагувати свої зображення одним швидким натисканням.

Штучний інтелект для зйомки

Освітлюйте ніч

Фотографуєте після заходу сонця? Жодних проблем! За допомогою AI отримуйте яскраві, деталізовані знімки навіть за умов низького освітлення.

Дослідження Counterpoint

Другий рік лідери рейтингу довіри до брендів⁵

Nokia очолює рейтинг довіри за показниками якості збірки, програмного забезпечення й оновлень системи безпеки

Із щомісячним оновленням системи безпеки протягом 3 років і програмного забезпечення Android™ протягом 2 років смартфони Nokia знову зайняли верхні рядки рейтингу довіри за версією Counterpoint Research 2020 року. А завдяки тестуванню пристроїв, яке перевищує середні показники у галузі, ми також випереджаємо інші бренди смартфонів за якістю збірки. Детальніше — у дослідженні.

logo-Counterpoint-black-180px

Ознайомитися з дослідженням

Не пропустіть! Зареєструйтесь і серед перших отримуйте новини та пропозиції щодо телефонів Nokia.

HMD Global Oy має ексклюзивну ліцензію на виробництво телефонів та планшетів під брендом Nokia. Nokia є зареєстрованою торговою маркою Корпорації Nokia. Android, Google та інші пов'язані марки та логотипи є торговими марками компанії Google LLC. Qualcomm є торговою маркою компанії Qualcomm Technologies Inc. та/або її дочірніх компаній.

Пропозиції можуть відрізнятися. Перевіряйте наявність на локальному ринку. Усі специфікації, характеристики й інші надані відомості про продукт можуть бути змінені без попередження. Усі зображення представлені виключно в ілюстративних цілях.

1Кількість циклів заряджання акумулятора обмежено, а його ємність із часом зменшується. Згодом може знадобитися заміна акумулятора.

2Перевірка роботи акумулятора проводилася компанією HMD Global шляхом тестування пристрою протягом одного дня в умовах реального життя. Тестування відбувалося шляхом активного користування пристроєм із новим акумулятором протягом 5 годин на день. Приклади користування: ігри, відео-стримінг, дзвінки, відправлення SMS, пошук і перегляд інформації, а також користування додатками (наприклад, перегляд інформації у соціальних мережах, читання новин, керування інтерфейсом користувача та прослуховування музики). Випробування проводилося з стандартними налаштуваннями пристрою в освітленому приміщенні.

3Google Assistant доступний не на всіх ринках і мовах. В регіонах, де Google Assistant недоступний, можна використовувати Google Search. Перевірте доступність на сайті https://support.google.com/assistant.

4Попередньо встановлене програмне забезпечення системи та додатки займають значну частину пам’яті.