Nokia 1 Plus

‌‌

Nokia 1 Plus

Зробіть крок назустріч розумнішому телефону

Придбати зараз

Дисплей

Дисплей, який неможливо переоцінити

Насолодіться яскравими спогадами. Незалежно від того, чи граєте ви або переглядаєте трансляції улюблених шоу, 5,45-дюймовий дисплей повністю занурює вас у нові відчуття від користування смартфоном. А завдяки приголомшливому співвідношенню розмірів дисплея і корпусу, ніщо не завадить вам насолодитися улюбленим контентом.

Дизайн

Зробіть крок назустріч Nokia 1.1 Plus і отримайте найкращий дизайн

Представляємо найсучаснішу технологію 3D-наноструктури покриття корпусу. А також, безшовне полікарбонатне покриття корпусу для створення бездоганної поверхні у широкому асортименті кольорів для ідеального телефону нового рівня.

Камера

Ми продумали кожну деталь аби ви мали можливість побачити більше

Основна камера оснащена оптимізованим автофокусом для охоплення найдрібніших деталей. А 5 МП фронтальна камера з функцією "покращення" означає, що ви можете постійно знімати та позувати будь-коли та будь-де. На додаток — спеціально розроблений комплект мікросхем, призначений для охоплення найдрібніших деталей, тож будьте впевнені, що кожен об'єкт на фотографії буде саме таким, яким ви його запам'ятали.

Android™

З часом він тільки вдосконалюється

ОС Android 9 Pie (Go edition) вже встановлено на телефони Nokia 1.1 Plus, тому ви отримуватимете всі переваги найновішої системи Android. Вона також оптимізована для бюджетних смартфонів задля швидшої безперебійної роботи, використовуючи менше даних, заряду акумулятора та пам'яті. Крім того, ви отримуєте безкоштовні щомісячні оновлення системи безпеки та оновлення Android, що безперечно робить Nokia 1.1 Plus ідеальним телефоном для щоденного користування.

Nokia 1 Plus

Обрати офіційного продавця

У випадку покупки смартфонів через сайти інших магазинів, ціни можуть відрізнятися. Пропоновані моделі смартфонів можуть відрізнятися за об'ємом пам'яті, кольором та іншими параметрами.

Усі технічні характеристики
Усі технічні характеристики
Усі технічні характеристики

Google, Android та інші пов'язані торгові марки і логотипи є власністю Google LLC. Qualcomm і Snapdragon є торговими марками Qualcomm Incorporated, зареєстрованими в США та інших країнах. aptX є торговою маркою Qualcomm Technologies International, Ltd., зареєстрованої в США та інших країнах. Пропозиції можуть відрізнятися. Перевіряйте наявність на локальному ринку. Усі технічні характеристики, функції та іншу наведену тут інформацію про продукт може бути змінено без повідомлення. Усі зображення наведено виключно для ілюстрації.

1 Google Assistant доступний не на всіх ринках і мовах. В регіонах, де Google Assistant недоступний, можна використовувати Google Search. Перевірте доступність на сайті https://support.google.com/assistant.

2 Попередньо встановлене системне програмне забезпечення та програми займають значну частину внутрішньої пам’яті.

3 Кількість циклів заряджання акумулятора обмежено, а його ємність із часом зменшується. Зрештою акумулятор доведеться замінити.