Nokia 110

Nokia 110

Більше грайте, довше розмовляйте.

Придбати зараз

Музика

Слухайте музику без перерв

Зберігайте в кишені тисячі пісень з вбудованим MP3-плеєром та слотом для картки пам'яті MicroSD до 32 ГБ1. Завдяки акумулятору з тривалим зарядом можна слухати улюблену музику упродовж усього дня.

Дізнатися більше
Дізнатися більше
Дізнатися більше

Ігри

Встановлюйте нові рекорди

Розважте себе грою Snake. А якщо вам вже не цікава класика, оберіть одну з чотирьох настільки ж захоплюючих try-and-buy ігор, таких як "Doodle Jump" та "Football Cup", які ви зможете придбати після пробного використання.

Камера

Знімайте світ навколо себе

Побачили щось цікаве? Назавжди закарбуйте цей момент у пам'яті, зробивши фото або відео на основну камеру.

Дизайн

Надійний телефон. Гідний стиль.

Виготовлений з міцного полікарбонату, телефон Nokia 110 стійкий до подряпин і відмітин від щоденного користування, крім того він дуже зручно лежить у руці. Залежно від власних вподобань, ви можете обрати один із трьох наявних кольорів.

акумулятор

Нескінченні розмови

Розмовляйте ще довше. До 14 годин спілкування на одному заряді — після чого ви зможете легко скористатися зарядним пристроєм із Micro USB роз'ємом.

Функції

Nokia 110

Розважайтеся протягом усього дня з MP3-плеєром, FM-радіо2, "Snake" та іншими захоплюючими іграми. Залишайтеся на зв'язку довше та розмовляйте без зайвих турбот про батарею завдяки акумулятору з тривалим зарядом. Знімайте світ навколо себе на основну камеру. Телефон, що пасує до вашого стилю життя.

Музика

Музика

Слухайте улюблену музику або налаштовуйтесь на місцеві радіостанції2

Ігри

Ігри

Попередньо встановлена гра "Snake" та демо-версії інших ігор.

Довговічність

Довговічність

Виготовлений із міцного полікарбонату та зручно лежить у руці.

акумулятор

акумулятор

До 14 годин розмов без підзарядки.

Усі характеристики

Nokia 110

Вже у продажу

Обрати офіційного продавця

Ціни у офіційних партнерів можуть відрізнятися залежно від модифікації пристроїв (наприклад, обсягу пам'яті). Як учасник програми Amazon Associates, HMD Global отримує бонуси від покупок, що відповідають вимогам.

Зареєструватися

Отримуйте наші останні новини одними із перших.

Усі технічні характеристики, функції та іншу наведену тут інформацію про продукт може бути змінено без повідомлення. Пропозиції можуть відрізнятися. Перевіряйте наявність на локальному ринку. Усі зображення наведено виключно для ілюстрації.

1Картку пам'яті можна придбати окремо.

2Для використання FM-радіо потрібні сумісні навушники, які можна придбати окремо.

3 Попередньо встановлена операційна система та програми займають значну частину пам’яті.

4Кількість циклів заряджання акумулятора обмежено, а його ємність із часом зменшується. Зрештою акумулятор доведеться замінити.