Nokia 150 mobile phone with long-lasting battery

‌‌

Nokia 150

Надійність. Вишуканість.

Придбати зараз

Дизайн

Простий та надійний

Життя складне. А користування телефоном має бути легким. Із Nokia 150 дзвоніть і відправляйте повідомлення ще зручніше завдяки витонченому 2.4” екрану та більшим ніж будь-коли ергономічним кнопкам.

FM-радіо та MP3-плеєр

Заради любові до музики

Якщо музика є невід'ємною частиною життя, налаштуєтеся на бездротове FM-радіо з гарнітурою або без неї. Або насолоджуйтесь улюбленими піснями, використовуючи MP3-плеєр1.

Тривала робота батареї

Жодної зупинки в продуктивності

Залишайтеся на зв'язку кілька днів без підзарядки. А при низькому рівні заряду просто підключіть універсальний зарядний пристрій Micro-USB.

VGA-камера

Побачте. Сфотографуйте. Поділіться.

Закарбуйте кожну мить за допомогою VGA-камери зі спалахом.2 Потім поділіться цими знімками з близькими за допомогою Bluetooth.

Довговічність

Створений для роботи на повну

Надійний корпус — якісний пристрій. Завдяки зовнішній поверхні з високоякісного й міцного полікарбонату телефон зможе витримати навантаження, властиві шаленому ритму життя.

Ігри

Грайте досхочу

Віддайтеся класичній грі "Змійка" чи іншим чудовим іграм, які ви можете спробувати безкоштовно та купити потім. Маючи запас часу для розваг, ви можете покращити свій найкращий результат.

Функції

Nokia 150

Nokia 150 підкреслює найголовніше. Завдяки видовженому 2.4” екрану та більшим ергономічним клавішам користуватися пристроєм зручніше, ніж будь-коли. Знаходьте улюблені мелодії за допомогою FM-радіо та MP3-плеєра1. Користуйтеся телефоном кілька тижнів поспіль на одному заряді. Закарбуйте важливі моменти з VGA-камерою2 зі спалахом та поділіться ними за допомогою Bluetooth3. А також насолоджуйтеся такими популярними іграми, як "Змійка", завдяки витривалому акумулятору, навіть у дорозі.

Кнопки

Кнопки

Користуватися телефоном зручніше завдяки 2,4” дисплею та ергономічним клавішам.

Камера

Камера

Закарбуйте кожну мить за допомогою VGA-камери 2 зі спалахом.

Aкумулятор

Aкумулятор

Один заряд забезпечує роботу Nokia 150 на кілька тижнів.

FM-радіо та MP3-плеєр¹

FM-радіо та MP3-плеєр¹

Слухайте улюблену музику по FM-радіо та за допомогою MP3-плеєра.

Усі характеристики

Nokia 150

Вже у продажу

Ціни у офіційних партнерів можуть відрізнятися залежно від модифікації пристроїв (наприклад, обсягу пам'яті). Як учасник програми Amazon Associates, HMD Global отримує бонуси від покупок, що відповідають вимогам.

Зареєструватися

Отримуйте наші останні новини одними із перших.

Усі технічні характеристики, функції та іншу наведену тут інформацію про продукт може бути змінено без повідомлення. Пропозиції можуть відрізнятися. Перевіряйте наявність на локальному ринку. Усі зображення наведено виключно для ілюстрації.

1За наявності картки пам'яті. Продається окремо. 2 Для фотографування потрібна картка пам'яті. Продається окремо. 3 Bluetooth-з'єднання дає змогу лише обмінюватися файлами. Бездротове відтворення звуку не передбачено. 4Кількість циклів заряджання акумулятора обмежено, а його ємність із часом зменшується. Зрештою акумулятор доведеться замінити. 5 Попередньо встановлене програмне забезпечення системи та додатки займають значну частину пам’яті.

(