Nokia 2.2

‌‌

Nokia 2.2

Будьте попереду з інноваційними технологіями штучного інтелекту

Придбати зараз

Android™

З часом він тільки вдосконалюється

Nokia 2.2 — це сертифікований телефон Android One із сучасним програмним забезпеченням Android 9 Pie. Передбачено два роки оновлень ОС і три роки щомісячних оновлень системи безпеки. Це стане запорукою того, що ваш телефон буде завжди на крок попереду.

Тут немає зайвого чи стороннього програмного забезпечення, зате є штучний інтелект, що вивчає, як ви використовуєте свій телефон, — це гарантія бездоганної роботи системи Android з урахуванням ваших індивідуальних потреб.

Дізнатися більше

Дослідження Counterpoint

Телефони Nokia посіли перше місце за показниками оновлення програмного забезпечення й системи безпеки

Разом із смартфонами Nokia ви отримуєте 2 роки оновлень програмного забезпечення й 3 роки щомісячних оновлень системи безпеки. Завдяки виконанню цієї обіцянки ми є лідерами за показниками оновлення операційної системи та безпеки, випереджаючи усі інші бренди смартфонів. Детальніше — у дослідженні Counterpoint.

Google Aсистент

Відчуйте всі переваги корисних функцій та голосового управління де б ви не знаходились, лише натиснувши Google Assistant Button

Жити у шаленому ритмі легше разом із Google Assistant Button1. Ставте запитання, уточнюйте свій графік та навіть коригуйте частоту сповіщень, аби ніщо не відволікало вас. Чим частіше ви користуєтесь Google Assistant, тим розумнішим він стає. Таким чином, ви зможете встигнути значно більше, витрачаючи менше часу на телефон.

Дізнатися більше

Камера

Побачте більше в темряві

Темрява — ваш новий друг, коли у вас є основна камера на 13 МП з удосконаленою технологією зйомки в умовах слабкого освітлення. Де б ви не були, робіть чудові фотографії у вечірній час.

Відкрийте для себе більше функцій

Панелі Xpress-on

Розкрийте себе

Знайдіть свій власний стиль разом зі змінними панелями Xpress-on від Nokia. Ці панелі виготовляють з такою ж точністю та увагою до деталей, як і корпуси оригінальних телефонів; їх легко змінювати, тому ви можете підібрати ту панель, яка підходить до вашого настрою.

Конструкція

Висота якість. Дивовижний дизайн.

Розроблений в Європі, ваш телефон відповідає найвищим стандартам якості. Надійний полікарбонатний корпус і глянцеве покриття — це краса та міцність, що працюють в ідеальній гармонії.

Nokia 2.2

Обрати офіційного продавця

У випадку покупки смартфонів через сайти інших магазинів, ціни можуть відрізнятися. Пропоновані моделі смартфонів можуть відрізнятися за об'ємом пам'яті, кольором та іншими параметрами.

Усі технічні характеристики
Усі технічні характеристики
Усі технічні характеристики

Пропозиції можуть відрізнятися. Перевіряйте наявність на локальному ринку. Усі специфікації, характеристики й інші надані відомості про продукт можуть бути змінені без попередження. Усі зображення представлені виключно в ілюстративних цілях.

Google, Android, Google Lens, пов'язані з ними логотипи та інші марки є торговими марками компанії Google LLC.

1 Google Assistant доступний не на всіх ринках і мовах. В регіонах, де Google Assistant недоступний, можна використовувати Google Search. Перевірте доступність на сайті https://support.google.com/assistant.

2 Попередньо встановлене системне програмне забезпечення та додатки займають значну частину внутрішньої пам’яті.

3 Кількість циклів заряджання акумулятора обмежено, а його ємність із часом зменшується. Зрештою акумулятор доведеться замінити.

*Xpress-on covers sold separately.