Nokia 2.4

‌‌

Nokia 2.4

Єдиний ґаджет, що вам потрібен

Більший, розумніший, адаптований до ваших потреб

Зареєструватися

"Нічний режим"

Деталізовані фото в темряві

Щасливі моменти, які варто запам'ятати, не завжди відбуваються вдень. Завдяки вдосконаленій функції злиття зображень та накладанні експозиції у "Нічному режимі" ви можете зберегти яскраві деталі навіть за умов слабкого освітлення.

Портретний режим

Позуйте

Відчуйте себе митцем із "Портретним режимом" і розмиттям фону, які можна налаштовувати самостійно. Крім того, за допомогою нового "Портретного редактора" ви можете змінювати фокус і редагувати зображення вже після того, як зробите знімок.

До двох днів роботи від акумулятора¹

Неймовірно витривалий смартфон!

До 2-х днів роботи Nokia 2.4 без підзарядки1. Адаптивний акумулятор ємністю 4 500 мА·г2 за підтримки штучного інтелекту визначає пріоритет енергоспоживання для додатків, які ви використовуєте найбільше. Це дає змогу довше робити те, що вам подобається.

Екран 6,5" Full HD+

Ще більше можливостей.

Дивіться, навчайтеся і творіть на дисплеї 6,5" Full HD+ з краплеподібним вирізом під фронтальну камеру для максимального використання усіх можливостей екрану.

Як це працює
Як це працює
Як це працює

сенсор відбитків пальців

Легкий доступ

Все під контролем у вашому смартфоні. Швидко і легко розблоковуйте пристрій за допомогою зручного датчика відбитків пальців або використовуйте розблокування за допомогою технології розпізнавання облич на базі штучного інтелекту.

Дизайн

Вражаючий екран та потужна батарея

Чохол з 3D-нанотекстурою зручно лежить у руці та має приголомшливий скандинавський дизайн. Крім того, корпус смартфона виготовлено з литого металу з полімерним покриттям, що надає додаткової міцності вашому телефону.

Android One

Готовий до будь-яких викликів

Насолоджуйтеся "чистим" програмним забезпеченням з оптимізованим інтерфейсом і відсутністю зайвих додатків. Крім того, користуйтеся найновішими функціями Android™ з 3 роками щомісячних оновлень системи безпеки і 2 роками оновлень ПЗ.

Кнопка Google Асистент³

Надійний помічник за будь-яких обставин

Google Асистент на мобільному телефоні завжди з вами, тому ви можете швидко виконувати усі необхідні завдання, використовуючи лише свій голос. Виконуйте завдання, створюйте списки та отримуйте підказки у дорозі одним натисканням кнопки.

Функції

Nokia 2.4

Дизайн, натхненний фінським корінням. Завдяки технології "Адаптивний акумулятор" пристрій здатен працювати до 2-х днів без підзарядок. Робіть різкі нічні знімки з використанням штучного інтелекту та розблоковуйте смартфон відбитком пальця або за допомогою ідентифікації обличчя. Вражаючий екран 6,5" HD+ зі співвідношенням сторін 20:9 для більшої реалістичності сюжетів. Крім того, Nokia 2.4 отримає оновлення до ОС Android 11 і новіших версій, тому ви можете розраховувати на 2 роки гарантованих оновлень Android та 3 роки щомісячних оновлень системи безпеки.

Камера

Камера

Робіть знімки після заходу сонця у "Нічному режимі" та приголомшливі селфі в "Портретному режимі".

Дисплей

Дисплей

Які б завдання ви не виконували, робіть це краще на екрані 6,5" HD+.

Android One

Android One

Отримуйте актуальні оновлення системи безпеки та функцій Android на довгі роки.

Aкумулятор

Aкумулятор

Адаптивний акумулятор забезпечує економію заряду і до 2-х днів роботи без підзарядки.

Усі характеристики

Зареєструватися

Отримуйте наші останні новини одними із перших.

HMD Global Oy має ексклюзивну ліцензію на виробництво телефонів та планшетів під брендом Nokia. Nokia є зареєстрованою торговою маркою Корпорації Nokia. Google, Android та інші пов'язані торгові марки є власністю Google LLC. Пропозиція може відрізнятися в залежності від країни. Перевіряйте наявність на локальному ринку. Усі технічні характеристики, функції та інша інформація про пристрій можуть бути змінені без попереднього повідомлення. Усі зображення наведено виключно для ілюстрації.

Усі технічні характеристики, функції та інша інформація про пристрій можуть бути змінені без попереднього повідомлення.

1Перевірка роботи акумулятора проводилася HMD Global шляхом тестування пристрою протягом одного дня в умовах реального життя. Тестування відбувалося шляхом активного користування пристроєм із новим акумулятором протягом 5 годин на день. Приклади користування: ігри, відео-стримінг, дзвінки, відправлення SMS, пошук і перегляд інформації, а також користування додатками (наприклад, перегляд інформації у соціальних мережах, читання новин, керування інтерфейсом користувача та прослуховування музики). Випробування проводилося з стандартними налаштуваннями пристрою в освітленому приміщенні. Пристрій перебував у режимі очікування протягом ночі. Час роботи акумулятора залежить від налаштувань, способу використання та інших факторів.

2 Кількість циклів заряджання акумулятора обмежено, а його ємність із часом зменшується. Зрештою акумулятор доведеться замінити.

3Google Assistant доступний не на всіх ринках і мовах. В регіонах, де Google Асистент недоступний, можна використовувати Google Search.  Перевірте доступність на сайті https://support.google.com/assistant.

4Попередньо встановлене програмне забезпечення системи та додатки займають значну частину пам’яті.

NO TIME TO DIE © 2020 Danjaq, MGM. NO TIME TO DIE, icon-007-disclaimer and related James Bond Trademarks and Materials © 1962-2020 Danjaq and MGM. NO TIME TO DIE, icon-007-disclaimer and related James Bond Trademarks are trademarks of Danjaq. All Rights Reserved.

(