Nokia 3.2

‌‌

Nokia 3.2

Переглядайте більше, робіть більше

Ще більший, ще кращий

Великий екран. Розумний пристрій.

Дисплей, призначений для якісних трансляцій, що адаптується до умов навколишнього середовища, дозволить переглядати весь ваш улюблений контент. Камери пристрою зніматимуть завжди з однаково високою якістю — незалежно від освітлення, а внутрішня пам'ять разом із додатковими картами пам'яті дозволять зберегти ваші найкращі спогади. Функція ідентифікації по обличчю забезпечить максимальну безпеку вашого контенту.

Використати великий екран
Використати великий екран
Використати великий екран

ПЗ

Android™ 10 доступна для завантаження

Окрім спрощених налаштувань конфіденційності, швидшого написання відповідей та комплексних вдосконалень, завдяки яким використання пристрою стає простішим, Android 10 постачається з безліччю нових функцій, що допоможуть отримувати максимум користі від смартфона Nokia.

  • Темна тема
  • Розумні відповіді

Aкумулятор

Ефективність щодня

Спокійно залишайте вдома зарядний пристрій від смартфона на вихідні. Заряду акумулятора Nokia 3.2 вистачає на 2 дні1, при цьому штучний інтелект вивчає, як ви користуєтесь телефоном, щоб мінімізувати застосування додатків і споживання енергії та забезпечити неперевершений термін служби акумулятора.

Заряд на кілька днів

Google Assistant

Відчуйте всі переваги корисних функцій та голосового управління де б ви не знаходились, лише натиснувши Google Assistant Button

Жити у шаленому ритмі легше разом із Google Assistant Button3. Ставте запитання, уточнюйте свій графік та навіть коригуйте частоту сповіщень, аби ніщо не відволікало вас. Чим частіше ви користуєтесь Google Assistant, тим розумнішим він стає. Таким чином, ви зможете встигнути значно більше, витрачаючи менше часу на телефон.

Дізнайтеся, що він може робити

Дослідження Counterpoint

Телефони Nokia посіли перше місце за показниками оновлення програмного забезпечення й системи безпеки

Разом із смартфонами Nokia ви отримуєте 2 роки оновлень програмного забезпечення й 3 роки щомісячних оновлень системи безпеки. Завдяки виконанню цієї обіцянки ми є лідерами за показниками оновлення операційної системи та безпеки, випереджаючи усі інші бренди смартфонів. Детальніше — у дослідженні Counterpoint.

Функції

Nokia 3.2

Побачте найдрібніші деталі за допомогою 6,26” HD+ дисплею та встигайте більше з батареєю, якої вистачить до 2 днів 1. Закарбуйте найяскравіші моменти за допомогою 13 Мп і 5 Мп камер, навіть за умов слабкого освітлення. Ідентифікація за обличчям для миттєвого доступу до вашого телефона. Виконуйте всі необхідні задачі з допомогою Google Асистента.

Дисплей

Дисплей

6,26" HD+ дисплей із співвідношенням сторін 19:9.
Розпізнавання обличчя

Розпізнавання обличчя

Основна камера на 13 Мп із автофокусом. Фронтальна камера на 5 Мп із функцією розпізнавання обличчя.
Aкумулятор

Aкумулятор

До 2 днів роботи батареї на 1 заряді ¹.
The Google Assistant

The Google Assistant

Швидкий доступ до Google Асистента за допомогою спеціальної кнопки.
Усі характеристики

Nokia 3.2

2599 грн

Ціни у офіційних партнерів можуть відрізнятися залежно від модифікації пристроїв (наприклад, обсягу пам'яті). Як учасник програми Amazon Associates, HMD Global отримує бонуси від покупок, що відповідають вимогам.

Зареєструватися

Отримуйте наші останні новини одними із перших.

Google, Android та інші пов'язані торгові марки є власністю Google LLC. Qualcomm і Snapdragon є торговими марками Qualcomm Incorporated, зареєстрованими в США та інших країнах. aptX є торговою маркою Qualcomm Technologies International, Ltd., зареєстрованою в США та інших країнах. Пропозиції можуть відрізнятися. Перевіряйте наявність на локальному ринку. Технічні характеристики, функції та іншу наведену тут інформацію про виріб може бути змінено без повідомлення. Усі зображення наведено виключно для ілюстрації.

1Перевірка роботи акумулятора проводилась компанією HMD Global шляхом випробування пристрою протягом 2 днів в умовах реального життя. Випробування відбувалося шляхом активного користування пристроєм із новим акумулятором протягом 5 годин на день. Приклади користування: ігри, потокова трансляція відео, дзвінки, відправлення SMS, пошук і перегляд інформації, а також користування додатками (наприклад, перегляд інформації у соціальних мережах, читання новин, керування інтерфейсом користувача та прослуховування музики). Випробування проводилося у нормальних умовах користування пристроєм в освітленому приміщенні. У нічний час пристрій знаходився в режимі очікування.

2Батарея має обмежену кількість циклів зарядки, ємність батареї знижується з часом. Тому, можливо, з часом акумулятор необхідно буде замінити.

3Google Assistant доступний не на всіх ринках і мовах. В регіонах, де Google Assistant недоступний, можна використовувати Google Search. Перевірте доступність на сайті https://support.google.com/assistant.

4Попередньо встановлене програмне забезпечення системи та додатки займають значну частину пам’яті.

5Якщо поставляється з Android Oreo / Android 9 Pie, що можна оновити до Android 10. Зверніть увагу, що можуть бути витрачені додаткові мобільні дані.