Shopping bag with items Facebook Google Warning Chevron right Arrow upward HMD Global Checkmark Location New release /Mail OfferPrivacy tip External link Facebook Instagram YouTube Twitter Display 6.26 inches 6.26 Face unlock Battery Google Assistant Arrow right

Nokia 3.2

Nokia 3.2
Nokia 3.2
Nokia 3.2

Більший дисплей не означає більшу ціну.

Nokia 3.2
Nokia 3.2
Nokia 3.2
Колір
  • Територія твоєї техніки
  • Rozetka
  • Comfy
  • Алло
  • Територія твоєї техніки
  • Rozetka
  • Comfy
  • Алло

Nokia 3.2

Побачте найдрібніші деталі за допомогою 6,26” HD+ дисплею та встигайте більше з батареєю, якої вистачить до 2 днів 1. Закарбуйте найяскравіші моменти за допомогою 13 Мп і 5 Мп камер, навіть за умов слабкого освітлення. Ідентифікація за обличчям для миттєвого доступу до вашого телефона. Виконуйте всі необхідні задачі з допомогою Google Асистента.

Усі характеристики

Дисплей

6,26" HD+ дисплей із співвідношенням сторін 19:9.

Ідентифікація по обличчю

Основна камера на 13 Мп із автофокусом. Фронтальна камера на 5 Мп із функцією розпізнавання обличчя.

акумулятор

До 2 днів роботи батареї на 1 заряді ¹.

Google Assistant

Швидкий доступ до Google Асистента за допомогою спеціальної кнопки.

Переглядайте більше, робіть більше

Переглянути зараз

Ще більший, ще кращий

It’s big and it’s clever

Дисплей, призначений для якісних трансляцій, що адаптується до умов навколишнього середовища, дозволить переглядати весь ваш улюблений контент. Камери пристрою зніматимуть завжди з однаковою високою якістю — незалежно від освітлення, а внутрішня пам'ять разом з додатковими картами дозволять зберегти ваші найкращі спогади. Функція ідентифікації по обличчю забезпечить максимальну безпеку вашого контенту.

Дисплей

Великий екран, що пристосовується до вас.

Зануртесь у вир подій на великому дисплеї 6,26” HD+ та помічайте кожну дрібницю за рахунок співвідношення сторін 19:9. Функція адаптивної яскравості забезпечить вам максимальну чіткість зображення. Ідеальний дисплей для перегляду ваших найкращих спогадів.

Камера, що однаково якісно працює за умов будь-якого освітлення

Надточна 13 МП основна камера з автофокусом ефективна як у приміщенні, так і на вулиці. 5 МП фронтальна камера робить якісні знімки за умов будь-якого освітлення.

Ідентифікація по обличчю

Тепер розблокування стало ще швидкішим

Ще одна перевага. Завдяки ефективній ідентифікації по обличчю телефон розблокується менше ніж за дві секунди, навіть за умов слабкого освітлення. Ця функція управляється штучним інтелектом, що забезпечує ідентифікацію по очам і містить у собі алгоритми глибокого вивчення — а це є гарантією безпеки, зручності та швидкості.

ПЗ

Android™ 10 доступна для завантаження

Окрім спрощених налаштувань конфіденційності, швидшого написання відповідей та комплексних вдосконалень, завдяки яким використання пристрою стає простішим, Android 10 постачається з безліччю нових функцій, що допоможуть отримувати максимум користі від смартфона Nokia.

  • Темна тема
  • Розумні відповіді
Дізнайтеся більше про Android 10

акумулятор

Ефективність щодня

Спокійно залишайте вдома зарядний пристрій від смартфона на вихідні. Заряду акумулятора Nokia 3.2 вистачає на 2 дні1, при цьому штучний інтелект вивчає, як ви користуєтесь телефоном, щоб мінімізувати застосування додатків і споживання енергії та забезпечити неперевершений термін служби акумулятора.

Ємність акумулятора

Тепер заряду акумулятора вистачить на дні, а не години

Заряду надмісткого акумулятора 4000мА·г 2 вистачає на 2 дні1. І це ще не все. За допомогою Android™ 9 Pie телефон стає розумнішим: функція "Адаптивний акумулятор" управляє фоновими додатками та вивчає, як ви користуєтесь пристроєм. Тому, якщо ви навіть забудете зарядний пристрій, це не стане проблемою.

Характеристики

Створений для високої ефективності

Чотирьохядерний процесор Qualcomm Snapdragon®™ 429 виготовляється за допомогою 12 нанометрів. Вражає? Саме так! Він забезпечує максимальну продуктивність і значну економію заряду акумулятора.

Індикатор повідомлень

Весь ваш світ перед очима

Хочете ненадовго забути про справи? Якщо Nokia 3.2 заблоковано, кнопка живлення помірно спалахує, коли вам приходять повідомлення, а отже, ваш дзен не буде перервано.

Google Assistant

Відчуйте всі переваги корисних функцій та голосового управління де б ви не знаходились, лише натиснувши Google Assistant Button

Жити у шаленому ритмі легше разом із Google Assistant Button3. Ставте запитання, уточнюйте свій графік та навіть коригуйте частоту сповіщень, аби ніщо не відволікало вас. Чим частіше ви користуєтесь Google Assistant, тим розумнішим він стає. Таким чином, ви зможете встигнути значно більше, витрачаючи менше часу на телефон.

Visual snapshot ("знімок дій")

Дізнавайтеся більше, робіть більше

Яскраві фото лише у два дотика. З проактивними рекомендаціями та персоналізованими даними ви побачите всю необхідну інформацію, щоб тримати все під контролем впродовж дня. Розклад всіх ваших зустрічей та інформація стосовно щоденних поїздок на роботу та додому — все це тут.

Що найкраще за все? Чим більше ви ним користуєтеся, тим більше ваших уподобань він вивчає. Це ідеальний помічник протягом дня.

Режим рації

Поділіться своїми планами, і він допоможе вам їх реалізувати.

Бажаєте швидший спосіб спілкування з Google Assistant? Натисніть та утримуйте Google Assistant Button і одразу ж ставте запитання або необхідні задачі для виконання.

Дослідження Counterpoint

Другий рік лідери рейтингу довіри до брендів *

Nokia очолює рейтинг довіри за показниками якості збірки, програмного забезпечення й оновлень системи безпеки

Із щомісячним оновленням системи безпеки протягом 3 років і програмного забезпечення Android™ протягом 2 років смартфони Nokia знову зайняли верхні рядки рейтингу довіри за версією Counterpoint Research 2020 року. А завдяки тестуванню пристроїв, яке перевищує середні показники у галузі, ми також випереджаємо інші бренди смартфонів за якістю збірки. Детальніше — у дослідженні.

logo-Counterpoint-black-180px

Ознайомитися з дослідженням

Не пропустіть! Зареєструйтесь і серед перших отримуйте новини та пропозиції щодо телефонів Nokia.

Google, Android та інші пов'язані торгові марки є власністю Google LLC. Qualcomm і Snapdragon є торговими марками Qualcomm Incorporated, зареєстрованими в США та інших країнах. aptX є торговою маркою Qualcomm Technologies International, Ltd., зареєстрованою в США та інших країнах. Пропозиції можуть відрізнятися. Перевіряйте наявність на локальному ринку. Технічні характеристики, функції та іншу наведену тут інформацію про виріб може бути змінено без повідомлення. Усі зображення наведено виключно для ілюстрації.

1Перевірка роботи акумулятора проводилась компанією HMD Global шляхом випробування пристрою протягом 2 днів в умовах реального життя. Випробування відбувалося шляхом активного користування пристроєм із новим акумулятором протягом 5 годин на день. Приклади користування: ігри, потокова трансляція відео, дзвінки, відправлення SMS, пошук і перегляд інформації, а також користування додатками (наприклад, перегляд інформації у соціальних мережах, читання новин, керування інтерфейсом користувача та прослуховування музики). Випробування проводилося у нормальних умовах користування пристроєм в освітленому приміщенні. У нічний час пристрій знаходився в режимі очікування.

2Батарея має обмежену кількість циклів зарядки, ємність батареї знижується з часом. Тому, можливо, з часом акумулятор необхідно буде замінити.

3Google Assistant доступний не на всіх ринках і мовах. В регіонах, де Google Assistant недоступний, можна використовувати Google Search. Перевірте доступність на сайті https://support.google.com/assistant.

4Попередньо встановлене програмне забезпечення системи та додатки займають значну частину пам’яті.

5Якщо поставляється з Android Oreo / Android 9 Pie, що можна оновити до Android 10. Зверніть увагу, що можуть бути витрачені додаткові мобільні дані.