Nokia 3.1 Plus

‌‌

Nokia 3.1 Plus

Кращий ніж будь-коли

Дисплей

Побачте всі деталі

Огляд екрану
Огляд екрану
Огляд екрану

Дисплей

Побачте всі деталі

Побачте світ по-новому. Завдяки вражаючому шестидюймовому дисплею HD+ зображення на смартфоні Nokia 3.1 Plus виглядають контрастними, чіткими і живішими.

  • Дисплей 6" HD+
  • 18:9 ще більше задоволення від перегляду

Камера

Ще якісніші фото

Дізнатися більше про технологію
Дізнатися більше про технологію
Дізнатися більше про технологію

Дизайн

Вишуканий і міцний

Апаратне забезпечення

Справжня надійність

Дізнайтеся більше про акумулятор

Апаратне забезпечення

До двох днів роботи від акумулятора¹

Завдяки акумулятору, що тримає заряд до двох днів без підзарядки1, смартфон Nokia 3.1 Plus стане вашим надійним помічником. Восьмиядерний процесор MediaTek Helio P22 використовує 4 ядра для виконання базових завдань, а для більшої потужності — всі 8 ядер. Це означає, що ви більше не будете постійно хвилюватися про рівень заряду акумулятора та зможете зосередитися на розвагах або роботі.

  • 3500 мА-год2 (акумулятор)
  • MediaTek Helio P22

Дослідження Counterpoint

Телефони Nokia посіли перше місце за показниками оновлення програмного забезпечення й системи безпеки

Разом із смартфонами Nokia ви отримуєте 2 роки оновлень програмного забезпечення й 3 роки щомісячних оновлень системи безпеки. Завдяки виконанню цієї обіцянки ми є лідерами за показниками оновлення операційної системи та безпеки, випереджаючи усі інші бренди смартфонів. Детальніше — у дослідженні Counterpoint.

Android One

Найкраще від Android™

Дізнатися більше про Android
Дізнатися більше про Android
Дізнатися більше про Android

Android One

Найкраще від Android

Android One — це система, яка відповідає суворим вимогам Google до програмного забезпечення. Смартфон Nokia 3.1 Plus на Android One надає все те, що вам потрібно, — простий і зрозумілий інтерфейс, набір попередньо встановлених додатків, а також безкоштовний простір для зберігання фото у високій якості з Google Фото4. Завдяки регулярним оновленням системи безпеки й оновленням ОС упродовж двох років смартфон Nokia 3.1 Plus на Android One повністю захищений і оптимізований для найновіших додатків від Google, наприклад Google Assistant.

Аксесуари

Для легкого відтворення музики

Насолоджуйтеся улюбленою музикою зі смартфоном Nokia та бездротовими навушниками Nokia True Wireless, не втрачаючи якості звуку. Надлегкі навушники можна носити у компактному чохлі разом із акумулятором, якого вистачає на 14 годин² прослуховування аудіо без додаткової підзарядки.

Nokia 3.1 Plus

Отримуйте більше вражень від перегляду улюблених відео або гри в ігри на Nokia 3.1 Plus завдяки великому шестидюймовому дисплею HD+ зі співвідношенням сторін 18:9 і акумулятору, що тримає заряд до двох днів без підзарядки. Робіть портрети вражаючої якості завдяки подвійній основній камері, використовуючи режим боке під час або після фотографування. Безпечна операційна система Android Oreo останньої версії без зайвих додатків.

Обрати офіційного продавця

Усі характеристики
Усі характеристики
Усі характеристики

Зареєструватися

Отримуйте наші останні новини одними із перших.

Google, Android та інші торгові марки є власністю Google LLC. Oreo є торговою маркою групи Mondelez International, Inc. Пропозиції можуть відрізнятися. Перевіряйте наявність на локальному ринку. Усі специфікації, характеристики й інші надані відомості про продукт можуть бути змінені без попередження. Усі зображення наведено виключно для ілюстрації.

1Перевірка роботи акумулятора проводилась компанією HMD Global шляхом випробування пристрою протягом 2 днів в умовах реального життя. Випробування відбувалося шляхом активного користування пристроєм із новим акумулятором протягом 5 годин на день. Приклади користування: ігри, потокова трансляція відео, дзвінки, відправлення SMS, пошук і перегляд інформації, а також користування додатками (наприклад, перегляд інформації у соціальних мережах, читання новин, керування інтерфейсом користувача та прослуховування музики). Випробування проводилося у нормальних умовах користування пристроєм в освітленому приміщенні. У нічний час пристрій знаходився в режимі очікування.

2 Кількість циклів заряджання акумулятора обмежено, а його ємність із часом зменшується. Зрештою акумулятор доведеться замінити.

3 Перевіряйте наявність на локальному ринку. Може бути недоступне в деяких регіонах.

4 Безкоштовне безлімітне сховище для зберігання фото і відео у високій якості. Потрібен обліковий запис Google і з’єднання з інтернет.

5 Попередньо встановлене програмне забезпечення системи та додатки займають значну частину пам’яті.