Shopping bag with items Shopping bag loading Facebook Google Warning Chevron right Arrow upward HMD Global Checkmark Location New release /Mail OfferPrivacy tip Error Hexagon External link Facebook Instagram YouTube Twitter Camera Display 6.55 inches 6.55 Processor Battery Arrow right

Nokia 5.3

Смартфони
Nokia 5.3

Більше камер, більший дисплей, менше нудьги.

Колір

Nokia 5.3

Виходьте за межі з Nokia 5.3. Неймовірний модуль із квадрокамерою розширить межі звичайної зйомки. Ультравеликий 6,55" екран подарує таке відчуття присутності, наче ви перебуваєте в іншому світі. З ємним акумулятором, що працює до 2 днів1, забудьте про хвилювання й розряджену батарею. А процесор Qualcomm® Snapdragon™ 665 і остання ОС Android 10, що протягом двох років ставатиме краще з кожним оновленням ПЗ, дозволять швидко виконувати безліч задач.

Усі характеристики

Камера

Неймовірний модуль із чотирма камерами та штучним інтелектом для зйомки.

Дисплей

Переглядайте свої відео на величезному 6,55” дисплеї.

Процесор

Потужний процесор Qualcomm® Snapdragon™ 665 створений для ігор.

акумулятор

Користуйтеся смартфоном ще довше з акумулятором, що працюватиме до 2 днів 1 на 1 заряді.

Досягайте більшого. Виходьте за межі.

Переглянути зараз

Квадрокамера

Та сама камера для ваших особливих моментів

Модуль із чотирма камерами дозволить поглянути на світ під новим кутом. Портрети чи фотографії в ночі — із інтелектуальними режимам зйомки втілюйте найсміливіші ідеї за будь-якого освітлення.

Дизайн

Неперевершена витривалість

Nokia 5.3 має витончене переднє 2.5D скло і стійку до подряпин композитну задню панель, що забезпечує додаткову міцність. Оберіть один із 3 приголомшливих кольорів, натхненних скандинавськими мотивами, — аквамарин, пісочний або графіт.

СЕРТИФІКОВАНО TÜV RHEINLAND

Ваші очі будуть вам вдячні

Телефон має надвеликий дисплей та інші характеристики, що мінімізують негативний вплив на ваш зір. Зокрема, Nokia 5.3 отримав сертифікат Low Blue Light (фильтрація синього світла) від TÜV Rheinland, що підтверджує менше навантаження на очі, коли ви користуєтесь улюбленими додатками, граєте або переглядаєте відео.

Дізнатися більше

Ще якісніші фото завдяки штучному інтелекту

"Розумні" інструменти для створення надзвичайних фотографій

Використовуйте креативні інструменти на базі штучного інтелекту та отримуйте приголомшливі знімки. За допомогою нічного режиму отримуйте якісніші кадри навіть в умовах низької освітленості без спалаху. Знімайте зіркові фото у "Портретному режимі" з покращеними ефектами боке.

Дисплей

Зануртеся у зображення на великому екрані

Граєте в ігри чи переглядаєте відео — вражаючий 6,55″ екран подарує таке відчуття присутності, наче ви перебуваєте в іншому світі. Навіть із таким величезним екраном телефон має ергономічний дизайн і зручно лежить у руці. Безпрограшний варіант.

До двох днів роботи від акумулятора¹

Акумулятор, якому можна довіряти

Користуйтеся смартфоном до 2 днів 1 з акумулятором 4000мА·год 2 і функцією «Адаптивна батарея» на базі штучного інтелекту, що заощадить енергію для улюблених додатків. З ємним акумулятором вам ніколи не потрібно буде хвилюватися про те, що телефон розрядиться у незручний момент.

Ігри та розваги

Висока швидкість роботи. Оптимізований для ігор.

Ще більше розваг й ігор завдяки динамічному процесору Qualcomm® Snapdragon™ 665 і величезному 6.55” екрану.

Гарантія від Android One

Готовий до оновлення Android™ 11 та наступних версій

Android One гарантує «чисте» програмне забезпечення з налагодженим інтерфейсом і відсутністю зайвих додатків. До того ж із постійними оновленнями системи безпеки та ПЗ ваш смартфон Nokia 5.3 з часом ставатиме тільки кращим.

Кнопка Google Асистент³

Надійний помічник за будь-яких обставин

Легкий доступ до вашого улюбленого помічника за допомогою окремої кнопки Google Асистент 3. Чим більше ви користуєтесь помічником, тим швидше він навчається — ви зможете робити більше справ і приділяти менше часу своєму телефону.

Дослідження Counterpoint

Другий рік лідери рейтингу довіри до брендів⁵

Nokia очолює рейтинг довіри за показниками якості збірки, програмного забезпечення й оновлень системи безпеки

Із щомісячним оновленням системи безпеки протягом 3 років і програмного забезпечення Android™ протягом 2 років смартфони Nokia знову зайняли верхні рядки рейтингу довіри за версією Counterpoint Research 2020 року. А завдяки тестуванню пристроїв, яке перевищує середні показники у галузі, ми також випереджаємо інші бренди смартфонів за якістю збірки. Детальніше — у дослідженні.

logo-Counterpoint-black-180px

Ознайомитися з дослідженням

Не пропустіть! Зареєструйтесь і серед перших отримуйте новини та пропозиції щодо телефонів Nokia.

Android, Google та інші пов'язані марки та логотипи є торговими марками компанії Google LLC. Qualcomm і Snapdragon є торговими марками Qualcomm Incorporated, зареєстрованими в США та інших країнах. Пропозиції можуть відрізнятися. Перевіряйте наявність на локальному ринку. Усі технічні характеристики, функції та іншу наведену інформацію про виріб може бути змінено без повідомлення. Усі зображення наведено виключно для ілюстрації.

1Перевірка роботи акумулятора проводилась компанією HMD Global шляхом випробування пристрою протягом 2 днів в умовах реального життя. Випробування відбувалося шляхом активного користування пристроєм із новим акумулятором протягом 5 годин на день. Приклади користування: ігри, потокова трансляція відео, дзвінки, відправлення SMS, пошук і перегляд інформації, а також користування додатками (наприклад, перегляд інформації у соціальних мережах, читання новин, керування інтерфейсом користувача та прослуховування музики). Випробування проводилося у нормальних умовах користування пристроєм в освітленому приміщенні. У нічний час пристрій знаходився в режимі очікування.

2 Кількість циклів заряджання акумулятора обмежено, а його ємність із часом зменшується. Зрештою акумулятор доведеться замінити.

3Google Assistant доступний не на всіх ринках і мовах. В регіонах, де Google Assistant недоступний, можна використовувати Google Search. Перевірте доступність на сайті https://support.google.com/assistant.

4Попередньо встановлене програмне забезпечення системи та додатки займають значну частину пам’яті.