Shopping bag with items Facebook Google Warning Chevron right Arrow upward HMD Global Checkmark Location New release /Mail OfferPrivacy tip External link Facebook Instagram YouTube Twitter Camera Display 6.39 inches 6.39 Battery Processor Arrow right

Nokia 5.4

Nokia 5.4
Nokia 5.4
Nokia 5.4

Проявіть творчість завдяки квадрокамері та кінематографічним ефектам.

Nokia 5.4
Nokia 5.4
Nokia 5.4
Колір
 • Rozetka
 • Allo
 • Vodafone
 • Comfy
 • Eldorado
 • TTT
 • Brain
 • ITbox
 • Rozetka
 • Allo
 • Vodafone
 • Comfy
 • Eldorado
 • TTT
 • Brain
 • ITbox

Nokia 5.4

Мистецтво в кожному кадрi з Nokia 5.4. Квадрокамера на 48 мегапікселів з удосконаленою функцією запису відео та кінематографічними ефектами – знімайте світ навколо себе у приголомшливих деталях. З акумулятором, що працює до 2 днів без підзарядки1 та надійним і швидким процесором Qualcomm® Snapdragon™ 662 ви зможете довше займайтеся улюбленими справами. Смарфон сумісний з Android 11 та майбутніми версіями.

Усі характеристики

Камери

Знімайте світ навколо себе: основна камера 48 МП з чотирма об'єктивами та фронтальна – 16 МП.

Дисплей

Відчуйте всю повноту картини з екраном 6.39” HD+ та отвором-цяткою для фронтальної камери.

акумулятор

Технологія на базі штучного інтелекту –«Адаптивна батарея» –допоможе бути на зв'язку до 2 д нів без підзарядки1.

Процесор

Оберіть розумний телефон на мобільній платформі Qualcomm® Snapdragon™ 662.

Мистецтво в кожному кадрi з Nokia 5.4.

Переглянути зараз

Камери

Знімайте, як профі

деталізовані знімки улюблених речей з нульовою затримкою затвора за допомогою квадрокамери 48 МП і фронтальної камери 16 МП. Знімайте світ у русі, записуючи відео у кінематографічній якості, та додайте трохи творчості з такими інструментами, як корекція кольорів.

Процесор Qualcomm® Snapdragon™ 662

Покладіться на штучний інтелект

Виберіть пристрій, створений для ваших потреб. Мобільна платформа Qualcomm® Snapdragon™ 662 використовує найновіші можливості штучного інтелекту, завдяки чому ви можете залишатися продуктивними у будь-якій справі.

Екран 6.39" HD+, отвір-цятка для фронтальної камери

Орієнтуйтеся на щось більше

Отримайте більше простору для перегляду відео, ігор та користування інтернетом на великому екрані 6.39” HD+ з отвором-цяткою для фронтальної камери. Насолоджуйтеся надійністю та красою телефона завдяки привабливому скандинавському дизайну та міцному корпусу в насичених кольорах.

До 2 днів на 1 заряді

Тримайте заряд у будь-якій ситуації

Із акумулятором, що працює до 2 днів без підзарядки1, ви можете займатися своїми справами, не хвилюючись про несвоєчасне вимкнення телефона. Технологія на базі штучного інтелекту «Адаптивна батарея» оптимізує енергоспоживання тих додатків, якими ви користуєтеся найбільше, тож можна довше займатися тим, що вам подобається.

Android One

Безпечність і актуальність

Будьте готові до будь-яких викликів. Безпечність і актуальність: користуйтеся найновішими функціями Android™ з 3 роками щомісячних оновлень системи безпеки і 2 роками оновлень ПЗ. Крім того, завдяки сумісності з Android 11 та новішими версіями ваш телефон буде постійно ставати кращим.

Не пропустіть! Зареєструйтесь і серед перших отримуйте новини та пропозиції щодо телефонів Nokia.

HMD Global Oy має ексклюзивну ліцензію на виробництво телефонів і планшетів під брендом Nokia. Nokia — зареєстрована торгова марка Корпорації Nokia. Android, Google та інші знаки й логотипи — товарні знаки Google LLC. Qualcomm Snapdragon — продукт Qualcomm Technologies Inc. та/або її дочірніх компаній. Qualcomm і Snapdragon — торгові марки Qualcomm Incorporated, зареєстровані в США та інших країнах. USB Type-C™ та USB-C™ — торгові марки USB Implementers Forum. Пропозиції можуть відрізнятися в залежності від країни. Перевіряйте наявність на локальному ринку. Усі технічні характеристики, функції та інша інформація про пристрій можуть бути змінені без попереднього повідомлення. Усі зображення служать тільки для цілей ілюстрації.

1Перевірка роботи акумулятора проводилась компанією HMD Global шляхом випробування пристрою протягом 2 днів в умовах реального життя. Випробування відбувалося шляхом активного користування пристроєм із новим акумулятором протягом 5 годин на день. Приклади користування: ігри, потокова трансляція відео, дзвінки, відправлення SMS, пошук і перегляд інформації, а також користування додатками (наприклад, перегляд інформації у соціальних мережах, читання новин, керування інтерфейсом користувача та прослуховування музики). Випробування проводилося у нормальних умовах користування пристроєм в освітленому приміщенні. У нічний час пристрій знаходився в режимі очікування.

2Google Асистент доступний не на всіх ринках і мовах. В регіонах, де Google Асистент недоступний, можна використовувати Google Пошук. Перевірте доступність на сайті https://support.google.com/assistant.

3 Кількість циклів заряджання акумулятора обмежено, а його ємність із часом зменшується. Зрештою акумулятор доведеться замінити.

4Попередньо встановлене програмне забезпечення системи та додатки займають значну частину пам’яті.

5Звіт Counterpoint Research: «Телефони Nokia очолюють рейтинг довіри за показниками якості збірки, програмного забезпечення й оновлень системи безпеки», 2020 р.