Nokia 5310

‌‌

Nokia 5310

Залишайтеся на хвилі ритму

Придбати зараз

FM-радіо та MP3-плеєр

Насолода для вух

Розважайтеся будь-де і будь-коли завдяки MP3-плеєру1 і бездротовому FM-радіо зі спеціальними кнопками керування музикою та двома потужними динаміками.

Дізнайтеся більше
Дізнайтеся більше
Дізнайтеся більше

Дизайн

Повернення класики

Із простими у користуванні кнопками, плавними лініями та приємним покриттям корпусу Nokia 5310 — це вдосконалена версія класичної моделі з легендарним дизайном, що отримав нове життя.

Музика

Із музикою в серці

Перевіряйте, яка музика зараз грає, завдяки зручному, заокругленому дисплею. Швидко змінюйте ритм за допомогою спеціальних кнопок керування музикою. Дозвольте музиці на телефоні лунати в унісон із ритмами вашого дня.

Довговічність

Уперед!

Відчуйте запал і творіть разом із Nokia 5310. Завдяки ємному акумулятору, що дозволяє працювати на 1 заряді ще довше, актуальному дизайну та надійній технології — телефон ніколи вас не підведе.

Сумісність

Залишайтеся на зв'язку 24/7

Забудьте про підзарядку з акумулятором, що годинами триматиме заряд під час розмов, і декілька тижнів у режимі очікування. До того ж із подвійним потужним фронтальним динаміком ви не пропустите жодного дзвінка.

Функції

Nokia 5310

Залишайтеся на хвилі ритму з Nokia 5310. Слухайте улюблену музику в MP3-плеєрі 1 або FM-радіо й не пропустіть жодного дзвінка завдяки подвійним потужним динамікам. Залишайтеся на зв'язку день у день завдяки великій ємності акумулятора. А оновлений дизайн усім відомої моделі додасть оригінальності.

FM-радіо та MP3-плеєр

FM-радіо та MP3-плеєр

Бездротове FM-радіо зі спеціальними кнопками керування музикою.

Подвійний фронтальний динамік

Подвійний фронтальний динамік

Гучний і чіткий звук при кожному дзвінку.

 Подовжений час роботи акумулятора

Подовжений час роботи акумулятора

Акумулятор, що тижнями може працювати в режимі очікування.

Дизайн

Дизайн

Ретро-класика за стандартами 2020 року.

Усі характеристики

Nokia 5310

Вже у продажу

Ціни у офіційних партнерів можуть відрізнятися залежно від модифікації пристроїв (наприклад, обсягу пам'яті). Як учасник програми Amazon Associates, HMD Global отримує бонуси від покупок, що відповідають вимогам.

Зареєструватися

Отримуйте наші останні новини одними із перших.

HMD Global Oy є ексклюзивним власником ліцензії на виробництво телефонів та планшетів під брендом Nokia. Nokia є зареєстрованою торговою маркою корпорації Nokia.

Усі технічні характеристики, функції та іншу наведену тут інформацію про продукт може бути змінено без повідомлення. Пропозиції можуть відрізнятися. Перевіряйте наявність на локальному ринку. Усі зображення наведено виключно для ілюстрації.

1Потрібна карта пам'яті MicroSD, що можна придбати окремо.

2 Кількість циклів заряджання акумулятора обмежено, а його ємність із часом зменшується. Зрештою акумулятор доведеться замінити.

3 Попередньо встановлена операційна система та програми займають значну частину пам’яті.

(