Shopping bag with items Shopping bag loading Google Account Warning Chevron right Chevron down Chevron up Arrow upward Checkmark-outline Location New release /Mail Offer Privacy tip Account External link Facebook Instagram YouTube Twitter Error Hexagon Phone with notch Play Music Speaker Battery Design

Nokia 5310

Skip to main content

Повернення класики з потужним звуком.

Enlarge Чорний Nokia 5310 from Front and Back
Enlarge Чорний Nokia 5310 from Front
Enlarge Чорний Nokia 5310 from Back
Enlarge Чорний Nokia 5310 from Back
Enlarge Чорний Nokia 5310 from Front and Back
Enlarge Чорний Nokia 5310 from Front
Enlarge Чорний Nokia 5310 from Back
Enlarge Чорний Nokia 5310 from Front and Back
КолірЧорний
Отримувати сповіщення

Повідомити мене, коли товар Nokia 5310 буде доступним для покупки

Введіть електронну адресу нижче, і ми повідомимо вам, коли цей товар стане доступним.

  • TTT
  • Rozetka
  • Brain
  • Citrus

Залишайтеся на хвилі ритму

Nokia 5310

Залишайтеся на хвилі ритму з Nokia 5310. Слухайте улюблену музику в MP3-плеєрі 1 або FM-радіо й не пропустіть жодного дзвінка завдяки подвійним потужним динамікам. Залишайтеся на зв'язку день у день завдяки великій ємності акумулятора. А оновлений дизайн усім відомої моделі додасть оригінальності.
Усі характеристики

FM-радіо та MP3-плеєр

Бездротове FM-радіо зі спеціальними кнопками керування музикою.

Подвійний фронтальний динамік

Гучний і чіткий звук при кожному дзвінку.

Подовжений час роботи акумулятора

Акумулятор, що тижнями може працювати в режимі очікування.

Дизайн

Ретро-класика за стандартами 2020 року.

FM-радіо та MP3-плеєр

Насолода для вух

Розважайтеся будь-де і будь-коли завдяки MP3-плеєру1 і бездротовому FM-радіо зі спеціальними кнопками керування музикою та двома потужними динаміками.
FM-радіо

Залишайтеся на зв'язку протягом дня

Слухайте передачі улюблених радіостанцій завдяки вбудованому FM-радіо. Жодних навушників — просто увімкніть музику й слухайте її прямо через гучні динаміки.

MP3-плеєр

Розпочніть вечірку де завгодно

Тримайте ритм завдяки вбудованому MP3-плеєру 1та спеціальним кнопками керування музикою. Завантажуйте улюблені треки на карту пам'яті об'ємом 32 Гб і насолоджуйтесь піснями, куди б ви не прямували, адже з музикою завжди веселіше.
Подвійний фронтальний динамік

Увімкни музику на повну

Насолоджуйтеся гучною сучасною музикою і радіо цілий день завдяки подвійним фронтальним динамікам.

Окремі кнопки керування музикою

Оберіть Натисність Play. Програйте ще раз.

Перемикайтеся між улюбленими радіостанціями, обирайте потрібний трек або регулюйте гучність за допомогою спеціальних кнопок для керування музикою — і залишайтеся на хвилі ритму.

Музика

Із музикою в серці

Перевіряйте, яка музика зараз грає, завдяки зручному, заокругленому дисплею. Швидко змінюйте ритм за допомогою спеціальних кнопок керування музикою. Дозвольте музиці на телефоні лунати в унісон із ритмами вашого дня.

Дизайн

Повернення класики

Із простими у користуванні кнопками, плавними лініями та приємним покриттям корпусу Nokia 5310 — це вдосконалена версія класичної моделі з легендарним дизайном, що отримав нове життя.

Довговічність

Уперед!

Відчуйте запал і творіть разом із Nokia 5310. Завдяки ємному акумулятору, що дозволяє працювати на 1 заряді ще довше, актуальному дизайну та надійній технології — телефон ніколи вас не підведе.

Сумісність

Залишайтеся на зв'язку 24/7

Забудьте про підзарядку з акумулятором, що годинами триматиме заряд під час розмов, і декілька тижнів у режимі очікування. До того ж із подвійним потужним фронтальним динаміком ви не пропустите жодного дзвінка.

Не пропустіть! Зареєструйтесь і серед перших отримуйте новини та пропозиції щодо телефонів Nokia.

HMD Global Oy є ексклюзивним власником ліцензії на виробництво телефонів та планшетів під брендом Nokia. Nokia є зареєстрованою торговою маркою корпорації Nokia.

Усі технічні характеристики, функції та іншу наведену тут інформацію про продукт може бути змінено без повідомлення. Пропозиції можуть відрізнятися. Перевіряйте наявність на локальному ринку. Усі зображення наведено виключно для ілюстрації.

1Потрібна карта пам'яті MicroSD, що можна придбати окремо.
2 Кількість циклів заряджання акумулятора обмежено, а його ємність із часом зменшується. Зрештою акумулятор доведеться замінити. 3 Попередньо встановлена операційна система та програми займають значну частину пам’яті.