‌‌

Nokia 7.1

Наважтеся бути яскравим

Камера

Яскраві фотографії, які ви захочете показати всім

За допомогою Nokia 7.1 ви зможете створювати настільки чіткі та яскраві фотографії, що ними обов'язково захочеться поділитися. Камера з двома сенсорами й оптикою ZEISS робить вражаючі фото, а технологія штучного інтелекту дозволяє творчо оформлювати кожну фотографію за допомогою 3D-персонажів, рамок і фільтрів.

Огляд камери
Огляд камери
Огляд камери

PureDisplay

Відчуйте найменші деталі

Дисплей смартфона Nokia 7.1 миттєво підлаштовується під освітленість зовнішнього середовища, демонструючи незмінну чіткість зображення як за умов низької освітленості, так і при яскравому світлі.

Дізнатися більше
Дізнатися більше
Дізнатися більше

Дизайн

Розкішний зовнішній вигляд

Апаратне забезпечення

Цілий день без заряджання

Із Nokia 7.1 можна довше дивитися відео, грати в ігри, користуватися інтернетом не турбуючись про акумулятор. Завдяки потужній мобільній платформі Qualcomm® Snapdragon™ 636, ваш смартфон можна успішно використовувати як для ігор із доповненою реальністю, так і для прямих трансляцій.

До

400 ГБ: підтримка карт пам'яті MicroSD 3/4 ГБ оперативної пам'яті

Програмне забезпечення

Найкраще від Android

Телефони сімейства Android One відповідають особливо високим вимогам Google до програмного забезпечення. Як пристрій із Android One, Nokia 7.1 надає все, що вам потрібно, і нічого зайвого.

Дізнатися більше про Android
Дізнатися більше про Android
Дізнатися більше про Android

Nokia 7.1

Обрати офіційного продавця

Усі технічні характеристики
Усі технічні характеристики
Усі технічні характеристики

Android є торговою маркою Google LLC. Qualcomm Snapdragon є продуктом Qualcomm Technologies Inc. та/або її дочірніх компаній. USB Type-C™ є торговою маркою USB Implementers Forum. Пропозиції можуть відрізнятися. Перевіряйте наявність на локальному ринку. Технічні характеристики, функції та іншу наведену тут інформацію про виріб може бути змінено без попередження. Усі зображення наведено виключно для ілюстрації.

1 Google Фото пропонує безкоштовне безлімітне сховище для зберігання фото і відео у високій якості. Потрібен аккаунт Google та з’єднання з інтернет.

2. Комплект Nokia True Wireless включає портативний футляр, що містить 4 додаткових акумулятори, які забезпечують до 15 годин роботи без додаткової підзарядки. Кількість циклів заряджання акумулятора обмежено, а його ємність із часом зменшується. Зрештою акумулятор доведеться замінити. Тестування проводилося у лабораторних умовах.

3 Попередньо встановлена операційна система та додатки займають значну частину пам’яті.

4 Кількість циклів заряджання акумулятора обмежено, а його ємність із часом зменшується. Зрештою акумулятор доведеться замінити. Тестування проводилося у лабораторних умовах.

5Якщо поставляється з Android Oreo, що можна оновити до Android 9 Pie. Зверніть увагу, що можуть бути витрачені додаткові мобільні дані.