Shopping bag with items Shopping bag loading Facebook Google Warning Chevron right Arrow upward HMD Global Checkmark Location New release /Mail OfferPrivacy tip Error Hexagon External link Facebook Instagram YouTube Twitter Arrow right Design Display 2.8 inches 2.8 Store 4G 4G
Фічерфони
Nokia 8000 4G

Соціальні мережі, 4G та лаконічна вишуканість.

Колір

Додайте трохи вишуканості

Переглянути зараз

Nokia 8000 4G

Nokia 8000 4G простий у використанні та приємний на вигляд завдяки ретельно розробленому дизайну скляного корпусу. Підкресліть свою елегантність із кольорами, натхненними дорогоцінним камінням, і стильним хромованим покриттям бокової рамки. Ефективно використовуйте екран 2.8" і зносостійку закруглену 3D-клавіатуру, що створенні для вашого комфорту. Усе це робить спілкування у Facebook і WhatsApp, перегляд відео на YouTube і планування поїздок з Google Картами ще приємнішим. До того ж, 4G забезпечує більш стабільну роботу. А з такими необхідними речами, як Google Асистент, висока міцність та довговічність акумулятора, ви отримаєте водночас дуже надійний і стильний пристрій.

Усі характеристики

Дизайн

Ви не зможете встояти перед глянцевим корпусом, натхненним дорогоцінним камінням, і зручною заокругленою 3D-клавіатурою.

Дисплей

Використовуйте свої додатки та переглядайте контент із задоволенням на екрані 2.8" із підвищеною чіткістю.

Корисні інструменти

Заходьте у Facebook,YouTube і WhatsApp, а також вирушайте на пошуки пригод з Google Картами.

Мережа 4G з функцією точки доступу Wi-Fi

Користуйтеся мережею 4G з кращою якістю дзвінків, високою швидкістю передачі даних та точкою доступу Wi-Fi.

Дизайн

Вишуканий стиль

Телефон Nokia 8000 4G створений сяяти: завдяки високоякісному скляному корпусу і кольорам, натхненним дорогоцінним камінням, таким як білий опал, чорний онікс, синій топаз і золотистий цитрин. Завершальним штрихом є елегантне хромоване покриття рамки бокових граней.

Ваше відображення

Стиль — це не мода, а вміння бути впевненим у собі. Додайте своєму життю яскравих моментів із унікальним усередині й гарним зовні телефоном. Nokia 8000 4G ідеально доповнить ваш стиль.

Мережа 4G з функцією точки доступу Wi-Fi

Якісне з'єднання

Перегляд відео, обмін повідомленнями та користування Інтернетом на швидкості 4G-зв'язку. Використовуйте точку доступу Wi-Fi та діліться своїм інтернет-з'єднанням із сім'єю та друзями.

Екран 2,8” та 3D-клавіатура

Прекрасний всередині й зовні

Великий екран 2.8" надає додаткову чіткість для перегляду ваших чатів і відео. А зносостійка 3D-клавіатура має заокруглені грані, завдяки чому телефон надійно лежить у руках.

Великий вибір додатків

Багато дорогоцінних камінчиків

З Nokia 8000 4G немає часу нудьгувати. Залишайтеся на зв'язку з друзями у Facebook і WhatsApp, відтворюйте свої улюблені шоу та пісні на YouTube і плануйте нові маршрути у Google Картах.

Не пропустіть! Зареєструйтесь і серед перших отримуйте новини та пропозиції щодо телефонів Nokia.

Google, YouTube і Google Карти — торгові марки корпорації Google LLC. Пропозиції можуть відрізнятися в залежності від країни. Перевіряйте наявність на локальному ринку. Усі технічні характеристики, функції та інша інформація про пристрій можуть бути змінені без попереднього повідомлення. Усі зображення служать тільки для цілей ілюстрації.

1Google Асистент недоступний на деяких мовах та у деяких країнах. Перевірити доступність можна на сайті https://support.google.com/assistant.

2 Кількість циклів заряджання акумулятора обмежено, а його ємність із часом зменшується. Зрештою акумулятор доведеться замінити.

3 Попередньо встановлена операційна система та програми займають значну частину пам’яті.