Shopping bag with items Shopping bag loading Google Account Warning Chevron right Chevron down Chevron up Arrow upward HMD Global Checkmark-outline Location New release /Mail Offer Privacy tip Account External link Facebook Instagram YouTube Twitter Error Hexagon Phone with notch Play Add Shield 5G 5G Display 6.58 inches 6.58 Camera

Nokia G60 5G

Skip to main content

Виготовлений з переробленого пластику та створений для ефективної експлуатації. Оновлення операційної системи протягом 3 років.

Від 11 999,00 ₴
Enlarge Чорний Nokia G60 5G from Front and Back
Enlarge Чорний Nokia G60 5G from Front
Enlarge Чорний Nokia G60 5G from Back
Enlarge Чорний Nokia G60 5G from Back
Enlarge Чорний Nokia G60 5G from Front and Back
Enlarge Чорний Nokia G60 5G from Front
Enlarge Чорний Nokia G60 5G from Back
Enlarge Чорний Nokia G60 5G from Front and Back
КолірЧорний

Модель

6 GB оперативна пам'ять, 128 GB Внутрішня пам’ять, Подівійна SIM-картка

Отримувати сповіщення

Повідомити мене, коли товар Nokia G60 5G буде доступним для покупки

Введіть електронну адресу нижче, і ми повідомимо вам, коли цей товар стане доступним.

Nokia G60 5G smartphone
Nokia G60 5G smartphone

Nokia G60 5G

Думаємо наперед

Максимальна продуктивність, турбота про довкілля

Nokia G60 5G прослужить довго багатьом користувачам, які оцінять його міцну конструкцію з використанням екологічних матеріалів та функції нового рівня.

Спокій як стандарт

3 роки щомісячних оновлень системи безпеки1 означають повний захист ваших особистих даних — ви можете транслювати, переглядати та купувати в інтернет-магазинах з упевненістю. Крім того, наші дані про активацію та продуктивність пристрою зберігаються на серверах у Фінляндії, захищених європейськими законами про дані.

Висока довговічність за замовчуванням

Довговічність — одна з найхарактерніших рис Nokia G60 5G. Із міркувань турботи про довкілля його корпус виготовлено з 60% переробленого пластику². На пристрій поширюється 1-річна гарантія; передбачено 3 оновлення ОС¹.

Nokia G60 5G

У конструкції Nokia G60 5G використовується на 60% перероблений пластик, та він гарантовано прослужить довго. На пристрій поширюється 1-річна гарантія, передбачено³ оновлення ОС і щомісячні апдейти системи безпеки¹, тож ви можете бути впевнені, що ваш Nokia G60 5G завжди буде сучасним. Він оснащений найновішою камерою зі штучним інтелектом, характеризується максимальною продуктивністю і нашою фірмовою довговічністю. А 6,58“ FHD+ дисплей 120 Гц та корпус, який зручно тримати в руці, зроблять щоденне використання смартфона максимально комфортним.

Усі характеристики

Кілька років захисту апаратного та програмного забезпечення

1 рік гарантії³, оновлення ОС і щомісячні апдейти системи безпеки¹.

З'єднання нового покоління 5G

Надзвичайно висока швидкість з’єднання завдяки мобільній платформі Snapdragon® 695 5G.

6,58" FHD+ дисплей з частотою 120 Гц

Приголомшливе зображення та надзвичайно плавний перегляд. Все це на телефоні, який легко поміщається у вашій руці.

Потрійна камера 50 МП з ШІ

У пристрої втілено наші найкращі технології штучного інтелекту для камер, зокрема Capture Fusion для більш деталізованих надшироким кутом огляду та Dark Vision і AI Portraits для створення ще якіснішого контенту (у тому числі селфі), яким варто поділитися, вдень і вночі.

Nokia G60 5G downloading security updates

Безпека

Тривалий захист ззовні та зсередини

Nokia G60 5G характеризується ще більшою довговічністю, ніж інші пристрої Nokia G-Series — на телефон поширюється 1 рік гарантії, передбачено³ оновлення ОС і щомісячні апдейти системи безпеки¹.

Nokia G60 5G with 5G connectivity

Характеристики

Неповторна швидкість, що завжди дозволить прилаштуватися до завтрашнього дня

Високопродуктивна мобільна платформа Snapdragon® 695 5G забезпечує високу швидкість роботи і максимальну ефективність на довгий термін, що ідеально підходить для експлуатації пристрою в дорозі.

The 6.58” FHD+ display on Nokia G60 5G

Display

Приголомшливий дисплей у пристрої, який зручно тримати в руках

Дисплей 6,58" FHD+ гарантує неймовірну чіткість зображення, а частота оновлення 120 Гц робить операції прокручування та змахування надзвичайно плавними.

50 MP triple PureView camera

Камера

Наші найкращі технології штучного інтелекту для камер

Усе це інтегровано в потрійну камеру 50 МП з Capture Fusion з надшироким кутом огляду, Dark Vision і AI Portraits для створення ще якіснішого контенту, яким варто поділитися, вдень і вночі.

Nokia G60 5G made using recycled materials

Дизайн

Довгострокове рішення проблеми утилізації пластику

Nokia G60 5G працює довше за замовчуванням. Його рамка та задня частина виготовлені з пластику, переробленого на 60% та 100% (відповідно), що робить пристрій стійким до ударів та безпечнішим для навколишнього середовища.

Пристрої Nokia тепер містять додаток GoPro Quik.

Будьте готові розкрити свої творчі здібності будь-де. На окремих телефонах Nokia тепер можна знімати, редагувати та ділитися найяскравішими моментами через додаток GoPro Quik.

Дізнатися більше
The GoPro Quik app on a Nokia device

Не пропустіть! Зареєструйтесь і серед перших отримуйте новини та пропозиції щодо телефонів Nokia.

1Від дати глобальної презентації Nokia G60 5G 2Задня кришка з 100% переробленого пластику та рамка з 60% переробленого пластику 3 Див. покриття в обмеженій гарантії виробника

HMD Global Oy має ексклюзивну ліцензію на виробництво телефонів та планшетів під брендом Nokia. Nokia — зареєстрована торгова марка Корпорації Nokia. Android є торговою маркою корпорації Google LLC.