‌‌
Звернутися до служби підтримки

Наші контакти

Спілкуйтеся з нами в чаті

Перш ніж розпочати чат зі службою підтримки, надайте свої контактні дані.

Надішліть нам електронний лист

Опишіть свою проблему, і ми надішлемо відповідь електронною поштою.
Посібники користувача
Посібники користувача

Найновіші посібники користувача для телефонів Nokia

Показати всі посібники користувача
Запитання й відповіді

Найпопулярніші статті та теми

Чому іноді телефон припиняє заряджатися, хоча рівень заряду не досягнув 100%?

Для безпечної роботи батареї в оптимальному режимі за високої або низької температури вмикається функція захисту під час заряджання. Щоб телефон продовжив заряджатися, помістіть його в середовище з кімнатною температурою.

>

Що робити, якщо телефон не заряджається?

Спочатку переконайтеся, що проблема не пов’язана із джерелом живлення або розеткою, яку ви використовуєте. Це можна швидко перевірити, підключивши телефон до іншої розетки та подивившись, чи він заряджається. Якщо проблема не в розетці, уважно огляньте шнур живлення та гніздо для зарядки телефону та переконайтеся, що все в порядку. Потім спробуйте повністю вимкнути телефон і ввімкнути його в розетку. Майте на увазі: якщо акумулятор повністю розряджений, заряджання може початися через 2–3 хвилини.

>

Як виконати апаратне скидання смартфона з повним відновленням заводських налаштувань?

Зауважте, що апаратне скидання приводить до видалення всіх даних, налаштувань і вмісту з відновленням заводських налаштувань смартфона. Перед апаратним скиданням рекомендовано створити резервну копію вмісту пристрою. Докладну інформацію про резервне копіювання смартфона у віддаленому режимі див. тут.

Щоб виконати скидання і видалити весь вміст, підключіть телефон до джерела живлення. Також рекомендовано зарядити акумулятор принаймні на 50%.

Одночасно натисніть кнопку збільшення гучності та кнопку живлення й утримуйте їх приблизно 30 секунд (або поки не відобразиться кореневе меню). Потім виберіть у кореневому меню команду «Стерти дані/відновити заводські налаштування».

Також апаратне скидання можна виконати, вибравши Налаштування > Резервна копія > Відновлення заводських налаштувань > Скинути телефон > Стерти все.

>
Гарантія та страховка

Гарантія

Перевірте гарантію

Щоб перевірити, чи дійсна гарантія, введіть код IMEI свого пристрою.

Де знайти код IMEI?

Телефони Android Щоб знайти код IMEI на телефоні, відкрийте Налаштування > Про телефон > Статус > IMEI. Якщо телефон має два коди IMEI, надайте IMEI1.

Класичні телефони Щоб знайти код IMEI на телефоні, введіть із клавіатури *#06# на головному екрані.

Виберіть своє розташування
Перевірте гарантію

Як отримати дані про гарантію

Знайдіть умови гарантії для свого телефону чи аксесуара Nokia.

Показати гарантію