Посібники та довідники користувача

Nokia 2720

Заради власної безпеки

Прочитайте ці прості вказівки. Недотримання їх може бути небезпечним та не відповідати місцевим законам і правилам. Щоб отримати подальшу інформацію, прочитайте повний посібник користувача.

ВИМИКАЙТЕ В ЗАБОРОНЕНИХ ЗОНАХ

Вимикайте пристрій у місцях, де користування мобільними телефонами заборонено або може становити перешкоди чи небезпеку, наприклад у літаках, лікарнях, поруч із медичним обладнанням, паливом, хімікатами або вибухонебезпечними зонами. Дотримуйтесь усіх відповідних інструкцій у заборонених зонах.

БЕЗПЕКА НА ДОРОЗІ — НАЙГОЛОВНІШЕ

Дотримуйтесь усіх місцевих законів. Під час руху завжди тримайте руки вільними для керування автомобілем. Під час керування автомобілем у першу чергу слід дбати про безпеку дорожнього руху.

ПЕРЕШКОДИ

Усі бездротові телефони можуть бути чутливими до перешкод, які можуть вплинути на їхню роботу.

АВТОРИЗОВАНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ

Лише авторизований персонал має право встановлювати або ремонтувати цей виріб.

АКУМУЛЯТОРИ, ЗАРЯДНІ ПРИСТРОЇ ТА ІНШІ АКСЕСУАРИ

Використовуйте лише акумулятори, зарядні пристрої та інші аксесуари, схвалені компанією HMD Global Oy для використання з цим пристроєм. Не приєднуйте несумісні вироби.

БЕРЕЖІТЬ ПРИСТРІЙ ВІД ВОЛОГИ

Якщо ваш пристрій є водостійким, дізнайтеся, який ступінь захисту IP він забезпечує.

ОБЕРІГАЙТЕ СЛУХ

Щоб захистити слух, не використовуйте високий рівень гучності протягом тривалого часу. Будьте обережні, тримаючи пристрій поблизу вуха під час використання гучномовця.

Коефіцієнт питомого поглинання (SAR)

Цей пристрій відповідає вимогам до радіочастот за умови використання в нормальному робочому положенні біля вуха або на відстані принаймні 1,5 см від тіла. Окремі максимальні значення коефіцієнта питомого поглинання наведено у розділі "Інформація щодо сертифікації (SAR)" цього посібника користувача. Додаткову інформацію див. у розділі "Інформація щодо сертифікації (SAR)" цього посібника користувача або перейдіть на веб-сайт www.sar-tick.com.

Це було для вас корисним?

Change language

Choose location
Choose language

Зверніться до служби підтримки

Навчальні відеоуроки