Shopping bag with items Shopping bag loading Google Account Warning Chevron right Chevron down Chevron up Arrow left Arrow right Arrow left Arrow upward HMD Global Checkmark-outline Location New release /Mail Offer Privacy tip Account External link Facebook Instagram YouTube Twitter Mastercard Delivery Smartphone

Nokia 3310 4G user guide

Przejdź do treści głównej
Wszystkie urządzenia

Nokia 3310 4G

Przydatne łącza

PDFAktualizacje oprogramowania

Kraje i języki

Ponieważ oferujemy podręczniki użytkownika produktów w wielu językach i różnych regionach, może nastąpić przekierowanie na stronę internetową telefonów Nokia poza wybraną lokalizacją.

Wybierz język
Klawisze i częściKonfigurowanie i włączanie telefonuŁadowanie telefonu
Informacje dotyczące produktu i bezpieczeństwa

Prawa autorskie i inne informacje

Wskazówka: Aby słuchać stacji radiowej przez głośniki telefonu, dotknij more_vertGłośnik wł. Zostaw podłączony zestaw słuchawkowy.

Prawa autorskie i inne informacje

Dostępność niektórych produktów, funkcji, aplikacji i usług może się różnić w zależności od regionu. Aby uzyskać więcej informacji, zwróć się do sprzedawcy lub usługodawcy. To urządzenie może zawierać towary, technologie i oprogramowanie podlegające przepisom eksportowym USA i innych krajów. Odstępstwa od tych przepisów są zabronione.

Zawartość tego dokumentu przedstawiona jest "tak jak jest". Nie udziela się jakichkolwiek gwarancji, zarówno wyraźnych jak i dorozumianych w odniesieniu do rzetelności, wiarygodności lub treści niniejszego dokumentu, włączając w to, lecz nie ograniczając tego do jakichkolwiek dorozumianych gwarancji użyteczności handlowej lub przydatności do określonego celu, chyba że takowe wymagane są przez obowiązujące przepisy prawa. Spółka HMD Global zastrzega sobie prawo do dokonywania zmian w niniejszym dokumencie lub wycofania go w dowolnym czasie bez uprzedniego powiadomienia.

W żadnym wypadku i w maksymalnym dopuszczalnym przez prawo zakresie spółka HMD Global ani żaden z jej licencjobiorców nie ponosi odpowiedzialności za jakąkolwiek utratę danych lub zysków ani za żadne szczególne, przypadkowe, wtórne lub pośrednie szkody powstałe w dowolny sposób.

Powielanie, przekazywanie lub dystrybucja kopii części lub całości tego dokumentu w jakiejkolwiek formie bez wyrażonej uprzednio na piśmie zgody spółki HMD Global są zabronione. Spółka HMD Global promuje politykę ciągłego rozwoju. Spółka HMD Global zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian i usprawnień we wszelkich produktach opisanych w tym dokumencie bez uprzedniego powiadomienia.

HMD Global nie składa żadnych zapewnień, nie oferuje gwarancji ani nie ponosi żadnej odpowiedzialności w odniesieniu do funkcjonalności, zawartości ani obsługi użytkowników aplikacji innych podmiotów, udostępnionych wraz z urządzeniem. Użycie aplikacji oznacza przyjęcie przez użytkownika do wiadomości, że dana aplikacja jest udostępniana bez żadnych gwarancji.

Pobieranie map, gier, muzyki lub plików wideo oraz przesyłanie zdjęć lub plików wideo może wiązać się z transferem dużych ilości danych. Usługodawca może pobierać opłaty za transmisję danych. Dostępność określonych produktów, funkcji i usług może się różnić w zależności od regionu. Więcej informacji, w tym także dotyczących dostępności opcji językowych, można uzyskać u lokalnego sprzedawcy produktów.

Dostępność niektórych funkcji i parametrów technicznych produktu może zależeć od sieci i podlegać dodatkowym warunkom oraz opłatom.

Wszystkie informacje mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia.

Polityka prywatności HMD Global dotycząca korzystania z tego urządzenia jest dostępna pod adresem http://www.nokia.com/phones/privacy.

HMD Global Oy posiada wyłączną licencję na korzystanie z marki Nokia w przypadku telefonów i tabletów. Nokia jest zarejestrowanym znakiem towarowym Nokia Corporation.

Znak słowny i logo Bluetooth są własnością spółki Bluetooth SIG, Inc., a korzystanie z tych znaków przez HMD Global podlega licencji.

Wszystkie znaki towarowe są własnością ich odpowiednich właścicieli.

Names and amounts of hazardous substances in the product

Names and amounts of hazardous substances in the product

RoHS table

Czy te informacje były pomocne?

Kraje i języki

Wybierz język

Nadal potrzebujesz pomocy?

Kontakt z pomocą techniczną

Czat na żywo

Czat na żywo

Masz pytania na temat naszych produktów lub gwarancji swojego urządzenia? Skontaktuj się z naszym zespołem pomocy technicznej za pośrednictwem czatu. Możesz to zrobić w języku angielskim przez 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu.

Porozmawiaj z nami na czacie

Przed rozpoczęciem czatu z obsługą klienta podaj nam swoje dane kontaktowe.

Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe.

Wyślij nam e-mail

Opisz problem, a my odpowiemy pocztą e-mail. Pomoc techniczna przez e-mail jest dostępna w języku angielskim.

Jak możemy pomóc?

Opisz problem, a my odpowiemy pocztą e-mail. Pomoc techniczna przez e-mail jest dostępna w języku angielskim.

*Wypełnij co najmniej te pola.

Wsparcie i pomoc

Naprawa lub wymiana

Czy mimo wypróbowania opcji samodzielnej pomocy Twój telefon nadal nie działa? Pozwól, że się tym zajmiemy.

Naprawa lub wymiana

Wiemy, że z wysyłaniem produktu do naprawy mogą się wiązać pewne niedogodności. Dlatego z myślą o wsparciu klientów opracowaliśmy odpowiedzi na często zadawane pytania.

Rozwiązania większości problemów można znaleźć w naszym centrum pomocy, ale jeśli Twój produkt będzie wymagał naprawy, zrobimy, co w naszej mocy, aby wrócił do Ciebie w ciągu kilku dni.

Wysyłanie produktu do naprawy obejmuje 4 łatwe kroki:

Wypełnij formularz online

Uzupełnij niezbędne dane dotyczące produktu oraz informacje na swój temat.

Odbiór przez kuriera

Określ preferowany termin odbioru zapakowanego produktu lub zostaw go w zatwierdzonym punkcie odbioru.

Naprawa lub wymiana

Sprawdzimy Twój produkt i naprawimy lub wymienimy go (jeśli naprawa nie będzie możliwa) na miejscu.

Wysyłka produktu

Zazwyczaj w ciągu jednego dnia od naprawy lub wymiany produkt jest wysyłany z powrotem do Ciebie.

Rozpocznij

Recykling

Wyślij nam niepotrzebne urządzenia do bezpiecznej utylizacji.

Recykling

Nie wyrzucaj starego telefonu – oddaj go do recyklingu i pomóż planecie.

Wyślij niepotrzebny telefon do nas i miej pewność, że zostanie poddany bezpiecznej utylizacji. Nic Cię to nie kosztuje, a my zadbamy o ponowne wykorzystanie surowców.

Aby rozwiać ewentualne wątpliwości, przygotowaliśmy odpowiedzi na kilka często zadawanych pytań. Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji na temat tego, jak będzie przebiegać recykling Twojego telefonu lub jak go do nas wysłać, możesz skontaktować się z nami za pośrednictwem czatu na żywo lub poczty e-mail.

2 łatwe kroki:

Wypełnij formularz online

Uzupełnij niezbędne dane dotyczące produktu oraz informacje na swój temat.

Odbiór przez kuriera

Określ preferowany termin odbioru zapakowanego produktu lub zostaw go w zatwierdzonym punkcie odbioru.

Rozpocznij