Facebook Instagram YouTube Twitter

Google One and Nokia phones

Skip to main content

Telefony Nokia a Google One

Větší úložiště, větší svoboda

Vaše úložiště

Více místa v úložišti pro všechny vaše vzpomínky

Získejte víc úložného prostoru na vše důležité. Čeká na vás 100 GB na Disku Google, Gmailu a ve Fotkách Google. Navíc můžete pozvat až 5 dalších členů rodiny a sdílet svůj plán bez dalších nákladů. Jedno úložiště pro celou rodinu.

Vaše zálohy

Váš telefon, vždy zálohovaný

Jestli to máte v telefonu, bude to pro vás důležité. S Google One se vaše fotky, kontakty, zprávy a další soubory automaticky zálohují a zůstávají bezpečně uložené v cloudu. Takže ztráta telefonu neznamená ztrátu souborů – jednoduše ve svém novém zařízení obnovte to, na čem vám záleží.

Vaše výhody

Odborníci na služby od Googlu na dosah ruky

S přístupem k prémiové podpoře Google bude pomoc kdykoliv na dosah. Odborníci na Google One jsou skuteční lidé, kteří jsou k dispozici prostřednictvím chatu, volání nebo e-mailu, aby vám pomohli s jakýmikoli dotazy na produkty a služby Google. Další informace se dozvíte na webu Google One.

Více o Google One

Android, Google a další ochranné známky a loga jsou ochrannými známkami společnosti Google LLC.

Nabídky se mohou lišit. Ověřte si dostupnost ve své lokalitě. Veškeré specifikace, vlastnosti a další informace o poskytovaných produktech podléhají možným změnám bez předchozího upozornění. Veškeré obrázky jsou pouze ilustrační.

1Platí [smluvní podmínky](https://one.google.com/offer/nokia).