Shopping bag with items Shopping bag loading Facebook Google Warning Chevron right Arrow upward HMD Global Checkmark Location New release /Mail OfferPrivacy tip Error Hexagon External link Facebook Instagram YouTube Twitter Display 6.5 inches 6.5 Camera Macro Design Arrow right
Chytré telefony
Nokia 1.4

Učení a zábava s velkým displejem a makro fotoaparátem.

Barva

Nokia 1.4

Buďte ve spojení díky telefonu Nokia 1.4. 6,51“ HD+ displej je ideální pro učení nebo pořizování skvělých fotek pomocí aplikace Camera Go. Na tenhle telefon je stejný spoleh jako na rodinu. Má dvoudenní výdrž baterie1, čipovou sadu Qualcomm® a snímač otisků prstů. Android 10 (edice Go) je navíc rychlejší a lépe zabezpečený. A s Androidem 11 (edice Go) si to, na čem záleží, budete moct užívat delší dobu.

Kompletní specifikace

Displej

Svolejte celou rodinu a užijte si společné učení nebo hraní na 6,51” HD+ displeji od okraje k okraji.

Camera Go

Zachyťte své nejlepší vzpomínky pomocí aplikace Camera Go s řadou režimů snímání.

Makro fotoaparát

Dostaňte se blíž díky vestavěnému makro fotoaparátu pro neuvěřitelně detailní snímky.

Design

Odolný telefon vhodný pro rodiny, navržený tak, aby bezpečně padl do každé ruky.

Společně delší dobu

Přehrát

6,51“ HD+ displej

Kvalitně strávený čas neomezeně dlouho

Učení a hraní se teď můžete věnovat naplno. Krásný 6,51“ HD+ displej až k okrajům telefonu vám nabídne spoustu místa pro obojí. Díky integrovaným funkcím rodičovské kontroly se můžou bezpečně bavit i menší členové rodiny.

Makro fotoaparát

Soustřeďte se na to, co máte nejradši

Vyčarujte z obyčejných věcí neobyčejné záběry díky speciálnímu makro fotoaparátu. Užijte si s rodinou detailní snímky úplně všeho, co vás zaujme.

Camera Go

Fotky, které si budete chtít zarámovat

Vaše nejlepší vzpomínky už se neztratí. Díky portrétnímu režimu a nočnímu režimu můžete v aplikaci Camera Go fotit ve dne i v noci. Užitečné indikátory úložiště znamenají, že volné místo už nemusíte řešit. Nic tak nebrání tomu, abyste s 5MP předním fotoaparátem pořizovali jedno selfie za druhým.

Robustní provedení a dojem

S vámi při každém milníku

Díky odolnému provedení z protiskluzových materiálů můžete telefon bez obav půjčit i dětem. Robustní technologie jako čipová sada Qualcomm® nebo snímač otisků prstů zaručí spolehlivý provoz a výdrž.

baterie

Dobré chvíle si stojí za to uchovat

Vychutnejte si hodiny společně stráveného času díky baterii, která se jen tak nevybije a vydrží až dva dny.1 Ať už jsou to dlouhé videohovory, streamování videí, nebo hraní her, na vše bude energie dost.

Android™

Připravit. Pozor. Go.

Používání telefonu teď bude rychlejší a bezpečnější díky systému Android 10 (edice Go). A až přijde Android 11 (edice Go), aktualizace na něj bude hračka.

Nenechte si nic ujít. Zaregistrujte se a buďte první, kdo dostane nejnovější informace a nabídky telefonů Nokia.

HMD Global Oy je výhradním držitelem licence na telefony a tablety značky Nokia. Nokia je registrovanou ochrannou známkou společnosti Nokia Corporation. Android, Google a další ochranné známky a loga jsou ochrannými známkami společnosti Google LLC. Qualcomm Snapdragon je produktem společnosti Qualcomm Technologies, Inc. či jejích dceřiných subjektů. Qualcomm a Snapdragon jsou ochranné známky společnosti Qualcomm Incorporated registrované v USA a dalších zemích. Nabídky se mohou lišit. Ověřte si dostupnost ve své lokalitě. Veškeré parametry, vlastnosti a další informace o poskytovaných produktech se mohou bez předchozího upozornění změnit. Veškeré obrázky jsou pouze ilustrační.

1Společnost HMD Global testovala 2-denní výdrž baterie skutečným používáním telefonu. Předmětem testu bylo aktivní používání zařízení po dobu 5 hodin denně s novou baterií. Uživatelé používali např. hry, streamování videa, volání, odesílání SMS, surfování na internetu a používání aplikací (např. sociální média, zprávy, navigace a hudba). Test byl proveden s normálním nastavením zařízení v osvětleném vnitřním prostředí. Přes noc bylo zařízení ponecháno v úsporném režimu.

2Asistent Google je k dispozici na vybraných trzích a ve vybraných jazycích. Tam, kde Asistent Google není k dispozici, ho nahrazuje Vyhledávání Google. Informace o dostupnosti najdete na https://support.google.com/assistant.

3 Baterie má omezené množství dobíjecích cyklů a její kapacita se časem snižuje. Může se stát, že nakonec budete muset baterii vyměnit.

4Předinstalovaný software a aplikace využívají velkou část paměťového prostoru.