Nokia 2.3

‌‌

Nokia 2.3

Objevte sílu umělé inteligence

Registrace

Zábava, která nekončí

Celodenní zábava

Díky dvoudenní výdrži baterie1 s podporou umělé inteligence si své oblíbené seriály a filmy budete užívat ještě o chvíli déle. Nechte skvělé příběhy oživnout na velkém HD+ displeji s úhlopříčkou 6.2” a poměrem stran 19:9.

Podrobnosti

Moderní design a vše co potřebujete

Navrženo s ohledem na uživatele

Nokia 2.3 vypadá dobře a působí kvalitně. A s biometrickým odemykáním pomocí obličeje je její heslo stejně jedinečné jako vy – stačí jeden pohled a jste tam.

Podrobnosti
Podrobnosti
Podrobnosti

Android™

Připraven pro Android 10 a vyšší verze

Telefon, který je čím dál lepší. Nokia 2.3 má certifikaci Android One, takže má zjednodušené rozhraní a žádný zbytečný bloatware. Navíc s 2 roky upgradů softwaru a 3 roky měsíčních aktualizací zabezpečení zůstane bezpečná a bude fungovat stejně dobře, jako by byla nová.

Asistent Google

Malá pomoc doma i na cestách

Tlačítko Asistenta Google2 je tady, aby vám usnadnilo život ve zběsilém tempu. Pokládejte otázky, nahlížejte do kalendáře nebo třeba kontrolujte provoz. Čím víc Asistenta používáte, tím víc se učí a přizpůsobuje. Díky němu si můžete víc užívat života a méně se zabývat svým telefonem.

Funkce

Nokia 2.3

Objevte sílu umělé inteligence s telefonem Nokia 2.3. Díky technologii adaptivní baterie vydrží až 2 dny1 na jedno nabití, s pomocí umělé inteligence pořizuje úžasné fotky dokonce i v šeru a odemyká se pouhým pohledem. Nechte skvělé příběhy oživnout na působivém HD+ displeji s úhlopříčkou 6.2” a poměrem stran 19:9. Telefon je navíc připraven na Android 10 a vyšší, takže se můžete těšit na 2 roky upgradů softwaru a 3 roky měsíčních aktualizací zabezpečení.

Displej

Displej

HD+ displej s úhlopříčkou 6.2” a technologií in-cell se selfie výřezem a poměrem stran 19:9.

baterie

baterie

Adaptivní baterie s podporou umělé inteligence zajistí až dvoudenní výdrž baterie1 na jedno nabití.

Fotoaparáty

Fotoaparáty

Zadní fotoaparát s duálním snímačem 13 MP a 2 MP, exkluzivními efekty bokeh a úpravou zaostření.

Odemykání pomocí obličeje

Odemykání pomocí obličeje

Biometrické rozpoznávání obličeje pro rychlé a bezpečné odemknutí telefonu.

Kompletní specifikace

Zaregistrovat se

Buďte mezi prvními, kdo se dozví o našich novinkách.

Android, Google a další ochranné známky a loga jsou ochrannými známkami společnosti Google LLC. Nabídky se mohou lišit. Ověřte si dostupnost ve své lokalitě. Veškeré specifikace, vlastnosti a další informace o poskytovaných produktech podléhají možným změnám bez předchozího upozornění. Veškeré obrázky jsou pouze ilustrační.

1Společnost HMD Global testovala 2-denní výdrž baterie skutečným používáním telefonu. Předmětem testu bylo aktivní používání zařízení po dobu 5 hodin denně s novou baterií. Uživatelé používali např. hry, streamování videa, volání, odesílání SMS, surfování na internetu a používání aplikací (např. sociální média, zprávy, navigace a hudba). Test byl proveden s normálním nastavením zařízení v osvětleném vnitřním prostředí. Přes noc bylo zařízení ponecháno v úsporném režimu.

2Asistent Google je k dispozici na vybraných trzích a ve vybraných jazycích. Tam, kde Asistent Google není k dispozici, ho nahrazuje Vyhledávání Google. Informace o dostupnosti najdete na https://support.google.com/assistant.

3 Baterie má omezené množství dobíjecích cyklů a její kapacita se časem snižuje. Může se stát, že nakonec budete muset baterii vyměnit.

4Předinstalovaný software a aplikace využívají velkou část paměťového prostoru.

(