Shopping bag with items Shopping bag loading Facebook Google Account Warning Chevron right Chevron down Chevron up Arrow upward HMD Global Checkmark-outline Location New release /Mail Offer Privacy tip Account External link Facebook Instagram YouTube Twitter Error Hexagon Phone with notch Display 6.2 inches 6.2 Battery Camera Face unlock Play Arrow right

Nokia 2.3

Skip to main content

Umělá inteligence řídí všechno od baterie až po fotoaparát.

Enlarge Uhlová Nokia 2.3 from Back
Enlarge Uhlová Nokia 2.3 from Front and Back
Enlarge Uhlová Nokia 2.3 from Front
Enlarge Uhlová Nokia 2.3 from Back
Enlarge Uhlová Nokia 2.3 from Front and Back
BarvaUhlová

Model

2 GB RAM, 32 GB Interní úložiště, Duální SIM karta

Chci upozornit

Upozornit mě, až bude Nokia 2.3 k dispozici ke koupi

Zadejte dole svůj e-mail a my vám dáme vědět, až bude produkt k dispozici.

Nokia 2.3

Objevte sílu umělé inteligence s telefonem Nokia 2.3. Díky technologii adaptivní baterie vydrží až 2 dny1 na jedno nabití, s pomocí umělé inteligence pořizuje úžasné fotky dokonce i v šeru a odemyká se pouhým pohledem. Nechte skvělé příběhy oživnout na působivém HD+ displeji s úhlopříčkou 6.2” a poměrem stran 19:9. Telefon je navíc připraven na Android 10 a vyšší, takže se můžete těšit na 2 roky upgradů softwaru a 3 roky měsíčních aktualizací zabezpečení.
Kompletní specifikace

Displej

HD+ displej s úhlopříčkou 6.2” a technologií in-cell se selfie výřezem a poměrem stran 19:9.

baterie

Adaptivní baterie s podporou umělé inteligence zajistí až dvoudenní výdrž baterie1 na jedno nabití.

Zadní fotoaparát s duálním snímačem 13 MP a 2 MP, exkluzivními efekty bokeh a úpravou zaostření.

Odemykání pomocí obličeje

Biometrické rozpoznávání obličeje pro rychlé a bezpečné odemknutí telefonu.

Objevte sílu umělé inteligence

Duální fotoaparát

Foťte jako profík

Objevte v sobě fotografa – klidně i ve tmě – díky zadnímu fotoaparátu s dvojitým snímačem 13 MP a 2 MP a zpracováním snímků s podporou umělé inteligence. Díky úplně nové funkci doporučených záběrů se navíc můžete spolehnout, že vaše fotka bude dokonalá.

Doporučený záběr

Světla. Fotoaparát. Akční záběr.

Salto vzad ve vzduchu. Vítězný gól. Rodinný portrét, kde se všichni opravdu usmívají. Při pořizování fotografie v pohybu zachytí doporučený záběr automaticky více snímků a pak vám doporučí ten nejlepší – i když to nebude zrovna z chvíle, kdy stisknete spoušť.

Dobře fotí i při slabém osvětlení

Focení ve tmě

Občas ta ideální chvíle nastane až po západu slunce. Noční snímky kombinují pokročilé slučování obrazů a vrstvení expozic, takže můžete i ve tmě fotit hvězdy v zářivých detailech.

Režim na výšku

Zaostřete na to, na čem záleží

Zadní fotoaparát se dvěma snímači 13 MP a 2 MP vám umožní pořizovat jedinečné portréty s řadou exkluzivních efektů bokeh nebo rozmazaného pozadí, a to buď v klasickém stylu, nebo ve tvaru motýlů, srdcí nebo hvězd. Na svém portrétu pak můžete ještě dodatečně upravit zaostření, aby zaujal ještě víc.

Design

Design inspirovaný našimi finskými kořeny

Skutečně nadčasový design, který dobře vypadá a dlouho vydrží. Kryt s 3D nanotexturou pevně sedí v ruce a má nádherný povrch. Pod tlakem odlitá kovová konstrukce s polymerní strukturou vašemu telefonu zajistí lepší odolnost.

Obrazovka

Displej, který nepřestává fascinovat

Nechte skvělé příběhy oživnout na velkém HD+ displeji s úhlopříčkou 6.2” a poměrem stran 19:9. Má působivou velikost a také sofistikovaný selfie výřez a displej s technologií in-cell pro výjimečný zážitek ze sledování.

Biometrické odemykání obličejem

Váš obličej místo hesla

Rozlučte se s frustrujícím zapomínáním hesel. Díky biometrickému rozpoznávání obličeje můžete Nokii 2.3 odemknout jedním pohledem.

Adaptivní baterie s podporou umělé inteligence

Chytřejší a delší výdrž baterie

Díky technologii adaptivní baterie s podporou umělé inteligence vydrží Nokia 2.3 až 2 dny na jedno nabití1. Učí se, které aplikace používáte nejvíc, a dává jim v čerpání baterie přednost, takže své oblíbené funkce můžete používat víc a déle.

Software

Android™ 10 je k dispozici ke stažení

Snadné nastavení ochrany osobních údajů, rychlejší psaní odpovědí a všestranná vylepšení, díky kterým bude používání telefonu přirozenější. Android 10 přichází s hromadou nových funkcí, které vám pomohou váš chytrý telefon Nokia využít na maximum.

  • Tmavý motiv
  • Chytrá odpověď
Zjistěte více o systému Android 10

Asistent Google

Malá pomoc doma i na cestách

Tlačítko Asistenta Google2 je tady, aby vám usnadnilo život ve zběsilém tempu. Pokládejte otázky, nahlížejte do kalendáře nebo třeba kontrolujte provoz. Čím víc Asistenta používáte, tím víc se učí a přizpůsobuje. Díky němu si můžete víc užívat života a méně se zabývat svým telefonem.

Studie Counterpoint

Už druhým rokem je jedničkou v žebříčku důvěryhodnosti*

„Nokia vede v žebříčku důvěryhodnosti na základě softwaru, bezpečnostních aktualizací a výrobní kvality“

Díky poskytování měsíčních bezpečnostních aktualizací po dobu 3 let a nových verzí softwaru Android™ po dobu 2 let jsou telefony Nokia opět na vrcholu žebříčku důvěryhodnosti Counterpoint Research 2020. A díky testování zařízení, které překonává průměr v oboru, máme proti jiným smačkám smartphonů náskok i v kvalitě. Podrobnosti si můžete přečíst ve studii.

logo-Counterpoint-black-180px
Přečtěte si studii
Nokia smartphones that get years of security updates

Nenechte si nic ujít. Zaregistrujte se a buďte první, kdo dostane nejnovější informace a nabídky telefonů Nokia.

Android, Google a další ochranné známky a loga jsou ochrannými známkami společnosti Google LLC. Nabídky se mohou lišit. Ověřte si dostupnost ve své lokalitě. Veškeré specifikace, vlastnosti a další informace o poskytovaných produktech podléhají možným změnám bez předchozího upozornění. Veškeré obrázky jsou pouze ilustrační.

1Společnost HMD Global testovala 2-denní výdrž baterie skutečným používáním telefonu. Předmětem testu bylo aktivní používání zařízení po dobu 5 hodin denně s novou baterií. Uživatelé používali např. hry, streamování videa, volání, odesílání SMS, surfování na internetu a používání aplikací (např. sociální média, zprávy, navigace a hudba). Test byl proveden s normálním nastavením zařízení v osvětleném vnitřním prostředí. Přes noc bylo zařízení ponecháno v úsporném režimu. 2Asistent Google je k dispozici na vybraných trzích a ve vybraných jazycích. Tam, kde Asistent Google není k dispozici, ho nahrazuje Vyhledávání Google. Informace o dostupnosti najdete na [https://support.google.com/assistant](https://support.google.com/assistant). 3 Baterie má omezené množství dobíjecích cyklů a její kapacita se časem snižuje. Může se stát, že nakonec budete muset baterii vyměnit. 4Předinstalovaný software a aplikace využívají velkou část paměťového prostoru.
* Podle studie Counterpoint Research z roku 2020.