Nokia 2720 Flip

Nokia 2720 Flip

Klasické véčko je zpět se 4G

Registrace

Klasické véčko

Jednoduché a spolehlivé

Je to staré známé „véčko“ s některými novými vylepšeními. Důvěrně známé ovládání pomocí velkých tlačítek a velkého textu se snadno používá. Spolehlivě vám pomůže zůstat v kontaktu s přáteli a rodinou.

Zjistit víc
Zjistit víc
Zjistit víc

Odolnost

Telefon, který vydrží

Klasické „véčko“ Nokia 2720 Flip se může pochlubit vynikající odolností a nadčasovým designem. Telefon je natolik kompaktní, že se vejde do kapsy nebo kabelky. Je vyrobený z pevného polykarbonátu, který je dostatečně silný, aby zvládl rány každodenního života.

Zjistit víc
Zjistit víc
Zjistit víc

baterie

Až 28 dní v pohotovostním režimu

Nokia 2720 Flip vydrží na jedno nabití až 28 dní v pohotovostním režimu – to znamená i častější kontakt s přáteli a rodinou.

Asistent Google¹

Zvládněte věci rychleji

Volejte a odesílejte zprávy bez psaní. Po stisku tlačítka vám Asistent Google pomůže ovládat nejpoužívanější funkce telefonu jen hlasem.

Zjistit víc
Zjistit víc
Zjistit víc

Asistent Google

Malá pomoc doma i na cestách

Najděte odpovědi a získejte informace jedním stisknutím tlačítka. Procházejte internet, hlídejte počasí a poslouchejte zprávy ještě rychleji pomocí Asistenta Google.

Nouzové tlačítko

Klid i při nouzových situacích

Pokud dojde k neočekávané situaci, nouzové tlačítko na telefonu Nokia 2720 Flip4 pomůže problém vyřešit. Stisknutím tlačítka se odešle nouzová SMS s uvedením aktuální polohy a zahájí se volání pěti nouzovým kontaktům z adresáře.

Zjistit víc
Zjistit víc
Zjistit víc
Přečtěte si uživatelskou příručkuPřečtěte si uživatelskou příručkuPřečtěte si uživatelskou příručku

Aplikace a 4G

WhatsApp, Facebook a další

Základní aplikace, jako je Facebook a WhatsApp, jsou předinstalované, aby vám pomohly zůstat v kontaktu s přáteli a rodinou. Navíc přichází s možností sdílet síť 4G i internet.

Zjistit víc
Zjistit víc
Zjistit víc

Funkce

Přístroj Nokia 2720 Flip

Klasické véčko je zpět. Zůstaňte ve spojení díky internetu 4G a aplikacím WhatsApp a Facebook. Využívá dva displeje – ten vnější ukazuje, kdo volá. Velká tlačítka usnadňují psaní zpráv a vytáčení. Navíc je k dispozici speciální tlačítko nouzového volání, které vám zajistí větší klid.

Otevírací telefon

Otevírací telefon

Na vnějším displeji uvidíte ID volajícího. Hovor skončíte jednoduše zaklapnutím telefonu.

Tlačítka

Tlačítka

Klávesnice s velkými tlačítky a tlačítko pro nouzové volání.

baterie

baterie

Až 28 dní v pohotovostním režimu na jedno nabití.

4G

4G

Předinstalovaný Facebook a WhatsApp. Funkce Wi-Fi hotspotu.

Kompletní specifikace

Zaregistrovat se

Buďte mezi prvními, kdo se dozví o našich novinkách.

HMD Global Oy je výhradním držitelem licence na telefony a tablety značky Nokia. Nokia je registrovanou ochrannou známkou společnosti Nokia Corporation. Android, Google a další ochranné známky a loga jsou ochrannými známkami společnosti Google LLC. Qualcomm je ochrannou známkou společnosti Qualcomm Incorporated registrovanou v USA a dalších zemích. Veškeré specifikace, vlastnosti a další informace o poskytovaných produktech podléhají možným změnám bez předchozího upozornění. Nabídky se mohou lišit. Ověřte si dostupnost ve své lokalitě. Veškeré obrázky jsou pouze ilustrační.

1Asistent Google je k dispozici na vybraných trzích a ve vybraných jazycích.

2Skutečná dostupnost volání VoLTE HD závisí na službách místních operátorů a poskytovatelů služeb.

3 Předinstalovaný systémový software a aplikace využívají velkou část paměťového prostoru.

4Při prvním spuštění telefonu Nokia 2720 Flip si uživatel vybírá nastavení tlačítka. Pokud je vybrán režim usnadnění přístupu, aktivuje se tlačítko nouzového volání. Pokud režim usnadnění přístupu není vybrán, bude tlačítko nastaveno na Asistenta Google.

5Baterie má omezené množství dobíjecích cyklů a kapacita baterie se časem snižuje. Může se stát, že nakonec budete muset baterii vyměnit.

Shopping bag with items Facebook Google Warning Arrow upward HMD Global Location External link small Facebook Instagram LinkedIn YouTube Twitter