Facebook Instagram YouTube Twitter 4G

Nokia 2720 Flip

Skip to main content

Klasické véčko je zpátky s připojením 4G.

Enlarge Černá Nokia 2720 Flip from Front and Back
Enlarge Černá Nokia 2720 Flip from Front
Enlarge Černá Nokia 2720 Flip from Back
Enlarge Černá Nokia 2720 Flip from Back
Enlarge Černá Nokia 2720 Flip from Front and Back
Enlarge Černá Nokia 2720 Flip from Front
Enlarge Černá Nokia 2720 Flip from Back
Enlarge Černá Nokia 2720 Flip from Front and Back
BarvaČerná
Chci upozornit

Upozornit mě, až bude Nokia 2720 Flip k dispozici ke koupi

Zadejte dole svůj e-mail a my vám dáme vědět, až bude produkt k dispozici.

Klasické véčko je zpět se 4G

Přístroj Nokia 2720 Flip

Klasické véčko je zpět. Zůstaňte ve spojení díky internetu 4G a aplikacím WhatsApp a Facebook. Využívá dva displeje – ten vnější ukazuje, kdo volá. Velká tlačítka usnadňují psaní zpráv a vytáčení. Navíc je k dispozici speciální tlačítko nouzového volání, které vám zajistí větší klid.

Kompletní specifikace

Otevírací telefon

Na vnějším displeji uvidíte ID volajícího. Hovor skončíte jednoduše zaklapnutím telefonu.

Tlačítka

Klávesnice s velkými tlačítky a tlačítko pro nouzové volání.

baterie

Až 28 dní v pohotovostním režimu na jedno nabití.

4G

Předinstalovaný Facebook a WhatsApp. Funkce Wi-Fi hotspotu.

Klasické véčko

Jednoduché a spolehlivé

Je to staré známé „véčko“ s některými novými vylepšeními. Důvěrně známé ovládání pomocí velkých tlačítek a velkého textu se snadno používá. Spolehlivě vám pomůže zůstat v kontaktu s přáteli a rodinou.

Volání

Snadno se používá

Nokia 2720 Flip je vybavena dvěma samostatnými displeji. Vnější displej umožňuje zobrazit zprávy nebo zjistit, kdo volá, než telefon otevřete. Uvnitř je velká hlavní obrazovka. Po skončení hovoru přístroj jednoduše zaklapnete a tím zavěsíte.

Psaní a volání

Velká tlačítka. Velký text.

Nokia 2720 Flip přichází s velkými tlačítky pro snadné vytáčení a psaní zpráv. Můžete si také vybrat velký text pro snazší čtení zpráv.

baterie

Až 28 dní v pohotovostním režimu

Nokia 2720 Flip vydrží na jedno nabití až 28 dní v pohotovostním režimu – to znamená i častější kontakt s přáteli a rodinou.

Přístroj Nokia 2720 Flip

Vítěz: iF DESIGN AWARD 2020

Telefon Nokia 2720 Flip nedávno získal světově proslulé ocenění za design iF DESIGN AWARD, které uděluje organizace iF International Forum Design GmbH v Hannoveru.

Prohlédněte si profil iF DESIGN

Odolnost

Telefon, který vydrží

Klasické „véčko“ Nokia 2720 Flip se může pochlubit vynikající odolností a nadčasovým designem. Telefon je natolik kompaktní, že se vejde do kapsy nebo kabelky. Je vyrobený z pevného polykarbonátu, který je dostatečně silný, aby zvládl rány každodenního života.

Nouzové tlačítko

Klid i při nouzových situacích

Pokud dojde k neočekávané situaci, nouzové tlačítko na telefonu Nokia 2720 Flip¹ pomůže problém vyřešit. Stisknutím tlačítka se odešle nouzová SMS s uvedením aktuální polohy a zahájí se volání pěti nouzovým kontaktům z adresáře.

Přečtěte si uživatelskou příručku

Volání o pomoc

Po stisknutí nouzového tlačítka odešle SMS a bude na reproduktoru postupně volat pěti vybraným kontaktům z adresáře, dokud se nepodaří hovor spojit.

Pomoc pomocníkům

Funkce ICE (In Case of Emergency: „v případě nouze“) dále poskytne rychlý přístup k důležitým kontaktům a lékařským informacím.

Aplikace a 4G

WhatsApp, Facebook a další

Základní aplikace, jako je Facebook a WhatsApp, jsou předinstalované, aby vám pomohly zůstat v kontaktu s přáteli a rodinou. Navíc přichází s možností sdílet síť 4G i internet.

Aplikace

Sociální aplikace a mnoho dalšího

Zůstaňte ve spojení s přáteli a rodinou pomocí sociálních aplikací, jako je Facebook a WhatsApp. Navíc si můžete z obchodu s aplikacemi stáhnout další užitečné aplikace a hry.

Internet 4G

Sdílejte svůj internet

V síti 4G bude váš internet rychlejší. Navíc můžete připojení sdílet s přáteli, rodinou, nebo dokonce s vlastním tabletem, takže brouzdání po internetu na větší obrazovce už nebude problém.

Don't miss out. Sign up and be the first to get Nokia phone news and offers.

¹Při prvním spuštění telefonu Nokia 2720 Flip si uživatel vybírá nastavení tlačítka. Pokud je vybrán režim usnadnění přístupu, aktivuje se tlačítko nouzového volání.