Nokia 5.1

Nokia 5.1

Nadčasová rafinovaná klasika

Koupit nyní

Design

Špičkové provedení

Android™ 9 Pie

Šetřete čas a výdrž baterie díky systému Android 9 Pie

Android 9 Pie pohání síla umělé inteligence, díky které vytěžíte z chytrého telefonu Nokia 5.1 maximum. Telefon se přizpůsobuje tomu, jak ho používáte, pamatuje si vaše obvyklé volby a neustále se učí a zlepšuje, takže čím déle ho máte, tím je práce s ním jednodušší.

  • Adaptivní baterie
  • Intuitivní uživatelské rozhraní založené na gestech

Obrazovka

Větší obrazovka, větší rozlišení

Podrobnosti
Podrobnosti
Podrobnosti

Obrazovka

Větší obrazovka, větší rozlišení

Telefon Nokia 5.1 má velký displej Full HD + 5.5" IPS s poměrem stran 18:9, který je ideální pro sledování videí, surfování na webu a hry. A vysoké rozlišení zajišťuje prohlíženému obsahu, že vypadá ostřejší.

  • 5.5’’ Displej Full HD+ IPS
  • 18:9 poměr

Fotoaparáty

Skupinová selfie snadno a rychle

Podrobnosti
Podrobnosti
Podrobnosti

Fotoaparáty

Skupinová selfie snadno a rychle

Telefon Nokia 5.1 nabízí hlavní 16MP fotoaparát s automatickým ostřením metodou fázové detekce. Tento systém automatického ostření je rychlejší a spolehlivější a neunikne mu žádný detail. Přední 8MP fotoaparát je vybaven úhlem záběru 84.6 stupňů, takže teď už se vaši přátelé nebudou muset tlačit, aby se do záběru vešli všichni.

  • 16 MP zadní fotoaparát
  • 8 MP přední fotoaparát

Hardware

Přizpůsobený výkon

Osmijádrový procesor 2.0 GHz v Nokia 5.1 funguje hladce, ať už posíláte zprávy, surfujete na webu, hrajete hry, nebo od každého trochu. Můžete si navíc vybrat takovou velikost RAM, úložiště a karty MicroSD, která vám vyhovuje nejvíc.

  • 2/3 GB RAM
  • 16/32 GB úložiště¹

Nokia 5.1

Nový telefon Nokia 5.1, navržený se smyslem pro detail, je čirou definicí špičkového zpracování. Poskytuje ostřejší a větší divácký zážitek díky displeji Full HD+ 5.5" IPS s poměrem stran 18:9. Zadní 16MP fotoaparát s automatickým ostřením metodou fázové detekce pořizuje fotky s citem pro detail a přední 8MP fotoaparát s úhlem záběru 84.6 stupňů je ideální pro skupinová selfie.

4990 CZK

Zvolit prodejce

Cena se může lišit u různých prodejců a také podle paměti, barvy a dalších vlastností.
Kompletní specifikace
Kompletní specifikace
Kompletní specifikace

Zaregistrovat se

Buďte mezi prvními, kdo se dozví o našich novinkách.

Google, Android, Android One a další ochranné známky jsou ochrannými známkami společnosti Google LLC. Oreo je ochrannou známkou skupiny Mondelez International, Inc. Nabídky se mohou lišit. Ověřte si dostupnost ve své lokalitě. Veškeré specifikace, vlastnosti a další informace o poskytovaných produktech podléhají možným změnám bez předchozího upozornění. Veškeré obrázky jsou pouze ilustrační.
4Předinstalovaný systémový software a aplikace využívají velkou část paměťového prostoru. 3Baterie má omezené množství dobíjecích cyklů a kapacita baterie se časem snižuje. Nakonec může být potřeba baterii vyměnit. 4Testování probíhalo v laboratorních podmínkách bez aplikací spuštěných na pozadí. 5Zařízení dodané se systémem Android Oreo lze upgradovat na Android 9 Pie. Může to ale spotřebovat další mobilní data.
* Podle studie Counterpoint Research z roku 2020.
Shopping bag with items Shopping bag loading Facebook Google Account Warning Chevron right Chevron down Chevron up Arrow upward HMD Global Account External link Facebook Instagram YouTube Twitter